Jump to content

Moto Zajednica

Okupljanje na Grzi uz tematski (opsesivno kompulzivni) obilazak Cestobrodice

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Datum za voznju i okupljanje bi trebao biti subota 02.08.2008. Ideja je da se napravi neobavezno opusteno okupljanje ljudi koji vole sportski stil voznje i svih ostalih koji vole bar da gledaju ili fotografisu tako nesto ili bi da se druzimo jednostavno...

Znaci nema zajednicke polazne tacke za sve, vec se svako individualno organizuje (ili ko sa kim hoce) za voznju do Grze gde bi trebalo biti tajno zborno mesto  :D u kafani "KOLIBA" ako sam dobro zapamtio. Kafana se nalazi sa leve strane na samom pocetku izletista Grza i ima asvaltiran parking.

Posle okupljanja koje bi trebalo biti oko 09:00h u lokalu "koliba", posle osvezenja i odmora, predvidjen je visestruki obilazak prevoja cestobrodica individualno, u manjim prethodno definisanim grupama ili mozda cak i svi zajedno (sto bi nemci rekli: djuture zusamen) uz obavezno sto vise fotografisanja! Ujedno koristim priliku da pozovem sve fotografe amatere, entuzijaste a i profesionalce za sportsku fotografiju na ovo druzenje, krivinarenje i skljocanje.

Posle prvog termina obilazaka vracamo se na izletiste Grza da sumiramo utiske i razmenimo impresije uz osvezenje. Posle odmora i druzenja pravimo dogovor za popodnevni termin obilazaka ovog jako lepog prevoja. Cim se dogovorimo prelazimo sa reci na dela i krecemo na drugi termin (popodnevni) krivinarenja i fotografisanja.

Posle toga pravimo jos jednu pauzu na Grzi za odmor i osvezenje a onda razlaz svako na svoju stranu.

 

Preporuka: ponesite ili kes ili sendvice ili neku hranu posto je ovo zamisljeno kao celodnevni dogadjaj.

 

Preporuka2: natankujte rezervoare u Paracinu da ne bi dosli u situaciju da se vracate 15-20km kad dodjete na rezervu da bi sipali gorivo na omv-u ili luk oil-u kao sto se meni desilo, jer nisam hteo da tocim na nekim privatnim pumpama kojih ima u blizini Grze.

 

Preporuka3: ponesite fotoaparate, kamere ili sta vec imate, sto vise snimatelja ili snimateljki bice lepse i ostace nam detaljno zabelezene uspomene.

 

Preporuka4: povedite zene, devojke, drugarice, drugove... da moja zena ima drustvo za pricu i fotkanje  ;D

 

Bilo bi dobro da se samo oni koji ce sigurno ici ovde prijave i potvrde svoj dolazak.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Aj jednom zrenjanincu objasni gde je ta... cestobrodica...

 

Ako ne odem za Bijeljinu, dolazim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Aj jednom zrenjanincu objasni gde je ta... cestobrodica...

 

Ako ne odem za Bijeljinu, dolazim.

 

Prevoj cestobrodica se nalazi na oko 15-20km od Paracina ka Zajecaru. Znaci da do Paracina najjednostavnije mozes autoputem a od iskljucenja do izletista Grza i prevoja cestobrodica imas oko 15-20 km u putem koji vodi za Zajecar bez skretanja sa glavnog puta, samo pravo. Ako treba detaljnije objasnjenje tu sam. Bilo bi lepo da dodjes i uvelicas ovo tematsko okupljanje!  ;)

 

Pozdrav druze!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Mala dopuna plana,sto se tice voznje i fotografisanja sve ostaje isto,dopuna je u tome sto ja imam vikendicu na Grzi!Dakle druzenje se produzuje preko celog vikenda,subota-nedelja,ko zeli moze da prespava u (svom)satoru ispred vikendice,jer ce vikendica naravno biti popunjena ljubavnim parovima ;D(i ja kao vlasnik vikendice moram da spavam u satoru takpodje;D ;D).Dakle plan je da se u subotu u 8 izjutra nadjemo kod mene u Paracinu na kafi,smislimo sta treba da iskupujemo za klopu(ispred vikendice se nalazi fenomenalan rostilj) i nakon toga krenemo u pohode.Kupace gace su obavezan deo opreme,priroda je fenomenalna,ko ne dodje kajace se,ko dodje jos vise ;).Ko moze neka ponese domace rakije ili ostali alkohol za degustaciju,vazi za subotu uvece!

Nenad.063/7-817-817

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Ja bi dosao al ne mogu bas rtano ujutro mejbi oko 11 h.

Ti znas gde je vikendica na Grzi,vec si domaci ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

E onda ja ne dolazim  :D.

 

Salim se. Mozda Vam se priduzim tek kasno popodne zbog neodloznih obaveza. Ali mozda. Steta je ne ici. Priroda fenomenalna, drustvo odlicno, asfalt nov! Pa sta vise covek da trazi  ;)

 

Pozdrav i lepe trenutke Vam zelim.

Ivica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

@Ivice bice nam drago da dodjes :D

Ako neko zeli mogu postaviti gps kordinate moje vikendice(ili kako se vec strucno kaze)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Aj jednom zrenjanincu objasni gde je ta... cestobrodica...

 

Ako ne odem za Bijeljinu, dolazim.

 

Prevoj cestobrodica se nalazi na oko 15-20km od Paracina ka Zajecaru. Znaci da do Paracina najjednostavnije mozes autoputem a od iskljucenja do izletista Grza i prevoja cestobrodica imas oko 15-20 km u putem koji vodi za Zajecar bez skretanja sa glavnog puta, samo pravo. Ako treba detaljnije objasnjenje tu sam. Bilo bi lepo da dodjes i uvelicas ovo tematsko okupljanje!  ;)

 

Pozdrav druze!

 

 

 

 

 

 

 

Vladamire ja cu doci ako mi obecas da ce da pustas zmajeve,znas kolko ja volim zmajeve nasao sam nacrt jednog zmaja iz 12 veka pa ce da probamo malo alhemijom da ga ozivimo ako uspe dobro je ako ne ko mu h....kevu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

:D :D :D :D :D :D :D

Pustacemo zmajeve nije problem. Ponesi ti za Pauka jednog silvana i nemoj da mi offujete po temi ovde se radi o tematskom okupljanju na temu "sta to ima po ivici gume?"  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

nazzalost nemogu u rodni kraj i omiljeno izletishte grzu  :( :( :(  moram na svadbu ubosnu... znam da ce biti jako "zanimljivo" ...priroda je prelepa ,sportaci ce biti odushevljeni ride-om ka chestobrodici a endurashi asvaltom na grzi  ;) ;) ;)  ja sam svakako bio iskreno odushevljen ljubaznoshcu i gostoprimljivoshcu  sekte kada sam ih upoznao-ovog puta ih sve od reda POZDRAVLJAM  ;D :D ;D i nadam se skorijem vidjenju 

ps. za pauka bih napisao par rechi na cheshkom ali  neznam  ;) ;) ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Evo verovatno cu doci i ja da se upoznamo.Jedini problem mi je sator,vrecu imam x 2 pa ako nekome treba mogu da ponesem,ali snaci cu se vec nekako.Imam odlicnu domacu,doneo od tasta a tast mi je svestenik(niko popu ne daje losu rakiju-nego naj bolju) :)Od obaranja aMZe nema nista ali mogu da izadjem pre vas  uz Cestobrodicu i cekam vas aparatom na nekoj krivini.Sto se tice rostiljanja i same pripreme oko toga voljan sam da pomognem,jer sam navikao,gde god idemo ja i kupujem meso i pravim raznjice i lozim vatru i rostiljam tako da tu nema problema.Nadam se da se vidimo.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Evo verovatno cu doci i ja da se upoznamo.Jedini problem mi je sator,vrecu imam x 2 pa ako nekome treba mogu da ponesem,ali snaci cu se vec nekako.Imam odlicnu domacu,doneo od tasta a tast mi je svestenik(niko popu ne daje losu rakiju-nego naj bolju) :)Od obaranja aMZe nema nista ali mogu da izadjem pre vas  uz Cestobrodicu i cekam vas aparatom na nekoj krivini.Sto se tice rostiljanja i same pripreme oko toga voljan sam da pomognem,jer sam navikao,gde god idemo ja i kupujem meso i pravim raznjice i lozim vatru i rostiljam tako da tu nema problema.Nadam se da se vidimo.Pozdrav.

Imash mesto kod mene u shatoru, nema problema.

 

Pozdrav i vidimo se. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

I ne zaboravi kupace gace,to je obavezan deo opreme ;)

Da podsetim samo da na Grzi nema dometa za mobilne!Znaci ko dolazi a ne zna gde ja zivim(kafa kod mene subota ujutru oko 8,8:30)Neka se javi u subotu rano!Duki tebi ce biti lako,ja sam prva ulica desno kada udjes u Paracin iz Cuprije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Evo verovatno cu doci i ja da se upoznamo.Jedini problem mi je sator,vrecu imam x 2 pa ako nekome treba mogu da ponesem,ali snaci cu se vec nekako.Imam odlicnu domacu,doneo od tasta a tast mi je svestenik(niko popu ne daje losu rakiju-nego naj bolju) :)Od obaranja aMZe nema nista ali mogu da izadjem pre vas  uz Cestobrodicu i cekam vas aparatom na nekoj krivini.Sto se tice rostiljanja i same pripreme oko toga voljan sam da pomognem,jer sam navikao,gde god idemo ja i kupujem meso i pravim raznjice i lozim vatru i rostiljam tako da tu nema problema.Nadam se da se vidimo.Pozdrav.

 

DUKI dobrodosao si. Ponesi aparat, napuni baterije i budi spreman da jako brzo slikas ako neces da przis eMZu, Nemoj da potcenjujes motor vise zavisi od tebe nego od njega ;)

U pauzama, ako si voljan bices rostilj majstor, mada konacni dogovor je da ko nece da jede u restoranu (vecina ili svi) ce koristiti ogroman rostilj na terasi vikendice, a hranu ce svako doneti individualno po svojoj volji i apetitu.

Znaci ponesite ono sto ce te jesti u kolicini koja ce vam biti dovoljna. Na vikendici postoji veliki rostilj, mali sporet i mali frizider pa svako moze pripremiti hranu koju ponese onako kako zeli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Na zalost  drugari ovog puta bez mene, zelim vam lep provod. Ja u subotu dezuram do 14h na Aerodromu, a posle toga slavim rodjendan. 8)

 

Pozdrav za  ekipu i nadam se  da ce voznja a i provod biti na nivou. ;)

 

 

 

 

 

post-165-12879001874083_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6300 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Videcu u subotu da eskiviram posao, pa odem sa vama ujutru, ako ne budem mogao dolazim u 14:30. Imam dva satora, kome treba mesto za spavanje ima 4 slobodna u satorima. Samo kazite ako treba, da ih ponesem.

 

Aki, posle proslave rodjendana dodji da ti izvucemo usi i provozamo na ozivljenom zmaju, naravno, ako alhemijski eksperiment uspe ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

 

 

Aki, posle proslave rodjendana dodji da ti izvucemo usi i provozamo na ozivljenom zmaju, naravno, ako alhemijski eksperiment uspe ;D ;D

 

Ako vidite nocu nekog na cvenoj Hondi  da nosi gajbu piva i shunja se oko Grze to sam ja u obliku crvenog zmaja  red star titula .  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

2 pauk

OK znam ulicu,svracao sam jednom kod lika sto vozi Falkonca,a i tuda cesto vozim sluzbena kola na servis kod Auto-Ace.Reci mi samo sto se tice klope hocemo li to da resimo svi zajedno u Paracinu(mi koji rostiljamo)ili da nosim odavde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja