Jump to content

Moto Zajednica

LA MOTO LAZAREVAC, 06.07. i 08. JUN 2008

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Dragi moj Strujo.

Dokle god nema slika na forumu sve se svodi na naklapanja i rekla kazala.

 

Ne prizivaj djavola, ima i slika :) :) :)

 

Ja sam na primer čuo da si i motor popeo na skakaonicu ali im ništa ne verujem  :D

 

Toga se nisam setio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

lepo si sve ovo napisao sstrujo,nema sta,nisam znao da si pio i rakiju i slusao Divlje Jagode,pa ih jos snimao kamerom???Pa sta ako nisi smeo to da radis crni strujo,mogu i da te tuze zbog autorskih prava!Au kakav  si ti nevaljalac,kuku,stvarno si najgori bio onda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Sstrujo ti osim toga sto si bio najgori na skupu i samim tim steko uslov za kandidaturu u BI BJB ti si jednostavno bio neodoljiv za sve koji su te videli i upoznali.Ne znam da li se secas ali isao si da lupas bubnjeve kad su nastupale " Divlje jagode" i za uspomenu su ti dali drvene udaraljke za bubanj.Ili kad smo sedeli pored stepenica i ti u jednom momentu rece '' odo ja '' i pravac na kupanje u bazen,ili kad si vozio mtor bez auspuha izmedju satora oko 3 ujutru ;):D,ja sam se bio psihicki spremio da podnosim pucanje japanaca ali zvuk tvog motora bez auspuha je stvarno bio van konkurencije i na to stvarno nisam bio pripremljen sreca sto je trajalo samo sat vremena ;)Salim se malo provod je bio extra a kako i moze da bude kad si u drustvu sa pravim ljudima.Pozdrav sa Lazarevcane skup je bio extra dolazimo i sledece godine sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Prosle godine odlicni, ove godine ste jos bolji, dragi moji Lazarevcani. Sve je funkcionisalo kao satic. Pohvaljujem brzu intervenciju posipanja sljunkom one nizbrdice kod ulaska u Ocagu, koja je u petak zbog kise bila pravo klizaliste. Klope u izobilju i cisto sumnjam da ce neko reci da je ostao bez pasulja, jer znam da je dobar deo cak i propao. Pucaca manje nego prosle godine, tako da mi je i to prijalo. Ocita je bila i uloga zajednice, odnosno policije, koja je stajala na Ibarskoj i pravila red u saobracaju i time omogucavala da se ista brzo i bezbedno predje na relaciji grad-Ocaga. Ko nije u petak prelazio magistralu mozda mu nece biti jasno koliko je to vazno i od pomoci. Takodje, drago mi je da sam sreo mnogo ljudi sa BJB, koje nisam imao priliku ranije da sretnem. Ovde moram javno pohvaliti LA Moto jer sam imao peh da otkrijem u subotu malo prije ponoci da mi je zadnja guma legla. Ujutru me Vucko (Dejan) iz LA Moto odvezao svojim kolima do grada da trazimo nov slauf i na kraju do vulkanizera koji je rijesio problem. Hvala brate Vucko, ne trebala ti slicna usluga s moje strane, ali za sve drugo, pa i za to ako zatreba, kad god si blizu-tu sam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic - Vrcin
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Bravo za LA MOTO, sve extra.

Jedina zamerka nije bilo dovoljno marama  :'(.

Pozdrav za Bliski Istok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

domacinima se zahvaljujem na gostoprimstvu, meni je bilo sve potaman

 

 

pice se jeste cekalo nesto duze i case jesu nestale vec u 12 sati uvece ali to su ipak sitnice koje mi nisu nimalo pokvarile zezanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

moram da pohvalim skup,bio je odlican,riblja corba extra,pasulj tu i tamo,da pozdravim ekipu bliskog istoka koja je probala da me vrbuje u svoje redove  :P :P :P,,ali nisu bili dovoljno ubedljivi  ;D ;D ;D...

i tako sve u svemu fina voznjica,od markovca do lazarevca struja je vodio kolonu,80 nije ga spusto skoro nigde,pa nek kaze neko posle da bmw nije dobar..i tako,probao sstrujovacu,jos lecim grlo,kako li je drugima neznam....

p.s. kad je  struja uskocio u jezero skoro sva voda izletela napolje, ??? ??? ::):P ;D,,neznam kakva je to pojava,,,,,,,, ;D ;D ;D

gordan mg  me odusevio sa zastavom svoje firme na stapu za pecanje,, i tako... ;D ;D ;D ;D

inace muzika fina,wc i na mestu,,cisto uredno,mozda manjak hladovine,ali dan nije bio toliko vruc,

a bogami stvarno su pojedinci imali muke sa satorima,,, ;D ;D ;D

sve u svemu cista 10....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

ja sam zvao i zvao u hidro met. zavod ali vise nisu hteli da se javljaju reku da pomere kisu za ponedeljak ali dzaba...  ;D ;D ;D

U petak nas je kisa polivala kako smo izasli iz sremcice, dok smo dosli bili smo dobro utopljeni kao u jezerce da smo skocili, ali nas je ugrejao pasulj a i svirka pod satorom je bila odlicna a pogotovu ovi mladji momci sto sviraju profi. A posle par piva i mi smo se ugrejali, sutra dan je bilo toplo samo malko vetra ali to nas nije sprecilo da se kupamo na jezeru, izlezavamo na duseku na jezeru, kao i da skacemo sa skakaonica,pasulj i riblja corba su bili super. I kako ste nama zaboravili zahvalnicu da date, eeeeeeeeeee e precednice, zato smo mi kisli po putu svo vreme!  :o a najzanimljiviji odgovor je bio, kao sto nismo dobili zahvalnicu, a odgovor je bio, "pa kad niste dosli!?" i da podsetim to nije bio telefonski razgovor nego uzivo  ;D ;D ;D ;D

 

Evo fotke malo:

 

DSC05138.jpg

DSC05163.jpg

DSC05167.jpg

DSC05179.jpg

DSC05180.jpg

DSC05194.jpg

DSC05216.jpg

DSC05232.jpg

DSC05239.jpg

DSC05241.jpg

DSC05254.jpg

DSC05265.jpg

DSC05292.jpg

DSC05322.jpg

DSC05324.jpg

DSC05325.jpg

DSC05333.jpg

DSC05336.jpg

DSC05341.jpg

DSC05346.jpg

DSC05350.jpg

DSC05351.jpg

DSC05353.jpg

DSC05361.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ja sam stigao nesto kasnije u LA  subotu, samo sto nista od poklona nisam video na ulazu... Sreo sam , vudua, brku, minu, bendera... Zajebavao se do negde 23h i nazad kuci. Nisam nasao bambija da vidimo ko moze vise da popije, ali neka, sakrio se negde, neki drugi put. Fotke cu da postavim ovih dana.  Ceo skup mi je bio OK, meni se inace sve lokacije pored vode dopadaju. Svirka je bila dobra...

 

Umeso MI JE napisao sam NI JE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Ja sam stigao nesto kasnije u LA  subotu, samo sto nista od poklona nisam video na ulazu... Sreo sam , vudua, brku, minu, bendera... Zajebavao se do negde 23h i nazad kuci. Nisam nasao bambija da vidimo ko moze vise da popije, ali neka, sakrio se negde, neki drugi put. Fotke cu da postavim ovih dana.  Ceo skup ni je bio OK, meni se inace sve lokacije pored vode dopadaju. Svirka je bila dobra...

MRLE, samo se ti javi meni i dobices i maramu i ostalo sto je islo uz nju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Pozz za LA moto, Pozz Lagnjatu!! Docek kao i prosle god. vrh! Gdin Gnjat je imao vremena cini mi se da sa svakim gostom prozbori po neku rec, sto pozdravljam.

Dodjoh u petak ali otego se put nesto (?) pa stigoh tek 17 a zadao sam sebi cilj Prvi, no nema vazno, izbegao sam kisu! A kakva je to kisa bilaaaaa. Svirka pod satorom sasvim Ok, do trenutka kad su nastupili tamo neki i pred vise opomena izvesnog bucka nisu batalili zajebanciju, te je bucko ustao pocupo kablove i reko " E ajd sad svirajte!" Hehehehe odlican potez bucko.

Ima vidim nekih slika a ja cu samo dve da stavim, prva

Kakva kisaaaa, ko da neko sipa kofom!

6Qpia_img0008vr7.jpg

I veoma lepa slika , rano jutro, nedelja 06:30,

iZMJ2_img0042va2.jpg

A sto se tice ispijanja piva tu je van konkurencije pobedio Boxer iz Svilajnca!! Poceo je u Petak oko 16h a prestao oko 19h u Subotu bez spavanja i odmora, Alal vera!!! Ne bih da stavim te slike.

Oprosti Shefe ovo je bilo jace od mene, hehehe

 

Toliko od mene.

p.s. Planjani pozz, prasence bilo vrh !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

 

MRLE, samo se ti javi meni i dobices i maramu i ostalo sto je islo uz nju.

 

evo, javljam ti se  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova

Skup je bio extra, odlican prostor za odrzavanje takvih manifestacija, sreo sam gomilu poznanika sa foruma, bilo je dobrih lokalnih ribica kao i iz okoline - organizacija maximalna - pozdrav za Srkija i ekipu - vidimo se i iduce godine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

Skoo sam tek polozio, tako da planiram tek u julu da odem na neki moto skup, voleo bih da i tamo gde odem bude tako dobro kao sto pricate da je bilo u Lazarevcu. Pozdravsvima, uz malu sugestiju da bi trebalo da se postavi vise slika sa skupa, ako nizbogceg drugog, onda zbog nas koji nismo mogli da mu prisustvujemo. Pozdrav jos jednom svima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Skoo sam tek polozio, tako da planiram tek u julu da odem na neki moto skup, voleo bih da i tamo gde odem bude tako dobro kao sto pricate da je bilo u Lazarevcu. Pozdravsvima, uz malu sugestiju da bi trebalo da se postavi vise slika sa skupa, ako nizbogceg drugog, onda zbog nas koji nismo mogli da mu prisustvujemo. Pozdrav jos jednom svima...

Ovde su neki debelo platili da se ne postavljaju slike ;D ;D ;D.Pozdrav Gajo,gledacemo slike kada svratis ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Da imam vremena da sedim za kompom verocvatnoda bi ovo napiso i mnogo pre.... skup je bio vrrh domacinima svakaka cast... mnogo pohvala za konobarice tj sankerice hehe  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ne stigoh ranije da uploadujem video materijal... mlogo me zeza Upload na Youtube... Evo za pocetak jedan kraci klip o ekstrakurikulumskim aktivnostima :) :)

 

 

Kad mi se malo razboravi internet okacicu jos klipova...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja