Jump to content

Moto Zajednica

bmw in-line 4?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 229 postova

imali smo dosta diskusija o boxer motoru na bmw motorima a sada bih hteo da cujem i neke komentare na temu inline 4 agragata na bmw motorima. Kako se pokazao u praxi,ja nikada nisam imao priliku da vozim ove novije bmw motore sa ovim tipom agragata pa ne znam i necu da komentarisem,sve u svemu zanima me da li je isto tako kvalitetan i pouzdan kao i vecina bmw motocikala koji su bili sa boxer agragatima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Da li si ikada imao seksualni odnos sa frigidnom ribom. Osećaj je takav. Ti daš gas on ide, nema skoka snage, nema nekog ubrzanja, nema vibracija, nema filinga za osećaj, ništa, ni krilca.

O.K. ne kvari se, ali ne ide, ne koče, ne leži, kome treba trakav motor osim pandura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

Da li si ikada imao seksualni odnos sa frigidnom ribom. Osećaj je takav. Ti daš gas on ide, nema skoka snage, nema nekog ubrzanja, nema vibracija, nema filinga za osećaj, ništa, ni krilca.

O.K. ne kvari se, ali ne ide, ne koče, ne leži, kome treba trakav motor osim pandura.

 

Svidja mi se sto si realan i objektivan  ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova

Da li si ikada imao seksualni odnos sa frigidnom ribom. Osećaj je takav. Ti daš gas on ide, nema skoka snage, nema nekog ubrzanja, nema vibracija, nema filinga za osećaj, ništa, ni krilca.

O.K. ne kvari se, ali ne ide, ne koče, ne leži, kome treba trakav motor osim pandura.

nisam trazio laicku procenu,to sam mogao i sam,znam da ovde ima par clanova sa k1200r modelima pa neka mi oni kazu nesto ako budu nasli vremena,a i ostali koji su upuceni u ovu materiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Da li si ikada imao seksualni odnos sa frigidnom ribom. Osećaj je takav. Ti daš gas on ide, nema skoka snage, nema nekog ubrzanja, nema vibracija, nema filinga za osećaj, ništa, ni krilca.

O.K. ne kvari se, ali ne ide, ne koče, ne leži, kome treba trakav motor osim pandura.

nisam trazio laicku procenu,to sam mogao i sam,znam da ovde ima par clanova sa k1200r modelima pa neka mi oni kazu nesto ako budu nasli vremena,a i ostali koji su upuceni u ovu materiju.

 

 

 

 

 

Revolution je sve samo ne laik po pitanju svih motora i mislim da ti je dao odlican odgovor bez obzira svidjalo ti se ili ne ,vlasnici istih su sigurno subjektivni po pitanju ocenjivanja svojih ljubimaca tako da ...to ti je to otprilike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Da li si ikada imao seksualni odnos sa frigidnom ribom. Osećaj je takav. Ti daš gas on ide, nema skoka snage, nema nekog ubrzanja, nema vibracija, nema filinga za osećaj, ništa, ni krilca.

O.K. ne kvari se, ali ne ide, ne koče, ne leži, kome treba trakav motor osim pandura.

I dalje stojim pri svojoj izjavi, makar bio i k 1200 rs, više mi se svidja Boxer, nekako ima neki šmek, nije sterilan.

U redu ovaj zadnji k1200 rs koči odkad su stavili abs, ali samo to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

ti kad kupis motor ja odoh da se napijem. :D a mislim da znam ko ce da mi pravi drustvo..

 

 

Sto mi je ova izjava poznata... ::) ::)::) ;D ;D ;D

 

jel jeste  ;D ;D ;D ;D

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Sunshine State - HERZEGOVINA N 42°42.757' E018°20.748'
  • Motocikl: Yamaha XT660ZA, BMW C-400X , Kymco People S 504T

Po prvi put u životu čujem da BMW "BRAMBO"  kočnica sa dvostrukim diskom i ABS-om slabo koči sigurno zato što BRAMBO  slabo koči

Ferari i ostali prestižni sportski automobili ga stavljaju na svoje proizvode.

Kod mene je K-75RT iz 1992god. i to je redni sa 3 a ne sa 4 cilindra pa bih volio da probaš da sa nji8m zakočiš i da onda procjeniš da li dobro koči

ili ne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Po prvi put u životu čujem da BMW "BRAMBO"  kočnica sa dvostrukim diskom i ABS-om slabo koči sigurno zato što BRAMBO  slabo koči

Ferari i ostali prestižni sportski automobili ga stavljaju na svoje proizvode.

Их, ти Кинези! Није им доста "Реабок" патика, "Памасоаник" телефона, већ су  и "Брембо" ископирали... :D

Sorry, мала шала, направио си лапсус.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Po prvi put u životu čujem da BMW "BRAMBO"  kočnica sa dvostrukim diskom i ABS-om slabo koči sigurno zato što BRAMBO  slabo koči

Ferari i ostali prestižni sportski automobili ga stavljaju na svoje proizvode.

Kod mene je K-75RT iz 1992god. i to je redni sa 3 a ne sa 4 cilindra pa bih volio da probaš da sa nji8m zakočiš i da onda procjeniš da li dobro koči

ili ne

Možda nekom vt 500 c dobro koči, za moj ukus slabo, kao i BMW. Nije to mana samo bmw a recimo Vstom1000 koči kao brod, Honde starijih generacija takodje. Kada sa motorcikla japanske proizvodnje iz 90 it sednete na BMWa čini vam se da kad kočite usporavate vreme, ali ne stajete, drum i dalje prolazi ispod vas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Kada sa motorcikla japanske proizvodnje iz 90 it sednete na BMWa čini vam se da kad kočite usporavate vreme, ali ne stajete, drum i dalje prolazi ispod vas.

 

Sto volim kad se ovako pesnicki izrazavas... Ja bi ovo napisao u desetercu...  sa antitezom obavezno.

 

Da ne offujem jelte, osim sto mi se svidja tvoj stil pisanja, saglasan sam sa tobom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja