Jump to content

Moto Zajednica

Tradicionalno BJB rostiljanje u Ljigu - Nedelja 8. Jun 2008.

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pozdrav,

 

ma mozes sad da pricas s njom koliko hoces ali Honda je - Honda. Tu bas i ne pomaze mnogo prica  ;D

 

Da me neko ne shvati pogresno, ja samo palim vatru u ovom slucaju.

 

A Pite, kad vidis da Te niko nikome ne predstavlja, predstavljaj se sam ili ovako viri po slikama ko je ko bio, mada, sto kazes, bice jos prilika, jelte...

 

 

 

 

 

 

 

Pa ja sam voajer volim da virim ;) a sto se upoznavanja tice upoznao sam se sa skoro svima koje nisam znao osim par njih ,al ne treba praviti dramu od toga mladi smo vidjacemo se jos nadam se , i da dodjete malo do juga da vidite kako je nama u bazi dole ,na terenu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Kad hocete samo mi javite dan ranije,mada mi planiramo nesto krajem avgusta ili pocetkom septembra za zatvarenje sezone da zrtvujemo jedno pragnje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja nisam ni prepozna Ceha, preko foruma sam mislio da je neki covek 40tak godina. Tek kasnije kad sam video Teneru ukapirao sam da je to on. Takodje nisam znao da je ono Hellena, tek kasnije mi rece Brrka. A ostale sam prepoznao malo preko slika, malo po prici sa foruma ;D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ja nisam ni prepozna Ceha, preko foruma sam mislio da je neki covek 40tak godina. Tek kasnije kad sam video Teneru ukapirao sam da je to on. Takodje nisam znao da je ono Hellena, tek kasnije mi rece Brrka. A ostale sam prepoznao malo preko slika, malo po prici sa foruma ;D...

 

 

Tenera podmladjuje....

 

;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja po nick-ovima znam ko sta vozi, mada i face lako pamtim. A cim ugledam motor znam koje i ne mora da skida kacigu da bi ga prepoznao ;D A mene trenutno mogu samo po faci da prepoznaju jer ja motor trenutno nemam :'( :'( Ne trebaju nam kartice, bice jos druzenja pa cemo se upoznati, ima vremena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

Kad hocete samo mi javite dan ranije,mada mi planiramo nesto krajem avgusta ili pocetkom septembra za zatvarenje sezone da zrtvujemo jedno pragnje.

 

 

 

Jesam li pozvan? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Pozdrav,

 

ja leto poprilicno posvecujem istocnoj Srbiji i ove godine pa ako nekako uskladimo taj jug sa istokom, eto prilike.

 

Da li zbog prirode ili zbog roštilja u najavi ostaće zauvek misterija... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

bah, rostilj je lepa stavka u kojoj najmanje na kraju ucestvuje samo meso, sve je ostalo interesantnije.

U to je, svakako, ukljucena i priroda, zatim drustvo, pa onda i ostali predmeti, jelte....salim se ali zaista je sama klopa na nekom od zadnjih mesta, sve je drugo nekako primarnije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pozdrav,

 

bah, rostilj je lepa stavka u kojoj najmanje na kraju ucestvuje samo meso, sve je ostalo interesantnije.

U to je, svakako, ukljucena i priroda, zatim drustvo, pa onda i ostali predmeti, jelte....salim se ali zaista je sama klopa na nekom od zadnjih mesta, sve je drugo nekako primarnije :)

 

Hehe, ako je tako onda cemo tebe sledeci put da zaduzimo da budes rostilj-majstor, da bi ti se misljenje o vaznosti klope malo popravilo  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

...

 

Hehe, ako je tako onda cemo tebe sledeci put da zaduzimo da budes rostilj-majstor, da bi ti se misljenje o vaznosti klope malo popravilo  ;)

 

 

Khm, zar ja sa svojim zdravljem nisam proveo dovoljno vremena uz rostilj?

Ja ne mogu kao Ti ali koliko mogu, hocu. Cak stavise, bas sam na taj deo i mislio da je bolji deo price od same klope, znas i sam o cemu pricam ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja