Jump to content

Moto Zajednica

Ducati Desmosedici RR

Recommended Posts

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Pored potojeceg modela Monster, Ducati je pred trku u Mugellu predtsavio i pravog monstruma sa L4 motorom preuzetim sa GP motorcikla. Najveca snaga je deklarisana sa PREKO 200ks@13 500rpm. Za ~55 000 eura kupac dobija trogodisnju garanciju i trogodisnje odrzavanje ukljuceno u cenu. Kompletna "plastika" je od karbonskih vlakana, kao i subframe. Uz motorcikl se isporucuje i trkacki kit koji ukljucuje kompletan izduv, CPU kontroler , pokrivac i stalak. Prvi kupci ce ga dobiti u julu 2007, a rezervacije se primaju odmah. Zato pozurite da dobijete jedan od 400, a ako posedujete model 999R imacete prednost pri kupovini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
~55 000 eura rezervacije se primaju odmah. Zato pozurite da dobijete jedan od 400' date=' a ako posedujete model 999R imacete prednost pri kupovini.[/quote'] Uh, dobro je da sam prethodni model kupio na vreme, sad cu ovaj lakse da "dobijem" :whistle:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
~55 000 eura rezervacije se primaju odmah. Zato pozurite da dobijete jedan od 400' date=' a ako posedujete model 999R imacete prednost pri kupovini.[/quote'] Uh, dobro je da sam prethodni model kupio na vreme, sad cu ovaj lakse da "dobijem" :whistle:

 

I ja...i ja...

REZERVISANO !!! :whistle::whistle::whistle:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Mene uopste ne bi zacudilo da vidim tu Alisu u nasoj zemlji 'cuda', cim je puste u prodaju... Naravno, sa nekim stranim tablama :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova

Pa naravno da ce biti :D

Sretni vlasnici nece znati kako da ih se rese pa ce biti ono..."Skidaj sa osiguranja i teraj na ... istok" 8)

Platice osiguranje nasu srecu :D:D:D

P.S. Sta tu ima za 55k evra...ni na ovima Japancima nevidim sta ima za 10-15 :?:

One price o nekim legurama i matrijalim > mislim za 55k cisto proseravanje za velike pare :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Ako Honda izbaci RV211 u drumskoj verziji, videcemo koliko ce da kosta. Stavljanjem plastike umesto karbona za oklop bi skinulo cenu za par hiljada. Tu je greska Japanaca. Ako dajes egzotiku, daj je bez skrnavljenja. Pogledajte Yamahu R7. Ostavili su motor kakav jeste i postao je kolekcionarski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
~55 000 eura rezervacije se primaju odmah. Zato pozurite da dobijete jedan od 400' date=' a ako posedujete model 999R imacete prednost pri kupovini.[/quote'] Uh, dobro je da sam prethodni model kupio na vreme, sad cu ovaj lakse da "dobijem" :whistle:

 

Lepo kaže moja majka: "Kupi sine novog Dukatija"... a ja zapeo honda pa makar i polovna.... Tuki æu da ga sad rezervišem :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
~55 000 eura rezervacije se primaju odmah. Zato pozurite da dobijete jedan od 400' date=' a ako posedujete model 999R imacete prednost pri kupovini.[/quote'] Uh, dobro je da sam prethodni model kupio na vreme, sad cu ovaj lakse da "dobijem" :whistle:

 

Lepo kaže moja majka: "Kupi sine novog Dukatija"... a ja zapeo honda pa makar i polovna.... Tuki æu da ga sad rezervišem :cry:

 

:D:D:D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
Motor je stvarno extra ali 55 000 eura...

Kad pogledas, ipak je jeftiniji nego polovna NR 750.

Samo se plasim da ce dosta primeraka zavrsiti u rukama onih kojima kupovina ovakvog motora pretstavlja samo dobru investiciju, jer mi se cini da ce polovan kostati mnogo vise nego nov! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja