Jump to content

Moto Zajednica

Okupljanje na Grzi uz tematski (opsesivno kompulzivni) obilazak Cestobrodice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

Vladamire ja cu doci ako mi obecas da ce da pustas zmajeve,znas kolko ja volim zmajeve nasao sam nacrt jednog zmaja iz 12 veka pa ce da probamo malo alhemijom da ga ozivimo ako uspe dobro je ako ne ko mu h....kevu.

 

Jaooo tek sad videh da ce biti i zmajeva,ali dzaba kad nema tablica vec treca nedelja(ono ja sam ih odstampao i plasificirao  ;D ali dug je to put  :D).

Mozda dodjem kolima i ponesem crnog i belog ako se probude bice zedni,pa da ih napojimo rujna vina u stilu

"pola pije ,pola zmaju daje"  ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Vladamire ja cu doci ako mi obecas da ce da pustas zmajeve,znas kolko ja volim zmajeve nasao sam nacrt jednog zmaja iz 12 veka pa ce da probamo malo alhemijom da ga ozivimo ako uspe dobro je ako ne ko mu h....kevu.

 

Jaooo tek sad videh da ce biti i zmajeva,ali dzaba kad nema tablica vec treca nedelja(ono ja sam ih odstampao i plasificirao  ;D ali dug je to put  :D).

Mozda dodjem kolima i ponesem crnog i belog ako se probude bice zedni,pa da ih napojimo rujna vina u stilu

"pola pije ,pola zmaju daje"  ;D ;D ;D

 

 

 

Radujem se tvom vinu, ovaj tvom dolasku  :D;) Kad stizes? Ponesi foto aparat ili kameru da vezbas sportsku fotografiju  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja se ramisljam da dodjem,nego mi zao da vas oderem po krivinama, :P :P :P :P :P :Ppa da posle iz R sekte predjete u enduro sektu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

za bjeljinu mi se neide,zlatibor tu i tamo,,do grze i nazad 10tak litra plina i manje,,,sto da ne,,sam da se dogovorimo ko sta nosi od rostilja  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

Vladamire ja cu doci ako mi obecas da ce da pustas zmajeve,znas kolko ja volim zmajeve nasao sam nacrt jednog zmaja iz 12 veka pa ce da probamo malo alhemijom da ga ozivimo ako uspe dobro je ako ne ko mu h....kevu.

 

Jaooo tek sad videh da ce biti i zmajeva,ali dzaba kad nema tablica vec treca nedelja(ono ja sam ih odstampao i plasificirao  ;D ali dug je to put  :D).

Mozda dodjem kolima i ponesem crnog i belog ako se probude bice zedni,pa da ih napojimo rujna vina u stilu

"pola pije ,pola zmaju daje"  ;D ;D ;D

 

 

 

Radujem se tvom vinu, ovaj tvom dolasku  :D;) Kad stizes? Ponesi foto aparat ili kameru da vezbas sportsku fotografiju  ;D

 

Kamera spremna,foto aparat spreman(da vezbamo "panovanje") jos samo poslovne aktivnosti

da se usklade i eto me u subotu popodne. :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

ja se ramisljam da dodjem,nego mi zao da vas oderem po krivinama, :P :P :P :P :P :Ppa da posle iz R sekte predjete u enduro sektu  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

za bjeljinu mi se neide,zlatibor tu i tamo,,do grze i nazad 10tak litra plina i manje,,,sto da ne,,sam da se dogovorimo ko sta nosi od rostilja  ;) ;) ;)

 

Dogovor je da svako nosi onoliko koliko misli da pojede.Oko vatre nemas sta da brines,bice sve spremno,samo dodjes i ispeces svoje  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

mogu da vam kazem da nije bilo lose,,upoznao par ljudi,rostilj je bio dobar,,vladimir i boki su smirglali gume  i patike po cestobrodici,,

bilo je tu doduse i neko pustanje zmajeva,,i tako to,,, ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

duki je bio glavni kuvar,nahrani nas pristojno,neki su pumpali duseke za spavanje najnovijom tehnologijom  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

bilo je tu i kupanja u ledenoj vodi ,doduse ona rakija od 28 god mi malo pomutila mozak,ali nije bilo opasno.... ;) ;) ;)

sve u svemu fino,mogli bi da ponovimo neki put.. :);):D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

Par slika sa prvog dana okupljanja:

 

p7PcT_picture005800x600jg9.jpg

 

cQxYz_picture001800x600tl3.jpg

 

 

ii4GL_picture006800x600ro2.jpg

 

 

 

Onda malo slika prirode iznad Grze

 

lWgFg_picture020800x600il0.jpg

 

OUZKW_picture015800x600qz1.jpg

 

RhVJj_picture016800x600zx1.jpg

 

ZTuwT_picture029800x600qz6.jpg

 

BzPlq_picture032800x600gm1.jpg

 

 

I onda povratak na asfalt  :)

 

KTC2o_picture036800x600je9.jpg

 

ZhH3l_picture043800x600qy0.jpg

 

404.jpg

 

vTmsL_picture063800x600ru0.jpg

 

 

Pokusaj panovanja

 

trXcO_picture075800x600dn5.jpg

 

i kolega bajker koji je slucajno prosao

 

RmyEL_picture074800x600gm3.jpg

 

 

Onda nastavak

 

jvdiD_picture076800x600wd2.jpg

 

FeS8A_picture083800x600ki5.jpg

 

0ziCN_picture084800x600sc6.jpg

 

Ua9Ah_picture085800x600zt1.jpg

 

 

I za kraj pogled na Rtanj sa Cestobrodice

 

xKvNx_picture096800x600nu1.jpg

 

aLUFV_picture097800x600xo4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Auuuuu sto je bilo dobro,ekipa fenomenalna.Samo mi je zao sto nisam mogao da ostanem duze,ali bice prilike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Hvala svima koji su dosli i doprineli kvalitetu ovog tematskog okupljanja. Bilo je savrseno. Zamolio bih SVE koji su fotografisali da u ovoj temi postave SVE slike pocevsi od petka uvece kad smo se okupili u Paracinu, preko subote na tajnoj lokaciji kampa i stazi Cestobrodica, do razlaza svako na svoju ili do praznih baterija.

 

P.S.

Takodje bi zamolio sve koji su fotografisali da mi posalju slike u originalnoj velicini na email (inbox je oko 5Gb pa nema brige) ili da narezu i posalju mi kucnu adresu o mom trosku. Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6339 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Druzenje je pocelo jos u petak dolaskom M1losha, Vladimira i Ivane u Paracin. Malo smo prozujali po gradu, pa onda pravac nocni kupanjac na zatvorenom bazenu

UrlH1_dsc02921800x600wo3.jpg

VWodu_dsc02918800x600lh3.jpg

9WAkH_dsc02923800x600um7.jpg

 

Sutra dan (u subotu) se skupljamo i krecemo na Grzu, tj Cestobrodicu. Skupilo se drustvo malo, ali odabrano. Video sam se sa nekim starim poznanicima, upoznao i neke nove ljude,, Duki hvala na vreci za spavanje, bez nje bih se  smrznuo :) Sve u svemu odlicno proveden vikend.

 

Boki: "kakva li je to masina kad se nikad ne kvari" :)

BmUfT_dsc02927800x600kg3.jpg

 

Dorati odmaraju u hladovini

1ul14_dsc02928800x600yf4.jpg

 

Pauk Dukiju: "znas brate, ako hoces u sektu moras da budes fizicki spreman za borbu prsa u prsa"

fRCEL_dsc02933800x600pg5.jpg

 

E ovako se trenira kad se upadne u bliskoistocnu sektu ;D

ijEh5_dsc02934800x600gu5.jpg

HSwQW_dsc02937800x600ai7.jpg

qQP0D_dsc02938800x600uz2.jpg

 

A neki idu i toliko daleko da okrecu i ram za tablicu naopako ;D

xlTDQ_dsc02962800x600rf5.jpg

 

E sad krece przenje po krivinama, ovde nemam puno slika jer sam i ja krivinario sa sportacima, da vide da nije Afrika za bacanje :)

 

Duki

fx7iR_dsc02941800x600eh2.jpg

 

Boki i Vladimir

JZH8B_dsc02943800x600ea2.jpg

 

Pauk

6RtAU_dsc02952800x600jf8.jpg

 

Posle krivinarenja krecemo nazad u bazu gde nailazimo na ostatak ekipe koja je dosla malo kasnije - bokilica, smitha, pita sa cerkom i zetom koji su nas cekali ispred motela Koliba na Grzi. Tu svodimo utiske i analiziramo ko je koliko upalio gumu :)

 

Boki je svoju zestoko sprzio

sCm9W_dsc02954800x600va9.jpg

SQoT4_dsc02955800x600ph1.jpg

 

A ni Vladimir ne zaostaje, naprotiv

ckIVa_dsc02956800x600lk2.jpg

yStG1_dsc02957800x600nz1.jpg

 

Ni Afrika nije za bacanje, mada moze to jos bolje (kad se izucim :) )

Ajywa_dsc02949800x600gh0.jpg

2qub5_dsc02948800x600gb5.jpg

 

Odlazimo svi do baze (paukova vikendica) gde bacamo meso na rostilj, ogladnelo se od silnog adrenalina. Vrsimo i pripreme za spavanje, pa valja naduvati dusek.... kako to izvesti bez pumpe, a da vam se ne zavrti u glavi od duvanja ? Jedno od resenja:

 

SRNN5_dsc02959800x600xo8.jpg

 

Slozili smo se da bi odgovarajuci adapter za auspuh i dusek bio prava stvar. Popodne je jedan deo ekipe nazalost morao da se vrati zbog obaveza, a mi ostali nastavljamo druzenje do sitnih sati uz rostilj, pivo, vino, tekilu i domacu ljutu staru 25 god. U jednom trenutku nam se prikljucuje i vec pripito drustvo iz susedne vikendice sa sve Paukovom komsikom Belgijankom koja je toliko insistirala da se provoza na motoru, da sam na kraju morao da popustim da se ne bi desio medjunarodni incident ;D  Uff Pauce, tvoje komsinice ce mi jednom doci glave :) Tu se tek atmosfera podgrejala i bas mi je bilo zao sto ostali nisu mogli da ostanu...

 

X2RHe_dsc02963800x600nf8.jpg

CoGgt_dsc02964800x600ns9.jpg

7ZC6g_dsc02965800x600op2.jpg

DItGX_dsc02967800x600wt2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Bravo za slike i textove drugari!  :)

 

Bilo je ODLICHNO!

Puno hvala Pauku, pravom domacinu, koji nas je ljudski ugostio i priushtio nam lep ambijent pored same reke.

 

Hvala i svima ostalima koji su bili i uchinili ovaj skup lepim i nezaboravnim.

 

 

P.S. A kad ce repriza?  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
link=topic=22002.msg291771#msg291771 date=1217775445]

Bravo za slike i textove drugari!  :)

 

Bilo je ODLICHNO!

Puno hvala Pauku, pravom domacinu, koji nas je ljudski ugostio i priushtio nam lep ambijent pored same reke.

 

Hvala i svima ostalima koji su bili i uchinili ovaj skup lepim i nezaboravnim.

 

 

P.S. A kad ce repriza?  ???

 

 

 

 

 

 

 

 

Extra je bilo druzenje a kako moze i drugcije da bude kad ke ekipa mala ali odabrana.

 

Repriza moze za vikend .Pozdrav za sve koji su bili sa nama.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

E ovako.

Ja sam vikend proveo u Herceg-Novom, u skupom apartmanu sa najnovijom curicom. Voznja gliserom do Zanjica, peglanje BMW X5, masa dobrim guzica, alkohol u Kotoru za maskenbal (hvala kolegi bajkeru Evilu na posudjenim carapama :D :D) i sve u svemu, fantastican vikend, ali vam zavidim!!!

I ja bih jedan opsesivno-kompulzivni obilazak Cestobrodice!!!

 

BRAVO!

Svaka cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

E ovako.

Ja sam vikend proveo u Herceg-Novom, u skupom apartmanu sa najnovijom curicom. Voznja gliserom do Zanjica, peglanje BMW X5, masa dobrim guzica, alkohol u Kotoru za maskenbal (hvala kolegi bajkeru Evilu na posudjenim carapama :D :D) i sve u svemu, fantastican vikend, ali vam zavidim!!!

I ja bih jedan opsesivno-kompulzivni obilazak Cestobrodice!!!

 

BRAVO!

Svaka cast!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ti si nas drug i uvek si dobrodosao na nasa druzenja ( ne treba da ti ponavljam stalno da treba da se prosetas i budes malo nas gost) i mozemo da napravimo reprizu okupljanja to je bar lako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

Hvala, pocastvovan sam pozivom (ne samo ovim, nego svima do sada, a bilo ih je).

Prvom prilikom, cim se konsolidujem (nova guma, registracija, svadba) palim ljutu masinu i eto me kod vas, pa makar se raspao od vjetra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Lele,lele...

Samo vas gledam...

E bas lepo...

Pa znao sam ja...A nisam mogao da dodjem...Pih...Ko mi je kriv... :'(

 

Bio sam u V.Gradistu i Srebrnom jezeru ceo vikend.Malo kupanje,malo vasar,malo bajk skup.Isao sam kolima sa porodicom,obecao sam zeni mali vikend odmor posto puno radi preko leta (turisticka agencija). Bice prilike jos,nadam se. Mozemo tamo 16.17. svi kroz Homolje, pa da se svrne i do Pauka,iovako ta tura ide preko Cestobrodice do Paracina ali u obrnutom smeru: Petrovac - Paracin. Pola ture je enduro a pola R,taman da neko ne bude nezadovoljan.Ja sam vodic do Bora, a posle,kuj 'oce dalje...

 

P.S.

(Hvala PIT-u na pozivu za ovu turu,jedini me on pozvao od svih "sektasa" a videli smo se samo jedanput na 5 minuta.  Dobro,dobro vi ostali,ne morate odma' da ste uvredjeni,nisam mislio bas da morate sa buklijom da me zovete ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Lele,lele...

Samo vas gledam...

E bas lepo...

Pa znao sam ja...A nisam mogao da dodjem...Pih...Ko mi je kriv... :'(

 

Bio sam u V.Gradistu i Srebrnom jezeru ceo vikend.Malo kupanje,malo vasar,malo bajk skup.Isao sam kolima sa porodicom,obecao sam zeni mali vikend odmor posto puno radi preko leta (turisticka agencija). Bice prilike jos,nadam se. Mozemo tamo 16.17. svi kroz Homolje, pa da se svrne i do Pauka,iovako ta tura ide preko Cestobrodice do Paracina ali u obrnutom smeru: Petrovac - Paracin. Pola ture je enduro a pola R,taman da neko ne bude nezadovoljan.Ja sam vodic do Bora, a posle,kuj 'oce dalje...

 

P.S.

(Hvala PIT-u na pozivu za ovu turu,jedini me on pozvao od svih "sektasa" a videli smo se samo jedanput na 5 minuta.  Dobro,dobro vi ostali,ne morate odma' da ste uvredjeni,nisam mislio bas da morate sa buklijom da me zovete ;D)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onu tvoju turu moramo da prodjemo a 16,17 avgust je zadnji rok tako da ako se drugi slazu mislim da bi to bio odlican tyremin.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Sjajan vikend,hvala svima koji su dosli,nadam se da Vam je bilo prijatno,sledeci put ce biti jos bolje. ;D

Ovim putem opominjem Ribolovca,sstruju...,ima ih jos,da ne nabrajam sve sada,da je ovo poslednji put da je oprosteno ne dolazenje,sledeci put ce se naljutim strasno ;D.Takodje poslednji put se tolerise dolazak bez spavanja,Pit,Smith.Duki...

@Srle,ipak je Pit predsednik,on kada te pozove to ti je u ime svih nas ;D

P.S.Daj bre koji Vam je,pa vi se stvarno primili da postavljate bas sve slike.... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Upravo sam stigao kuci...

Stvarno kvalitetno proveden vikend,odlicno drustvo i atmosfera,savrseno...slike malo kasnije dok se odmorim,i upload-ujem ih...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja