Jump to content

Moto Zajednica

Bajker u nevolji na autoputu kod Ns a...smer prema Subotici

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Drugaru stao motor na autoputu kod Ns a posle iskljucenja za Ns , smer prema Subotici. Kaze da je verovatno akumulator prazan. Motor je Yamahin Thundercat. Ako je neko u blizini pomoc je pozeljna. Bojan 064 97 252 79

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ooo da, i evo uskoro cu vec cetvrti regler da narucim od Joske, redovna sam musterija, nema sta, tera me maler s tim reglerima pa to je neverovatno, kako kupim motor, regler mu se odma upiski :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---
pre 26 minuta, Biker-Boy je napisao:

Ooo da, i evo uskoro cu vec cetvrti regler da narucim od Joske, redovna sam musterija, nema sta, tera me maler s tim reglerima pa to je neverovatno, kako kupim motor, regler mu se odma upiski :D

Kod mene nikada niti jedan nije preminuo (kuc,kuc..) Cim kupim motocikl detaljno proveravam prvo kocioni sistem, rasturam kljesta (u svakim do sada sam zatekao mast), bas detaljisem oko toga... Podmazivanje sta je potrebno i odmascivanje ne potrebnog :D, filter, ulje naravno ali zamenim i akumulator! Sve el. kontakte raskacim, proverim, ocistim... (Ti mozes ako ti je ovo previse samo tri faze iz statora da ocistis, masu glavnu i dzek reglera)... Jeftinije je tako od kupovine drugog a i vidis motor iznutra,  primetis jos koje/cega :D

Neka te lepo sluzi masina drug!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7068 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pa ima valjda vec neka sabirna tema za Thundercat motore, gde svi razglabaju o svojim mini Tandzarama, a ako nema otvoricu posle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4593 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

@Biker-Boy čestitam na kupovini motora! Pratio sam tvoju temu o kupovini i drago mi je što si našao dobar motor, da te dugo i srećno služi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

OK, Bajker u nevolji je spašen, tema se zatvara da ne unosi zabunu ;)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja