Jump to content

Moto Zajednica

Problem Nolan 102 i zastupnik?!

Recommended Posts

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ali, prijatelju i dalje ne mogu da verujem da ovi iz Mototrade nisu hteli prstom da mrdnu. Samo zato što radimo u istoj zgradi, pa znam da su ljudi na mestu. Mada, direktor im je extra debil, imao sam i ja konflikte s njim, a ne radim u njegovoj fimi. Biće da je on razlog. Bez obzira, posle ovoga ja tamo ne kupujem.

Extremno su ne poslovni >:( Prodaju kacige i kofere, al ni u sezoni nemaju neki izbor, ja sam mislio da iza u magacinu imaju brdo opreme, dok me zaposleni nije uveo da trazimo kabl koji povezuje Nokiu sa kacigom i onda sam video da im je to ostava za sve u kojoj ima i usisivaca (gomila) i kojekakvog djubreta ali kaciga, kofera ili delova skutere i motocikle nema ??? Pored ovog salona otvorili su servis za Yamaha motore, al rade samo motore koji su kupljeni u njihovoj radnji ??? Svasta sam cuo i video u zivotu, ali ovoliko ne logicnosti i gluposti u jednoj firmi, pa to se retko srece ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Evo i odgovora iz NOLAN-a :

 

Dear Mr.

Quality Dept informed me that we must change the outer shell and we will install a new one.

The N102 Matrix has been discontinued in 2007 therefore we are not in position to give you the same colour.

We can propose you the following finishing: Classic N-Com 1 Platinium Silver, Classic N-Com 3 Glossy Black or Classic N-Com 9 Flat Black.

Please inform which colour you chose within the three available.

Kind regards,

Luca Farina

 

Da budem iskren nije mi bas najjasnije sta ce da rade, nisam ocekivao da ce da je prepakuju, vec da ce poslati novu ???

A kad sam kupovao kacigu  N-102 CLASSIC je imala nizu cenu od ove moje nasarane N-102 TARGET, pa bas se i nisu nesto pretrgli  ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Evo i odgovora iz NOLAN-a :

 

Dear Mr.

Quality Dept informed me that we must change the outer shell and we will install a new one.

The N102 Matrix has been discontinued in 2007 therefore we are not in position to give you the same colour.

We can propose you the following finishing: Classic N-Com 1 Platinium Silver, Classic N-Com 3 Glossy Black or Classic N-Com 9 Flat Black.

Please inform which colour you chose within the three available.

Kind regards,

Luca Farina

 

Da budem iskren nije mi bas najjasnije sta ce da rade, nisam ocekivao da ce da je prepakuju, vec da ce poslati novu ???

A kad sam kupovao kacigu  N-102 CLASSIC je imala nizu cenu od ove moje nasarane N-102 TARGET, pa bas se i nisu nesto pretrgli  ::)

 

 

Kako ti nije najjasnije ? Prevaranti u NOLANU ce da urade isto sto su i ovi u MOTOREX-u uradili sa mojom N-102 kacigom kad se zaglavio mehanizam za otvaranje. Izvade sve sundjere iz tvoje stare kacige i prepakuju ih u novu skoljku. Kao sundjeri su OK, a vec su korisceni.

 

Pih, prevarnti i cigani jedni sitni. Nikad vise NOLAN....

 

>:( >:(>:(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Odgovirm im ja kulturno da mi se od sive i crne ne svidja ni jedna i da su ponudjeni modeli tipa CLASSIC, a ,moja je TARGET i da je ista bila skuplja bas zbog tih sara koje vise nemaju i predlozim im da mi zamene za N-103 uz moju doplatu, a oni kaze nece moci, vasi sundjeri ne idu u N-103 kacigu ???

 

A da ne pricam o tome sto sam ih u nekoliko navrata pitao sta se desava sa INTERCOM uredjajem za komunikaciju jer mi je u zadnje vreme i on pobrljavio (primim poziv i istog trenutka ga sam uredja odbije), ali oni se permanentno prave ludim i ne odgovaraju mi za isti, dal su ga pregledali ili ne  :o

 

Posle ovoga nema sanse da vise ikada razmislim da pazarim nesto iz Nolana-a, jer ne daj Boze da se nesto pokvari ima krv da propisate da biste ostvarili vase pravo na reklamaciju  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Beograd

AKO nista bar nek se zna da NISU u Srbiji najgori prodavci :) Sta reci kad fabrika nece da promeni sundjere vrednosti par eura i nude ti jeftiniji model !

 

moja logika je da ako nemaju isti ono bar skuplji model nek ti ponude !!

 

ALI NAJBITNIJE je da ima gorih od nasih prodavaca-uvoznika :)

 

i dalje nemogu da verujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Saxi druze, kad pazaris nov motor, pazari i novu kacigu  ;D a ovu iz Nolana daj suvozacici. Nek ti stave crnu ili sivu skoljku da ti se slaze sa motorcicem  ;D. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Saxi druze, kad pazaris nov motor, pazari i novu kacigu  ;D a ovu iz Nolana daj suvozacici. Nek ti stave crnu ili sivu skoljku da ti se slaze sa motorcicem  ;D. Pozdrav.

crni nisi bas pratio od pocetka, on je uzeo i suvozacici istu ali je njena ocigledno bolja  ;D ili je manje koristi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Juce su mi odgovorili da su mi izasli u susret i da su najzad zavrsili reparaciju kacige tj. da su mi smanjili stiropor pa je sad velicina M umesto S.Obavestili su me i da mi je uredjaj za komunikaciju riknuo nacisto, pa su mi ugradili BASIC KIT 2 (mikrofon sa sluslicama).Trazili su mi adresu za slanje, pa se nadam kad mi DHL zazvoni na vrata da mi nece doneti i neku cestitku iz carine zajedno sa kacigom  ???

A kad mi sve stigne okacicu slike i ispisati se od srece u istu Nolan nosu  ;)

 

Johnynovak, poptpuno si u pravu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

pa normalno da ces da platis carinu.......

ne mislis valjda da se provuces,bez placanja

 

pa moramo da imamo temu i ceo januar.....

 

i kao sto rekoh:U SRBIJI SAM RODJEN OD TOGA CU I DA UMREM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Zvali me iz DHL-a, kaciga zaustavljena jer su ljudi iz NOLAN-a napisali da je vrednost kacige 5 evra, na sta su carinici zaustavili posiljku i sad se ceka rasplet citave situacije ???

Na kraju ce biti skuplja dara nego mera  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Zvali me iz DHL-a, kaciga zaustavljena jer su ljudi iz NOLAN-a napisali da je vrednost kacige 5 evra, na sta su carinici zaustavili posiljku i sad se ceka rasplet citave situacije ???

Na kraju ce biti skuplja dara nego mera  ::)

 

aha...otkrivena nova carinska mafija,

 

druze zelim ti da uspes da razmrsis ovo ludolo od papirologije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Saxi,

 

Imas izvozne carinske papire u DHL-u koji je preuzeo kacigu od tebe i prosledio je NOLAN-u. To ti je dovoljno da dokazes da se kaciga vraca u Srbiju iz koje je poslata na popravku tako da osim troskova papirologije/lezarine nema carinskih i PDV troskova.

 

Barem je to bilo tako do sada,

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Svi ti trgovci deluju ok dok se ne nadje Saxi

i zagrebe po povrsini,a ono samo sminka.

Koji su to smradovi pa ja ne verujem,

e da toliko budu bahati i bezobrazni.

 

:U SRBIJI SAM RODJEN OD TOGA CU I DA UMREM

 

Ovo je nasa sudbina,i sto neko rece...

Da smo sad pod nemcima ziveli bi kao ljudi...

Stvarno bez komentara.Saxi nadam se da

ce sve da se zavrsi kako treba i da ces

da skines teret sa duse a tim govnarima

da navuces antireklamu pa da im vise niko

ne udje u radnju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ne znam dal' je neko već predložio da mi svi lepo skupimo pare i kupimo Saxi-ju novu kacigu,a  da mu damo da piše o nekim vedrijim temama  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

pa da , a sta posle mi da citamo...

u stvari i ta sto bi mu kupili ce da rikne

posle par meseci i eto nama nove teme... ;D

ja bi ovog druga saxi-ja za zamenika ombudsmana

(sektor potrosaci)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Pored ovolike podrske i pozitivne energije samo cu da se nasmejem i da kazem NE MOZE MI NIKO NISTA  ;)

Moram da pohvalim zene iz DHL-a sa kojima sam komunicirao u toku odpremanja, pa i sad doceka ove nesrecne Nolan nose, jer se trude maximalno da posao bude sto pre zavrsen i najmanje bolan za mene  :)

A sto se tice Nolana, e njih bi rado da opljunem jos malo, iz cisto preventivnih razloga za one koji razmisljaju o ovoj firmi, da se ne bi opekli poput mene.

Pokusao sam da ih kontaktiram putem telefona ili email-a ali uzalud ???

Al posto nada umire poslednja, zivecu u istoj da su u kontaktu sa DHL-om radi prevazilazenja ove neprijatnosti  :-\

Sto se tice export-import papirologije, simpaticne gospe iz DHL-a mi kazu da su papiri pogresno popunjeni od strane Nolana te da se iz istih ne moze dovesti do veze izmedju moje poslate i ove ocekivane nose, zato carina kezi zube i hoce da naplati carinu, sto je sasvim razumljivo.

E sad ja sam tu negde izmedju, digla se kuka i motika, sexaju me sa svih strana, al ja se borim dostojanstveno sa osmehom na licu  ;D

 

Optimizam, i to vecni, pa i onda kad nema razloga za to  :);):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja