Jump to content

Moto Zajednica

day off...

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo juce sam kao uzeo slobodan dan (mada je put u Arandjelovac bio sve samo ne odmor od posla)i resio da napravim djir po domovini. Isao sam sam (radni dan)...mada se nisam ni potrudio da izlobiram kod bilo koga da krene sa mnom...hteo sam da se, prvi put u zivotu, provozam sam.

 

Krenuo sam oko pola 9. Spicio se autobanom ka Mladenovcu, i negde oko pola 10 sam vec bio u Arandjelovcu. Tu napravio neki dogovor i onda krenuo da trazim neko jezero Garasi koje bi trebalo da bude nekih 10ak km od grada....nadjem ga relativno lako...

 

3N1Ws_dsc05764dr5.jpg

 

mndw9_dsc05765ay4.jpg

 

u3h0z_dsc05766gm4.jpg

 

404.jpg

 

Posle fotkanja (slike su mi potrebne zbog nekog kampa), ne pada mi na pamet da se vracam nazad (to mrzim najvise na svetu) nego odlucujem da probam da nadjem Ibarsku magistralu (nemam kartu kod sebe, samo Zumo)  ::) ::)

Ispostavlio se da je to bio pun pogodak. Nemam pojma kuda sam isao, ali sam video stvarno prepe scene i vozio se na momente odlicnim putevima

 

404.jpg

 

9vaoi_dsc05776da6.jpg

 

.....rekoh na momente  ;D

 

Posle par stvarno idilicnih krivina, odjednom nalecem i na ovakve neke stvari:

 

JAojv_dsc05773gk1.jpg

 

Takvog puta ima svako malo....i bilo je vreme da moj Gelande Strasse pokaze da li je samo za strasse ili moze malo i gelande.

 

Ma napravio ga Nemac....nema tu greske......guta onaj makadam kao da vozim Grossglockner

 

Posle sat vremena voznje, izbijam na sam pocetak puta koji vodi od Ibarske do Mladenvca, preko Rudnika.

Tu ulazim na Ibarsku i gaaaaas ka Zlatiboru. Posle Cacka...naravno....salju me obilaznicom jer presvlace asvalt preko glavnog puta. Aj, sta cu...vozim kad i svi.

 

Stizem na Zlatibor, prolazim pored onog dela koji je u"Splavovi su meka i medina" fazonu (centar) i posle 3,4 km skrecem za Tornik. Nigde nikog....jezerce....travka u usta.....bolje nego na Mauricijusu.

 

eDaVC_dsc05779xc5.jpg

 

cCFBO_dsc05780bf0.jpg

 

uaPDE_dsc05786um8.jpg

 

Odlazim u vikendicu kod drugara....klopa....pivo...tenis (na TV, da ne pomislite da ima teren pored kuce).

 

Oblacenje

 

yWTer_dsc05787qh6.jpg

 

BDEUo_dsc05790ub0.jpg

 

404.jpg

 

Pa Jos malo gelande

 

404.jpg

 

Vg78k_dsc05799rf1.jpg

 

(ovo iznad je put do kuce....)

 

 

Tornik je onaj vrh iznad GS-a

 

NnXQD_dsc05803ik6.jpg

 

I jos nesto. Ovaj put je Zumo bio bez greske...ali sam najveci shok doziveo kad sam dobio ovu poruku:

 

MoA7W_dsc05808xd0.jpg

 

i to samo par km pre nego sto mi je na ekranu od GS-a izaslo da imam  benzina za jos 60km i da treba da refuel. Bravo-bravissimo  ;D

 

Evo jos par podataka o putu...

 

91jx4.png

 

131sb5.png

 

204hu5.png

 

220yv0.png

 

I oko 20h stizem kucici....

 

274co6.png

 

 

Eto....kratko ali slatko....me happy  ;D ;D

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Lepoooo ! Wussy ! mogao si da zoves ! :-\

 

BTW. si zapamtio put ?  ;D

 

nisam mogao....tvoj tenak ne moze da prati ovu moju vitku gazelu  ;D ;D

 

Put nisam zapamtio zato sto me Markone izlozio da Zumo pamti put...i negde ga kao belezi  ??? ??? pa reko' sto ja da se mucim  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Put nisam zapamtio zato sto me Markone izlozio da Zumo pamti put...i negde ga kao belezi  ??? ??? pa reko' sto ja da se mucim  ;D

 

EEee... a da li si ti to uključio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Put nisam zapamtio zato sto me Markone izlozio da Zumo pamti put...i negde ga kao belezi  ??? ??? pa reko' sto ja da se mucim  ;D

 

EEee... a da li si ti to uključio?

 

kao cim ga startujes, ta funkcija se sama pokrece....ma idi...ludilo  ::)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

nisi valjda na ovoliki put po onakvoj vrućini išao bez bmw aktivnog veša.. ??? ;D :P

 

za ovu priliku kupaće gaće su bile bolji izbor  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

Alo bre, koga jos zanima opis kvaliteta puta, po nasim lokalnim pripizdinama....kazi ti nama kako se pokazao Camelbak???? Jel doslo do promene temperature kapucina posle 200km ili je sve OK?? Jel Zumo pokazuje kritican nivo gore pomenutog napitka & za koliko treba naliti novu kolicinu?  ;D ;D 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Oblacenje

 

Lo81r_dsc05787qh6.jpg

 

 

nisi valjda na ovoliki put po onakvoj vrućini išao bez bmw aktivnog veša.. ??? ;D :P

 

Lepa tura Djuricu.

O5 u Ф!  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Alo bre, koga jos zanima opis kvaliteta puta, po nasim lokalnim pripizdinama....kazi ti nama kako se pokazao Camelbak???? Jel doslo do promene temperature kapucina posle 200km ili je sve OK?? Jel Zumo pokazuje kritican nivo gore pomenutog napitka & za koliko treba naliti novu kolicinu?  ;D ;D 8)

 

CamelBag pajseru! Auuuu, pa ja ne znam kako sam putovao bez toga do sada  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Put nisam zapamtio zato sto me Markone izlozio da Zumo pamti put...i negde ga kao belezi  ??? ??? pa reko' sto ja da se mucim  ;D

 

EEee... a da li si ti to uključio?

 

kao cim ga startujes, ta funkcija se sama pokrece....ma idi...ludilo  ::)  ;D

 

Jes, ali onda snima i kad se vrtiš po stanu ako je uhvatio signal, pa onda trpa svašta u memoriju... Poigraj se malo sa tim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

super voznja,ali ne mogu odoliti da ne kazem kakav si ti pozer,i pored toga sto si isao sam,nisi uspio a da sebe ne slikas ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

super voznja,ali ne mogu odoliti da ne kazem kakav si ti pozer,i pored toga sto si isao sam,nisi uspio a da sebe ne slikas ;D :D

Eh pa djura i njegove kucne carloje :D

 

PS Very nice!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

super voznja,ali ne mogu odoliti da ne kazem kakav si ti pozer,i pored toga sto si isao sam,nisi uspio a da sebe ne slikas ;D :D

 

pa zamisli da je samo GS na slici....morao bih da saljem Chalu da ti dodnese secer i vodu da se povratis. Ovako ja taman pravim balans  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja