Jump to content

Moto Zajednica

Drugi agregat u Raptora

Recommended Posts

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Sprint Regal Raptor

Pozdrav drugari.
Nije me bilo dugo zbog posla, ali eto zavladala ova korona pa sam resio da krenem sa preradom mog raptora.
Od dosade ne znam sta cu.Ko je malo pratio nesto sto sam ja pisao po forumu zna da sam raptora kupio iskljucivo da bih ga napakovao kako meni odgovara.Naleteh pre neki dan na par oglasa gde se prodaje par spritnt rapotra koji nose neke druge agregate i vidim da su uredno registrovani!

E sad ono sto mene muci, da li iko zna kako je moguce registorovati motor SPRINT RAPTROR, sa ubacenim drugim agregatom.
Moguce je da su vlasnici ovih primeraka koji su na oglasima vec na forumu, pa ako moze bilo kakav savet ili pomoc oko ove enigme.

Hvala unapred.
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pre nekoliko godina, naođem na momka, vozi raptora, a u ramu drugi veći agregat. Pitam ga od čega je, kaže od Kawe 500. Pitam ga,kako je to registrovao - kaže bio na atestu.  To je bilo pre ovog novog zakona. Dal je moguće po njemu - ne znam . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Regal Raptor 400ccm

Ja sam ubacio Hondin agregat CB400, samo umesto raptorovog hladnjaka je na ram dovareno 2 prednja nosaca motora, zadnji idu sraf na sraf...i raptor je bio ko bombona, registrovao ga tako i tako ga prodao, a sad po novom zakonu nemam pojma kako bi to islo..

U svakom slucaju pratim temu, imam zelju da jendog dana pnovo uzmem raptora pa da ga preradjujem ako ima opcije za regularnu registraciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja