Jump to content

Moto Zajednica

GSX-R 600 K6

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GSX 600 R, Honda Deauville 650, BMW RT1200R

Prodajem ili menjam za putni motocikl tipa V Strom, Transalp itd.Motor je kao nov presao 22,500km ja sam drugi vlasnik razlog prodaje samo neudobnost suvozaca za duze voznje.Kontakt tel. 0601323938

 

post-1884-12879000949135_thumb.jpg

post-1884-12879000949598_thumb.jpg

post-1884-12879000950033_thumb.jpg

post-1884-1287900095056_thumb.jpg

post-1884-12879000950992_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GSX 600 R, Honda Deauville 650, BMW RT1200R

Izvinjavam se.Cena je 7500 eura.Od opreme ima iridijum svecice i kn filter reg. je do 07.04.09 i ide i nova guma BT 016.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Lep motor ja sam ga vidjao i uzivo svaka preporuka budućem kupcu i vlasniku. ;) Zena vristi kako je udoban hehe. Pozdrav ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Auh taman sam se obradovao al preskupo, za manje para nadjem k6 sa oko 8000km na satu, jesi pogresio mozda ili je to 22hiljade kilometara??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Auh taman sam se obradovao al preskupo, za manje para nadjem k6 sa oko 8000km na satu, jesi pogresio mozda ili je to 22hiljade kilometara??

Nisi nov ovde, pa znas da je dogovor da se cena ne komentarise  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Auh taman sam se obradovao al preskupo, za manje para nadjem k6 sa oko 8000km na satu, jesi pogresio mozda ili je to 22hiljade kilometara??

 

Moram i ja da se umesam, makar dobio po prstima.

 

Druze, nije to 200 000km, neko 22000, i koliko vidim po coveku, mala je verovatnoca da je motor zapusten, tockiran, i maltretiran od kafica do kafica. Bar znas sta kupujes, a kilometrazu uvek mozes lako da vratis. Misli o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

Lep motor ja sam ga vidjao i uzivo svaka preporuka budućem kupcu i vlasniku. ;) Zena vristi kako je udoban hehe. Pozdrav ;D

ZENA ????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Auh taman sam se obradovao al preskupo, za manje para nadjem k6 sa oko 8000km na satu, jesi pogresio mozda ili je to 22hiljade kilometara??

 

Moram i ja da se umesam, makar dobio po prstima.

 

Druze, nije to 200 000km, neko 22000, i koliko vidim po coveku, mala je verovatnoca da je motor zapusten, tockiran, i maltretiran od kafica do kafica. Bar znas sta kupujes, a kilometrazu uvek mozes lako da vratis. Misli o tome.

Dobro sad nije on morao da stavi taj komentar jer je zabranjeno i niko ga ne bije po usima da kupuje od njega, medjutim ni ti nisi morao tako da odgovaras :). Pogotovo sto prodavac kaze da je DRUGI vlasnik i ti ne mozes da znas sta mu je prvi radio, da li ga je razradjivao, tockario i kako je odrzavao :). Misli o tome :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GSX 600 R, Honda Deauville 650, BMW RT1200R

Momci,momci....

Motor sam kupio sa nepunih 1200 km i to od drugara tako da mogu sa sigurnoscu da tvrdim da motor nijednom nije bio na tocku, ni kod njega ni kod mene. Motor je kupljen na sajmu kod Markusa, znaci potpuno legalan.  Sto se tice kilometraze ja sam mogao kao svi sto rade da i ja vratim kilometrazu i da pevam vozim se dvaputa godisnje. Ne ljudi moj motor je sada presao 25000km, ja ga vozim I jedini razlog zbog kog sam hteo da ga prodam je bio neudobnost na duze staze i taj sam problem resio tako sto sam kupio Hondu Deauville NTV 650 2001god. I za sada Suzana nije za prodaju.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja