Jump to content

Moto Zajednica

Homolje - tura 17.avgust

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

mnogo mi je krivo sto nisam bio sa vama, ipak to je kraj gde sam proveo ceo zivot a ima sta da se vidi. uglavnom su price vezane za taj kraj kako nije neka sreca sto se tice novca. nije sve u parama ima nesto i u prirodi. da ste hteli do pecine u Zlotu mogli ste da se najavite i da svratite jer je ona super. radi samo za grupne posete tako da sledeca tura idem i ja pa da moj matori to rezervise obilazak.

tog dana sam vec imao ugovorenu frusku goru pa nisam mogao da krenem. :(

bice prilika za dobar provod :)

 

Pa,kako za koga,za nas neke koji imamo kljuc radi 24/7 :-D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

mnogo mi je krivo sto nisam bio sa vama, ipak to je kraj gde sam proveo ceo zivot a ima sta da se vidi. uglavnom su price vezane za taj kraj kako nije neka sreca sto se tice novca. nije sve u parama ima nesto i u prirodi. da ste hteli do pecine u Zlotu mogli ste da se najavite i da svratite jer je ona super. radi samo za grupne posete tako da sledeca tura idem i ja pa da moj matori to rezervise obilazak.

tog dana sam vec imao ugovorenu frusku goru pa nisam mogao da krenem. :(

bice prilika za dobar provod :)

 

I da smo se najavili,ne bi stigli sve da obidjemo.Kasnili smo prvo u startu,pa onda na nekim mestima i usput,tako da smo preko Crnog Vrha prosli negde oko 18h.Nismo sva mesta ni obisli na koja sam planirao da svratimo,ali smo ispunili turu 80%.Nismo uopste zurili i svidja mi se sto je voznja bila totalno spontana i u grupi.Putna brzina na pravcima bila je oko 70-80,a na prevojima i krivudavijim deonicama oko 40-50.  Ova kasnjenja nisu strasna,najvise smo se zadrzali tamo gde nam je jednostavno bilo najlepse, a to je bio cilj ovog putovanja. Neki su hteli i da ostanu na pojedinim mestima :D,ugodilo im se i nece ljudi da krenu.

Ali zato postoji i drugi put,pa ako treba i treci. Neka neko samo izrazi zelju i organizovacemo sve ponovo.Nije ovo preko sveta i moj predhodni putopis sam i pravio,ne zbog sebe,nego zbog vas koji ne znate za ovu deonicu a imate volju da je upoznate i dozivite. Ova nedelja je bas bila idealna za voznju i drago mi je da se bas sve tako lepo pogodilo.

I sto rece neko,bila je bas prava ekipa,nebitan je broj, vazan je kvalitet.Sa ovim ljudima bih isao bilo gde i rado cu se odazvati ako me bilo ko pozove.

Jos jednom,hvala im svima na nezaboravnom provodu i druzenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Napisao post jos jutros, medjutim neko ga je obrisao a nemam pojma zasto?! Tura je bila fantasticna, dan idealan, drustvo za medalju, rakijica,klopica, bazencic, ma sve je bilo EXTRA. Srleta znam dugo, i nisam sumnjao da ce tako biti. Mada moram da priznam da me je iznenadio svojim poznavanjem istorije ovih predela, pa je i to doprinelo da ova tura bude najlepsa do sada, bar za mene. Sto rece Srle, neki nisu hteli da idu, ja nisam hteo da mrdnem dalje od bazena ali me nagovorise mangupi. Sve je bilo vrh, ali ovaj Smith jede brate za medalju, nisam stigao da se najedem kao covek zbor njega ;D, covek je mecava. Salim se naravno, drago mi je sto sam video stare ortake ali i sto sam upoznao nove. Momci svima Vam hvala a posebno nasem domacinu Srletu, i meni naravno :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Napisao post jos jutros, medjutim neko ga je obrisao a nemam pojma zasto?! Tura je bila fantasticna, dan idealan, drustvo za medalju, rakijica,klopica, bazencic, ma sve je bilo EXTRA. Srleta znam dugo, i nisam sumnjao da ce tako biti. Mada moram da priznam da me je iznenadio svojim poznavanjem istorije ovih predela, pa je i to doprinelo da ova tura bude najlepsa do sada, bar za mene. Sto rece Srle, neki nisu hteli da idu, ja nisam hteo da mrdnem dalje od bazena ali me nagovorise mangupi. Sve je bilo vrh, ali ovaj Smith jede brate za medalju, nisam stigao da se najedem kao covek zbor njega ;D, covek je mecava. Salim se naravno, drago mi je sto sam video stare ortake ali i sto sam upoznao nove. Momci svima Vam hvala a posebno nasem domacinu Srletu, i meni naravno :D;)

 

 

 

 

 

 

Jaoj brate mili pa ko ce da kaze za jedenje pa narucio si ''homoljski voz'' ili mesano meso po naski  otprilike oval dugacak 70 cm sa 30 cm i kad si poceo da purnjas bilio me je strah kako ce sve da se zavrsi al na srecu preziveo si.

 

Sto se ne ugledas na mene ''dve ribice  male klop klop i gotovo''.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Napisao post jos jutros, medjutim neko ga je obrisao a nemam pojma zasto?! Tura je bila fantasticna, dan idealan, drustvo za medalju, rakijica,klopica, bazencic, ma sve je bilo EXTRA. Srleta znam dugo, i nisam sumnjao da ce tako biti. Mada moram da priznam da me je iznenadio svojim poznavanjem istorije ovih predela, pa je i to doprinelo da ova tura bude najlepsa do sada, bar za mene. Sto rece Srle, neki nisu hteli da idu, ja nisam hteo da mrdnem dalje od bazena ali me nagovorise mangupi. Sve je bilo vrh, ali ovaj Smith jede brate za medalju, nisam stigao da se najedem kao covek zbor njega ;D, covek je mecava. Salim se naravno, drago mi je sto sam video stare ortake ali i sto sam upoznao nove. Momci svima Vam hvala a posebno nasem domacinu Srletu, i meni naravno :D;)

 

A sta je ovo?  :(

 

Bilo je EXTRA, a kako bi bilo drugacije kad je ekipa vrh, predeli kao san, pa kupanje, rakijica, klopica. Ovo mi je do sada najlepsa voznja, presao sam oko 570 km i stvarno je bilo fantasticno. Na Grzu nisam svracao jer zaista imao obaveza ali ima dana... Hvala Vam svima a posebno nasem domacinu i vodicu Srletu. Srle, imas filing za dobar provod nema sta, cista desetka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6325 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

A lokomotiva 'homoljskog voza" je izgleda bila parna, jer je uz skoro ceo voz sa sve vagonima popio i 3 lit kisele vode ;D Gde li ti je sve to stalo nije mi jasno ;D ;D

 

P.S. Srle, nemoj da se nerviras, bitno je da smo se mi koji smo bili super proveli, a "severnjaci" su uredno pozvani kao i svi ostali i to vise puta do sada na vise voznji, cak su im nudjeni i mirovni pregovori uz rostilj, nikad se nisu odazvali :) I nemoj da generalizujes, ima tamo mnogo dobrih ljudi (prvi ti je replicirao jedan od njih), steta da zbog nekolicine imas lose misljenje o svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

Sve je bilo vrh, ali ovaj Smith jede brate za medalju, nisam stigao da se najedem kao covek zbor njega ;D, covek je mecava. Salim se naravno, drago mi je sto sam video stare ortake ali i sto sam upoznao nove.

 

;D ;D ;D ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

I nemoj da generalizujes, ima tamo mnogo dobrih ljudi (prvi ti je replicirao jedan od njih), steta da zbog nekolicine imas lose misljenje o svima.

 

Nisam stvarno hteo da generalizujem, lepo sam rekao coveku da ne treba on licno da se oseca prozvanim i da postoji ta nekolicina ljudi koji ce se sami prepoznati zbog nekih nasih ranijih postova.Neki od tih postova su i sad na forumu ,a neki su i obrisani bas radi mira u kuci "velike brace".Steta je samo sto se nekomunikacija nastavlja,a uz malo sputavanje sujete moze jako lepo da se organizujemo i provedemo.

 

No, zavrsavam sa tim,necemo vise o tome,okrenimo se stvarno ovome sto smo prosli u nedelju, jer je sve ispalo kako treba.

Fali ovde jos slika i nadam se da ce ih jos dosta biti kad se SCI vrati u svoju bazu na severu,pa da onda zokruzimo temu u kompletu.

SCIIIIII...javi se !!!

 

Mogli bi smo ovo da ponovimo tamo negde u septembru ako posluzi "miholjsko leto" pa da ispravimo ovaj propust sa zurbom i prenocimo na Borskom jezeru.Ja licno nemam sator ali mozemo tamo da iskoristimo kamp gde se moze iznajmiti kamp kucica i postaviti sator (ko ga ima) za neke male pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Moze,ja glasam za 6. seotembar-subota!!!

 

Uh, mislio sam neki vikend kasnije...

Uh ;),nema frke,najbolje ti postavis kao proslog puta termim pa ko moze-docice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Evo meeeee!!!!!!!!! Jos sam u Kraljevu, sutra dolazim u BG pa cu postaviti fotke. Sta reci sem da je bilo fenomenalno, vodica smo imali, skoro pa profesionalnog ;D :D, posetili smo fantasticna mesta, drustvo izvanredno i opusteno, tako da je sve to zajedno napravilo ovu turu izvanredno prijatnom. Sad sam u net kafeu, nemam vremena za slike, bice ih za dan dva (ja sam jos na putovanju ;D :D;)). Kad se nadju pravi ljudi na pravom mestu (putu ;D), mora sve da ispadne potaman. Pozdrav za celu ekipu iz Kraljeva, a sad odoh u bajkersku barakicu, da se malo kupam na plazici :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5532 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Evo meeeee!!!!!!!!! Jos sam u Kraljevu, sutra dolazim u BG pa cu postaviti fotke. Sta reci sem da je bilo fenomenalno, vodica smo imali, skoro pa profesionalnog ;D :D, posetili smo fantasticna mesta, drustvo izvanredno i opusteno, tako da je sve to zajedno napravilo ovu turu izvanredno prijatnom. Sad sam u net kafeu, nemam vremena za slike, bice ih za dan dva (ja sam jos na putovanju ;D :D;)). Kad se nadju pravi ljudi na pravom mestu (putu ;D), mora sve da ispadne potaman. Pozdrav za celu ekipu iz Kraljeva, a sad odoh u bajkersku barakicu, da se malo kupam na plazici :D;)

 

Pa sto ne kazes da si u Kraljevu!!! :) Evo mene za pola sata u brvnari...  mali off

Jako mi je zao sto nisam bio na ovoj turi ali ne moze se bas uvek protiv obaveza. Provod i voznja su bili, vidim, na nivou. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Samo mogu da potvrdim konstataciju : KO NIJE BIO - MOZE SAMO DA SE KAJE ! ... sve je bilo za 10-ku ...  :)

 

Tura je bila fantasticna, dan idealan, drustvo za medalju, rakijica,klopica, bazencic, ma sve je bilo EXTRA.

 

Gorane , ajde ispricaj kako Pit i ti degustirate rakijicu ...  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6325 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Evo malo slicica i od mene, konacno ih prebacio.

 

Jugopetrolova pumpa gde smo se Easy rider i ja nasli sa Pitom i Snake-om.

NoAWo_dsc03013800x600wj2.jpg

;D

 

U Petrovcu na mestu okupljanja

m98dF_dsc03016800x600wm3.jpg

roLX2_dsc03018800x600mj4.jpg

 

Dzabe kupanje toplom vodom :)

MshaO_dsc03020800x600gg7.jpg

 

Kod manastira Gornjak

t4iiA_dsc03023800x600pn5.jpg

 

Najlepse mesto za kupanje sa najboljom cistom izvorskom vodom, a mlakom, milinaaaaa

L2xOe_dsc03026800x600jj2.jpg

g2NZb_dsc03029800x600zd0.jpg

 

Za sta ce drugo BMW 1150 GS da sluzi na bliskom istoku nego kao civiluk za stvari ;D

4Mvk7_dsc03031800x600er0.jpg

 

Vrelo Mlave

2qVoj_dsc03037800x600ht9.jpg

 

Jos neko ga je slikao ;)

SxYSX_dsc03046800x600qc7.jpg

 

Veselo i nasmejano drustvo (sem Snake-a, al on vozi BMW, pa je zato tuzan ;D ;D )

Vx7Ab_dsc03050800x600dm9.jpg

 

GYURC_dsc03053800x600jz7.jpg

2nW9W_dsc03055800x600by3.jpg

 

Kod Paukove vikendice

KDDwP_dsc03056800x600rf0.jpg

jYFcu_dsc03057800x600hb8.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

 

 

Pit sedi na terasi sa dedom, vlasnikom imanja na kome je bazen i muti ga da deda donese rakiju i da zajedno piju za DZ! Deda star, naivan, nema pojma koliko Pit moze da popije, pristane. Kad je video da je Pit omlatio 7 rakijica za 6 minuta htede da se povuce medjutim Pit mu ne dozvoljava, kao prija mu dedino drustvo. Ja onako smekam iz prikrajka, izadjem iz bazena i videvsi kako Pit slatko pije, izrazim zelju da i ja probam rakijicu.  Pite kakva je rakija, pitam ja, a on odgovara, dobra je bate i nastavlja da pije sam. Ja opet ponovim pitanje u nadi da ce ukapirati, Misko jel dobra rakija, on iskusno uzima drugu casu napuni je do vrha i ja cekam da mi je pruzi u bazen, medjutim on i tu drugu proba i meni ce, A be dobra be bate, kad kazem dobra je zasto mi ne verujes da je be dobra? E malo je falilo da ga ubacim u bazen. ;D

E, a sto se tice klope ja sam najmanje jeo od svih, mozete samo da gresite dusu i da kazete da nije tako ;D a i pio sam najmanje od svih. Pijete bre kao smukovi, u zemlju da propadnem, a ljudi me poznaju...Sve cu da kazem neka znaju kakvi ste. Gde god smo se pojavili Vi ste me osramotili, Aca u restoranu narucuje klopu za sebe i ako moze plast sena i kofa vode za Afrikicu :D;)  Ribolovac je svaku suknju ispratio pogledom i kad je video da vozi po livadi a ne po putu njemu kriv pad koncentracije...Easy-ja sam cekao na svakoj krivini sa njegovim magaretom... Ma i ne mogu sve da kazem, nece posle niko da Vas zove na voznju ;D ;D ;D

Salim se naravno...nije Aca trazio plast, samo jednu balu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Pite ti mi pricas za klopu?! Pa pola sata ti devojka objasnjava da u porciju ide jedna prosecna pastrmka od 250gr, dupla porcija je dve takve pastmke, znaci 500 gr i ti na kraju kazes, Dobro be donesi tu duplu porciju od kilo pastrmku, cu pojedem nekako ! Ti smes da mi kazes nesto?! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pozdrav, evo i mene. Odlicna tura. Ko me samo krsti ovako? A tuzan sam bio sto civiluk trazi sestu brzinu a vi ga pratite samo do cetvrte i to sa pola gasa   ::)

 

 

 

 

 

 

 

Pa gde si ti do sad .Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Pozdrav, evo i mene. Odlicna tura. Ko me samo krsti ovako? A tuzan sam bio sto civiluk trazi sestu brzinu a vi ga pratite samo do cetvrte i to sa pola gasa   ::)

 

 

A, koliko moze da "razvije"?

 

P.S.

Izvinjavam se za offtopic.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

A je li ti, Gorane ! Znas da prozivas druge,a ti ? Jesi li rekao Branki da si tamo po Homolju hvatao neke ribe i da si se ljubakao sa njima,a? Gledam te samo kako izbegavas tu temu i skreces stalno pricu na neku klopu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Naravno da sam rekao. Pa meni Branka dozvoljava da imam devojku. A ti drukaro jedna, videces ko ce da ti dodje sledeci put, kad nas sve ocinkas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

JA DRUKARA !!!

 

Pa nisam ja rekao nista Branki nego tebi ( i svima koji imaju internet) :D

A Branki cu tek sad da kazem...kad sam drukara onda bar to i da budem ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Nis

Nemam pojma koliko razvija, sve zavisi od oktanaze (domaca, vodka ili pivo) ali ne verujem da je to bio razlog vec je bilo govora o ruznoci  BMWa pa nisu hteli da im kvarim pejsaze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Ma samo su ljubomorni, ne obracaj paznju uopste. Nego se spremaj za sledecu turu i vozi normalno, ne dozvoli da te usporavaju. Sad znas put, pa nemoras da ih cekas. A mozemo na voznju po cestobrodici ako volis brzinu i krivine. Trudicu se da te ne usporavam. Da ne ofujemo slobodno mi pusti pp.

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja