Jump to content

Moto Zajednica

Trion servis ?

Recommended Posts

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Servis ti je odmah pored radnje na Mirijevu u ulici Vitezova Karadjordjeve zvezde, rade tu jos i Malaguti i jos nesto, pogledaj na www.trion.co.yu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Nisam ni odrzavao ni servisirao, dovoljno mi je bilo kad sam im trazio jednu sitnicu pa mi je pukao film ali nebitno, probaj pa se sam uveri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

e pa prijatelju....

 

ako im je potrebno za jebenu sajlu kvacila 2 nedelje (kako oni kazu) da naruce (realno 2 meseca!!!!!!) sta reci dalje... 250 din kod Bobana-sajle...  :o nemaju lager delova, to su zarobljene pare!? Ne daj Boze, kupis nov motor, da dobijes servisnu knjizicu, uputsvo za rukovanje.....ne, dobijes prst u oko!!! (ili djir do Baba na rucak, pfff, smesno)

Servis,hm,  radio ga Joca kao ovlasceni serviser, medjutim covek se smorio....

 

tako da druze, sta dalje pricati....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Hvala rapt.

 

Jel imate preporuku za nekoga jos mozda ?

 

Vidim da ima neka garaza, izgleda da i prodaju motore itd. Pljevljanska ulica, uciteljsko naselje, rece mi da radi i cagive kada sam pitao...

Tu ti je Franky, juce sam slucajno prosao tamo, ulica ispod istocne kapije na Konjarniku, odmah iza toplane  skrenes levo, pa posle 200-300 metara sa desne strane je servis, nema sanse da promasis jer sa obe strane ulice ima gomila motora, skutera... dugacka ulica, tu prolazi od autobusa samo 20-ica  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Za sada nisam zadovoljan sa Trionom.Znaju samo da uvale motor. Kupio sam pre 2 dana Husqvarnu i vec mi je crklo pola kontrolne table. Mada rekli su da ce poslati majstora jer su mi izricito zabranili da diram bilo sta jer nece uvaziti garanciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Evo da kazem da mi se poporavilo misljenje posle samo jednog dana. Kako je motor u garanciji a desio mu se kvar, majstor je u nedelju ujutro dosao iz BG-a kako bi ga otklonio. Jos je rekao da je nase samo da sipamo dobro ulje i gorivo i svaki kvar koji se desi oni ce da otklone u naredne dve godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja