Jump to content

Moto Zajednica

Doèekajmo gosta

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Kratko obaveštenje!

U nedelju 11.6.2006 æe u Beograd svratiti naš prijatelj Motoristek (SLO). On je na putu iz Turske ka Sloveniji. U Beogradu ostaje da se družimo jedno veèe. Svi koji ste raspoloženi da se vidite sa gostom doðite u nedelju u 13h u Solo pa idemo zajedno do naplatne rampe da ga saèekamo i odvedemo negde na piæe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Svaba i ja smo sutra na Tari. Takodje docekujemo goste iz inostranstva, ali njih 11. http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,15203.300.html

 

Nikoga nismo zvali jer po ovom vremenu, niko ne bi ni isao (Smajser je navaljivao da ide, ali nismo hteli da ga vodimo. Dirty isto :wink: )

 

Nas dvojica smo vec iskusni plivaci pa cemo nekako da podjemo do gore a valjda i da se vratimo.

 

 

Pozdravite puno Motoristeka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

U fudbalu nema toèkova... doduše naðe se po koji konj... Gde baš danas kada igramo protiv narandžastih... Siguran sam da æete ih doèekati kako dolikuje, prenesite pozdrave...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Doèekali smo prijatelje putnike na naplatnoj rampi Bubanj potok.

Izašli su: Mina, Pablo, Dirty, Dexter, Andrejp i ja.

Otišli smo, naravno, do Solo-a na piæence pa u hotel da se gosti smeste. Veèernji "program" se sastojao od razgledanja Beograda (naravno motorima), posetili smo restoran/kafiæ ... na kalemegdanskoj strani ušæa a poslednja stanica je bila palaèinkarnica Pinokio u Zemunu.

U veèernju vožnju i "druženje" su išli: Mina, Pablo, Dexter, IgorXT, Tonny, Edge, YOman (Stroman), dkk i ja.

Atmosfera je bila odlièna, mislim da æe gosti (osim gomile fotografija) imati i lepa seæanja na BJB. Više liènih utisaka æemo èuti za koji dan od njih.

Hvala svima koji su došli da ispoštujemo goste motoriste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Doèekali smo prijatelje putnike na naplatnoj rampi Bubanj potok.

Izašli su: Mina' date=' Pablo, Dirty, Dexter, Andrejp i ja.

Otišli smo, naravno, do Solo-a na piæence pa u hotel da se gosti smeste. Veèernji "program" se sastojao od razgledanja Beograda (naravno motorima), posetili smo restoran/kafiæ ... na kalemegdanskoj strani ušæa a poslednja stanica je bila palaèinkarnica Pinokio u Zemunu.

U veèernju vožnju i "druženje" su išli: Mina, Pablo, Dexter, IgorXT, Tonny, Edge, YOman (Stroman), dkk i ja.

Atmosfera je bila odlièna, mislim da æe gosti (osim gomile fotografija) imati i lepa seæanja na BJB. Više liènih utisaka æemo èuti za koji dan od njih.

Hvala svima koji su došli da ispoštujemo goste motoriste.[/quote']

Gosti su bili super, Motoristeka odavno poznajem sa nekih foruma.Mnogo mi je drago sto sam ih upoznao.Sve pohvale za Slovence

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Celje/Slo
  • Motocikl: BMW

Zdravo prijatelji!

 

Evo mene, sretno stigao kuèi. Neznam kako, da se zahvalim svima, koji su nas tako srdaèno doèekali. Panoramska vožnja kroz Beograd bila je super, isto tako pièe i hotel, a nezaboravna je palaèinka. Mnogo vam hvala i želja mi je, da se uskoro opet sretnemo.

Mnogo pozdrava Motoristek :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Zdravo prijatelji!

 

Evo mene' date=' sretno stigao kuèi. Neznam kako, da se zahvalim svima, koji su nas tako srdaèno doèekali. Panoramska vožnja kroz Beograd bila je super, isto tako pièe i hotel, a nezaboravna je palaèinka. Mnogo vam hvala i želja mi je, da se uskoro opet sretnemo.

Mnogo pozdrava Motoristek :pivo:[/quote']

Nema na cemu , drago mi je da ti je bilo ugodno.Zao mi je sto nisam mogao kasnije sa vama, ali visa sila

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Takodje i meni -- nama.... A sto se ticce ponovnog vidjenja.... naravno cim se ukazze prilika.... Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Celje/Slo
  • Motocikl: BMW
Zdravo prijatelji!

 

Evo mene' date=' sretno stigao kuèi. Neznam kako, da se zahvalim svima, koji su nas tako srdaèno doèekali. Panoramska vožnja kroz Beograd bila je super, isto tako pièe i hotel, a nezaboravna je palaèinka. Mnogo vam hvala i želja mi je, da se uskoro opet sretnemo.

Mnogo pozdrava Motoristek :pivo:[/quote']

Nema na cemu , drago mi je da ti je bilo ugodno.Zao mi je sto nisam mogao kasnije sa vama, ali visa sila

 

morava se sresti, da ti vratim gurtno... :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Zdravo prijatelji!

 

Evo mene' date=' sretno stigao kuèi. Neznam kako, da se zahvalim svima, koji su nas tako srdaèno doèekali. Panoramska vožnja kroz Beograd bila je super, isto tako pièe i hotel, a nezaboravna je palaèinka. Mnogo vam hvala i želja mi je, da se uskoro opet sretnemo.

Mnogo pozdrava Motoristek :pivo:[/quote']

Nema na cemu , drago mi je da ti je bilo ugodno.Zao mi je sto nisam mogao kasnije sa vama, ali visa sila

 

morava se sresti, da ti vratim gurtno... :pivo:

Moramo se sresti , ali gurtna je sada tvoja , to ti je mala uspomena na mene :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

MeQBU_docek49ol.th.jpg

 

Lepo. To treba nam postane obicaj.

 

Nego koja je fora sa samo jednim bocnim koferom. U Italiji sam pretekao jednog na decjem Stromu. Taj je bio jos cudniji. Nije imao ni topcase, ni levi bocni.

Zar nije malo nezgodno...ono aerodinamika, raspored tezine i tako to?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pa to postane problem, pogotovo kad ti se slomi nosac bocnog kofera, pa te taj kofer pretekne... Mada, u tom trenutku ti aerodinamika predstavlja najmanji problem... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja