Jump to content

Moto Zajednica

Knjazevac - Debela stena

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Knjazevac
  • Motocikl: QM-250

Subota 14.06.2008. Javlja se Misko da je dosao u Knjazevac, ja mislio sam svratio do mene. Bilo je oko 11 sati, ja jos u gacama  lol, kao samo da me saceka da se obrijem i dok traje ceremonija u razgovoru mi tek kaze da je sa jos tri drugara i njihovim suprugama motorima posao kod coveka koji je napravio mini-centralicu u selu Gradiste. Na ulazu u Knjazevac iz Zajecara levo prema Kalni, Babinom zubu i Pirotu 4km , ispred mosta levo kroz selo Zukovac pa u planinu 6km do ispred sela Gradista. Znam coveka odavno, ali godine prolaze brzo. Kad sam zadnji put bio kod njega da mu pogledam sklopku oko prikljucenja elektranice na javnu mrezu to je tek bila mala branica i jedno podrumce - sada pogledajte i sami. Steta sto su mi crkle baterije ali stavice i Misko slike koje su oni slikali.

 

bKeBq_img1150tx4.jpg

 

pogled sa prizemne terase na ribnjak pun pastrmki

 

Lq24q_img1151ff8.jpg

 

Malo levo mostic pa na dole niz kotlinu citav hektar - milina za satore u uvali pored reke  lol

 

YE76X_img1152bw3.jpg

 

Pogled sa prizemne terase na branu.

 

8Oo9S_img1154dh9.jpg

 

Preko mostica pa odonud pogled na objekat.

 

Evo jos !!!

 

ilvFH_poglednadolesagornjeterkc7.jpg

 

Pogled na dole sa gornje terase

 

GeCdz_rekaispoduv7.jpg

 

Reka ispod - moze da se pije i iz nje  [pegla]  [hehe]

 

iqVLE_livadaispodij3.jpg

 

Livada ispod sa nadole leve strane

 

Nd6ry_izvordolekodlivadeeo4.jpg

 

Izvor na dole sa leve strane ispred livade

 

LWYPO_silazakdojezeraod9.jpg

 

Silazak do doka na jezeru

 

EiiDy_jezeroyo4.jpg

 

Jezero

 

pKUjN_uzjezeroiznadmz9.jpg

 

Pogled sa doka uz jezero

 

qvrX0_jezerocamacen4.jpg

 

Voznja camcem po jezeru

 

VODA ZA PICE I PASTRMKE JE PO ANALIZAMA NAJCISTIJA U EVROPI !!!

 

Inace ima za sada samo 5 lezajeva a kroz mesec dana bice ih 10. Privatno je vlasnistvo i nije "zvanicna kafana"   :)

al` je mnogo bolje. Dogovoris se sa covekom sta i za koliko da spremi pa uzivanje do sto jedan i nazad.

Kako smo nenajavljeni dosli bilo je super, meze, domaca CA, pastrmka u neogranicenoj kolicini, pa prirodno domace crno i belo CE, a ko hoce i  pivCE  :)

Zao mi je sto nisam slikao svoj tanjir, od gomile pastrmki ostala su samo dva kolutica kore od limuna   :)

a onda ziveli do kasno popodne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Knjazevac
  • Motocikl: QM-250

Sada, inace posto ga dugo znam, znam kao je "stvorio raj" - svaki kamen je sopstvenim rukama dovukao i uzidao ali je vredelo - i po slikama i uzivo. Svaka mu cast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Zaista neverovatno. Planiram da prodjem taj kraj tokom leta, pa bih svratio da pogledam... Hvala za ovo!

 

tlSRR_knjazevacgradistega8.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Knjazevac
  • Motocikl: QM-250

Javi se kad stignes - 064-654-2176 ili svrati do Telekoma na gornjem ulazu, kucni kljucem pa ce me portiri naci i idemo. Mozemo skoknuti i do Babinog zuba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Knjazevac
  • Motocikl: QM-250

Nema se sta reci. Da napravi WC dole kod livade i dovede struju sto nije problem uopste (posto nema dovoljno lezajeva) , da pobode jos jedan red onih kolaca pa ko razapne sator, ko zaveze letos lezaljku pa da nas vidi bog par dana. Pastrmke i rostilj i domaci hleb ispod sacha ... domace vince i rakijica ... salatice ... mmmmm - ZIVOT !!! Bili neki Amisi, trazili da sami spremaju i da ukloni sve aparate, ucinio im covek. Deset dana sedeli. Sve se vise palim da napravim neku vrstu privatne moto zurke. Videcemo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

auuu brate, neverovatno. stvarno za svako postovanje, divljenje a sto da ne i za zavist :D nema sanse da ovog leta ne dodjem. sad dal na tvoju zurku, dal u nekoj lalajkovoj turi ili sam - eto mene. a domacinu - kapa dole!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

:) :) :) :)Kakva lepota ..............zadivljen sam, moracu da odvojim par dana iduce godine kada dodjem na G.O. i eto mene sa suprugom da zderemo pastrmke i da se malo odmorimo. Domacinu SVAKA CAST na predivnom prirodnom ambijentu.

Eto nas uskoro (u maju 2009.)....... :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

      Da covek ne poveruje da ovako nesto postoji. Prelepo. Stici cu sasvim je sigurno bar na neki sat da uzivam u ovom fantasticnom jedinstvu coveka i prirode.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Knjazevac
  • Motocikl: QM-250

Verovali ili ne, jos uvek ne idem ove godine, stalno neke kise, aj za par dana dobijete ovde info i broj od Kane - vlasnika , zovnete i sve se organizuje. Pozz svim prijateljima ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: aprilia pegaso strada 650

Nemam reci, da ne verujes da to postoji. Pre desetak dana prolazio sam tuda sa VladimiromJ za Vlasinu.Da smo znali za ovo sigurno bi svratili.Ako se neko odluci da organizuje odlazak ,javljam se unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja