Jump to content

Moto Zajednica

APRILIJIN SERVIS?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

Postoji li u Srbiji i kakva su vam iskustva sa njima!Naravno ako neko ima broj bilo bi pozeljno da ga postavi!Hvala!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ja mislim da su ovlašteni uvoznici za apriliju Moto italija i Markos.

 

Za ove prve nisam čuo a za ove druge ne želim da znam  ;)

Kod mene u kraju je servis Tehnodelta ali oni rade samo skutere

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

LJuba Bugarski u Bgd  odlican i korektan majstor,Markos u Novom Sadu takodje odlicni i imaju delove odmah na lageru ,nisu ovlasten servis ali imaju majstore koji su veoma dobri  i korektni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: CBR 954RR

aha , ti iz ns-a su odlicni .. zovem da narucim neke delove za apriliju , kaze mi lik nemamo , ja reko jel moze da se naruci , kaze ne moze ... u pm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

Ma ti iz markosa su retardi,  >:( naručim neke delove i kaže za 2-3nedelje, ja reko ok, posle 4 nedelje nema delova i kažu za 2 nedelje, ja reko opet ok i na kraju posle 6 nedelja opet ništa i kažu bio gazda 2 puta u italiji i nije bilo u magacinu i ne znaju kad će biti. Znači oni ništa ne naručuju već ako gazda nađe kad ide u italiju onda donese.Ja uzmem kaparu nazad i nazovem skuter centar i dobijem jedan deo odma a drugi će posle ng pošto su nas uhvatili božićni praznici. Neće me taj markos videti više...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Ma ti iz markosa su retardi,   >:( naručim neke delove i kaže za 2-3nedelje, ja reko ok, posle 4 nedelje nema delova i kažu za 2 nedelje, ja reko opet ok i na kraju posle 6 nedelja opet ništa i kažu bio gazda 2 puta u italiji i nije bilo u magacinu i ne znaju kad će biti. Znači oni ništa ne naručuju već ako gazda nađe kad ide u italiju onda donese.Ja uzmem kaparu nazad i nazovem skuter centar i dobijem jedan deo odma a drugi će posle ng pošto su nas uhvatili božićni praznici. Neće me taj markos videti više...

 

jel moze neki broj telefona od skuter centra posto meni najverovatnije treba amortizet  :'(

 

i sta si narucivao neki deo za apriliu  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

I ja kad sam se razmisljao da uzmem Apriliju odem do Skuter Centra i bas sam bio zadovoljan agilnoscu i poslovnoscu gazda Ivana.Maximalno mi je izasao u susret i moja su iskustva sa njim odlicna  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

I ja sam od prosle godine vozac Aprilije Sportcity i za Bugarskog sam cuo dosta toga  i jednog i drugog... Posto ja sam servisiram skuter koji je od oktobra van garancije, i to radim mnogo redovnije, skoro na 1000 - 2000, otkrio sam veliki problem u kucistu rolnica. Taj skuter je servisiran kod Bugarskog i pri promeni rolnica nije se vodilo racuna o postavljanju rolnica u kanale , pogotovo sto su stavljene Polini rolnice sa navlakama. To su rolnice gde je valjak aluminijumski odredjene gramaze , a on se stavlja u navlaku  koja se po potrosnji  menja  samo novim navlakama.Jeftinije resenje, , a kvalitetnija oplata rolnica. Elem, 3 rolnice su postavljene kontra i strana gde je aluminijum go stavljena je na teziste rotaije , tj prema levoj strani kanala i aluminijumsko telo ih je usled jake sile i pomeranja je jelo i pojelo prilicno levu stranicu kanala i sam alumijumski teg tj unutrasnjost rolnice. Veliki problem moze da bude  u tom disbalansu koji je napravljen , a i usled neravnomerne tezine centrufugalna sila utice nejednako na rasp[ored rolnica tako da moze doci do pogubnih rezultata zbopg vibracija,  Sledece mi je da odem kod Bugarskog, pokazem deo i ukazem na gresku u starvljenju rolnica. Pretpostavljam da je te rolnice stavljao neko ko radi kod njega i neko kome strana rolnica u kucistu nista ne znaci.  Sta ce biti kod gospodina Bugarskog javicu i nadam se da ce da mi uvazi  problem i bar da  novo kuciste i rolnice.

  Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Imam ih...

Ma ti iz markosa su retardi, >:( naručim neke delove i kaže za 2-3nedelje, ja reko ok, posle 4 nedelje nema delova i kažu za 2 nedelje, ja reko opet ok i na kraju posle 6 nedelja opet ništa i kažu bio gazda 2 puta u italiji i nije bilo u magacinu i ne znaju kad će biti. Znači oni ništa ne naručuju već ako gazda nađe kad ide u italiju onda donese.Ja uzmem kaparu nazad i nazovem skuter centar i dobijem jedan deo odma a drugi će posle ng pošto su nas uhvatili božićni praznici. Neće me taj markos videti više...

 

Tacno, desavalo im se i to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

procitah silne teme i nigde ne procitah ko u beogradu radi rotax motore u pitanju je aprilia scarabeo 2003 god. 200 cm3.Ko god od prijatelja mi je dao neki broj majstora na glasu kad cuje koji je motor u pitanju kao da sam ga popario vrelom vodom neznam sta je to tolika nauka da se majstori plase ovih motora __scutera.Ako neko ima ideju kom majstoru mogu da se javim da mi pogleda motor zamolio bih da mi napisete,inace sam odusevljem sa sajtom gde ima svakakvih rubrika ali nigde ne nadjoh naj majstor za rotax mot.hvala unapred belgradoboy 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2156 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Belgradoboj, nadam se da si do sad našao majstora...:)

Ja sam tek počeo !

:kafa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6443 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Uvek mi je bila malo bez veze ta priča...majstor za ovo, majstor za ono. Istina, bolje je kada se nešto poznaje malo detaljnije, ali ko zna znanje...značke su samo stvar za ukras.

Tema jes' bajata...ali nije bitno, ništa se priča nije promenila. Rotax na Apriliji je samo još stariji i sa više problema...a tebi Blažo takav stručnjak nije potreban. Dovoljan je onaj koji poznaje (samo) Piaggio motore...:)

Mogu da ti kažem za jednog u komšiluku...mada se možda i znate.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja