Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh-originalni za CTX Tomos HITNO potreban!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Pozdrav,

naslov lepo kaze sta mi treba.E sad moze i od nekog drugog motorceta samo da ima takav izgled.Stanje nebitno, jer mi treba samo zbog mustre i mera.Poprilicno mi je hitno, tvrdim pazar za bishketov ctx al` bez takvog auspuha ne sedam na njega. :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

tomos kazes,pa ima jedna lepa radnjica u Zrendzi,necu da reklamiram,

koja ima bas bas sve za bbilo koji tomos,ali obzirom da ti nov ne treba ne mogu ti pomoci,

tamo cu ja snabdevati svoj tomos ctx 80  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Pa ne znam cenu novog.Sad kad bi bila prihvatljiva, sto da se patim da pravim.Imas neki kontakt?Telfon?Sta god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

e sad da li je orginal nisam se bas raspitivala,ne vidim sto ne bi bio,

a kontakt nemam,mogu sutra da svratim sa posla,pa da se raspitam koliko je orginal,i da uzmem br.pa ti napisem,do tada nista.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ej, setio sam se sad nesto. znam da je dosta dugo bilo u gradjanskom oglasniku, lik iz sremske kamenice, je prodavao auspuh za atx, i 20e je trazio, kontam da ga jos nije prodo, jer ja sam zvao da pitam pre mozda mesec dana, a vuce se po oglasima vise od 5,6 meseci. nemam broj od njega, ali pogledaj malo. kaze lik da je auspuh kao nov, nije ni rdjav, ni otvaran, nista. a ako hoces ti da ga stavis na ctx. trebao bi samo da prepravis granu onu sto ide na cilindar, to mozes  u svakom auspuh servisu, za male pare isavijati i da ti navare samo. mislim da je unutrasnji promer 28mm, ili najbolje da vidis koliko je na cilindru pa onda takvu cev da stavis. to je od mene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Imas na OTC Novi Beograd (buvljak ;D) u 12 redu lik koji ima apsolutno sve za tomose. Video sam da ima i aspuhe. Bas je povoljan, jer sam video da je liku prodao cilindar i klip sa karikama za manje od 1500din i to jos lik nije imao pare kod sebe a ovaj kaze ma doneces sutra pare :o i da mu robu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Odlicno, znaci ima nade da nadjem to.U sustini mi je potreban jedan samo da po njemu napravim drugi.Znaci prvi moze da bude i truo i u delovima samo da vidim tacno kako to izgleda.Inace po profesiji sam varioc pa cu napraviti sta god ali bez nekog originalnog bice tesko.Svarticu do buvljaka sutra da bacim pogled.

Hvala na pomoci svima!

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

pa brate. ako hoces, vidi tamo, u tvom kvartu, ja sam prodo moju cetaru, momcima sa vozdovca. metalik plavi ctx. mozda si vidjao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: NBG

Proshnjuraj u subotu jutrom po bubnju (deo za polovnu robu u sredini od prilike), proshle nedelje je imao lik polovan u dobrom stanju za 500 dindzi...  :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja