Jump to content

Moto Zajednica

GSX-R K9

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 651 postova

Napred mi se više sviđa od K7/K8, podseća malo na K3/K4 1000.

 

Podseca mnogo na K3/K4, jer je prednji far potpuno isti ,samo sto su dodati ovi mali sa strane.

 

sf8St_76888368wc1.jpg

27D6u_76888368wc1.2f841a428c.jpg

 

FcZ0z_49747895ui8.jpg

40aHh_49747895ui8.0a32766f9f.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Napred mi se više sviđa od K7/K8, podseća malo na K3/K4 1000.

 

Podseca mnogo na K3/K4, jer je prednji far potpuno isti ,samo sto su dodati ovi mali sa strane.

 

yKfLW_76888368wc1.jpg

vRqIQ_76888368wc1.2f841a428c.jpg

 

VRBHj_49747895ui8.jpg

1AoKf_49747895ui8.0a32766f9f.jpg

 

Zato i velem. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Po mom ukusu, što se tiče dizajna Suzukijevi R-ovi su ispred svih.E sad, ima sličnosti dosta sa K3-4 (koji je stvarno prelep), ali meni se baš svidja što furaju neku "mirniju" kombinaciju, jer sa R-ovima kao da se utrkuju ko će da napravi namršteniji i agresivniji...Mnogo mi se svidja ovaj deo što spaja prednji oklop sa rezervoarom, to mi je stvarno prelepo.Šteta samo što se ne vidi da li su zadržali dva topa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

ne znam zasto, ali mi deluje manji od starijih modela??!

 

Reci ce nam Maki  :P :P :P

 

Au bre ! Nema nam coveka, a mi (JA) ga isprozivali  :-[ :-[

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Mislim da je kranje vreme da Maki proda svog i da kaparise ovo novo cudeso  ;D ;D ;D

 

Aaaaaa, ne! Maki se izvrn'o na postavu da bi priustio ovaj, kupovina novog bi iziskivala prodaju bar pola komsiluka u belo roblje... (E,vidis, imam jednu komsinicu, ko stvorena za tebe, mis'is ako 'oces da menjamo za Ducati...)  :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Mnogo mi se svidja ovaj deo što spaja prednji oklop sa rezervoarom, to mi je stvarno prelepo.

 

Super izgleda, dok će sa praktične strane (čitaj, stavljanja tank torbe) biti čupanje kose sa glave od ljepote... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Mislim da je kranje vreme da Maki proda svog i da kaparise ovo novo cudeso  ;D ;D ;D

 

Aaaaaa, ne! Maki se izvrn'o na postavu da bi priustio ovaj, kupovina novog bi iziskivala prodaju bar pola komsiluka u belo roblje... (E,vidis, imam jednu komsinicu, ko stvorena za tebe, mis'is ako 'oces da menjamo za Ducati...)  :D ;D

 

Nesto mi govori da ce uskoro u Zrenjaninu biti vidjen jedan crveni 998  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Mislim da je kranje vreme da Maki proda svog i da kaparise ovo novo cudeso  ;D ;D ;D

 

Aaaaaa, ne! Maki se izvrn'o na postavu da bi priustio ovaj, kupovina novog bi iziskivala prodaju bar pola komsiluka u belo roblje... (E,vidis, imam jednu komsinicu, ko stvorena za tebe, mis'is ako 'oces da menjamo za Ducati...)  :D ;D

 

Nesto mi govori da ce uskoro u Zrenjaninu biti vidjen jedan crveni 998  ;)

 

Koji ce posle nekoliko dana po sistemu "998+jos jedna komsinica" biti zamenjen za K9. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Nesto mi govori da ce uskoro u Zrenjaninu biti vidjen jedan crveni 998  ;)

 

A kod vas u PA komsinice ne vole da sedaju na taj... Ducati? Eh, mora da je zbog tog vazduha...  :)

 

Koji ce posle nekoliko dana po sistemu "998+jos jedna komsinica" biti zamenjen za K9. :)

 

Nemoze! Ponestalo bi mi komsinica, sta cu posle da vozam na taj k9...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2893 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Nesto mi govori da ce uskoro u Zrenjaninu biti vidjen jedan crveni 998  ;)

 

A kod vas u PA komsinice ne vole da sedaju na taj... Ducati? Eh, mora da je zbog tog vazduha...  :)

 

.

 

Kazu da je suvise glasan  ;D Razmazeno to bre ! Nego kad si vec rekao, el imas nekog ko oce da otkupi komsiluk ? Imam neke gadove, pa makar i u delovima ako treba  ;D ;D ;D

E samo da sredim motorce pa cu da navrnem do tebe da snimim kakve to komsinice imas. To nie obecanje nego pretnja  :D :D :D :D

 

Nego vratimo se na K9... Mene nerviraju oni prcasti auspusi. Toliko mi se ne svidjaju da je to strasno. Motor je kad ima cevuljagu sa strane (ili ne daj boze pod buljom)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Ne znam zasto,ali je meni  K1 najlepsi,a odmah za njim model '98. (SRAD),pa tek posle K3 i K7,a od K8 mi se jedino far svidja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

 

Nego vratimo se na K9... Mene nerviraju oni prcasti auspusi. Toliko mi se ne svidjaju da je to strasno. Motor je kad ima cevuljagu sa strane (ili ne daj boze pod buljom)

I ja volim kad ima sulundar ali mi ni ovi nisu loši...

 

Mene K8 nije nimalo odusevio, valjda su ga ostavili u senci 600/750 sa prelepim farovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Da video sam ovo pre neki dan na Gixxer forumu. Lep photoshop image. Pravi K9 mozda bude mnogo drugaciji.

Licno mi se sve dopada ovako na slici ali mene brine ono drugo sta su promene u odnosu na poslednje generacije GsxR hiljadarki a pogotovo oko nekog velikog povecanja snage(mislim da mnogi to ocekuju) jer koliko sam ja ukapirao imaju veliki problem da zadovolje Euro 3 a da motor u svim rezimima radi kako treba, pogotovo na leru i mape posle dodavanja gasa.

Licno verujem da ce imati koji KS vise ali ce sigurno poraditi da motor bude jos uvozaniji, bolje kocnice, vesanje itd.

Sto se tice auspuha definitivno motocikli dobijaju ono sto kod kola mi zovemo "srednji lonac" i oko 10 kila vise zbog tog Euro3.

Sa Euro2 (K5,K6) je sve bilo mnogo jednostavnije zato prakticno i ne postoji neka razlika izmedju K6 i K7 cak je K7 malo i tezi, malo siri, malo slabiji u srednjim obrtajima a za 4ps jaci na oko 11500 ili 12000 obrtaja.

Pricam za serijske motore bez modifikacija.

Svi proizvodjaci ce sigurno to sve gurati napred i definitivno ce novi modeli biti bolji od prethodnih makar u necemu ali licno ne ocekujem skokove u snazi kao sto je nekada bilo svaka nova generacija 10-15 konja vise.

160 konja na tocku je zaista dovoljno a mogu da zamislim kako na 160 kila i 1000ccm npr izgleda 180 konja na tocku.

Videcemo....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja