Jump to content

Moto Zajednica

NS RIDERS 30.31.01

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Ja ne idem iz principa iz prethondnih godina, Kad su me odrali za ulaz i nista nisam dobio samo skupo pice tako da sigurno ne idem princip.

Idem negde da se provozam sam!!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo i neka fotka od večeras...

 

Skupljanje ljudi na Tvrđavi...

404.jpg

 

Gospodin KAWA i moja bolja polovina..

404.jpg

 

Par noćnih fotki, ali me izdala baterija... Sutra će biti pune  :D

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Druze moj, tvoja devojka je prolepsala sliku. Inace, koliko se popilo, ja bih samo smetao ;) Sve u svemu, susret i nije los. Nekako je opustena varijanta. Nije kao ranije. Dobro je. Jaka 4 cetvorka. Ali moram da pohvalim jednog momka na kapiji. mislim da je on ovde urednik ;) E da, ja kupio kacigu. malo se cenkao sa madjarem ali dao mi je za 13.500 din i castio sam ga pivom. Kaciga je CABERG V2R Mat crna sa naocarima.. Eno je sad kod Ivana (Road Gunner) Cuva mi je :) Bila je 195 jevreja i ja izboksujem na 169 jevreja. Ali je kaciga stvarno vrh! Posto ovo kuckam u 5 ujutru, vec oko 14h palim za BG na koncert. Svira TESTAMENT :) pa kud puklo da puklo. Pozdrav za sve ljude na forumu.

Nikola...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Druze moj, tvoja devojka je prolepsala sliku. Inace, koliko se popilo, ja bih samo smetao ;) Sve u svemu, susret i nije los. Nekako je opustena varijanta. Nije kao ranije. Dobro je. Jaka 4 cetvorka. Ali moram da pohvalim jednog momka na kapiji. mislim da je on ovde urednik ;) E da, ja kupio kacigu. malo se cenkao sa madjarem ali dao mi je za 13.500 din i castio sam ga pivom. Kaciga je CABERG V2R Mat crna sa naocarima.. Eno je sad kod Ivana (Road Gunner) Cuva mi je :) Bila je 195 jevreja i ja izboksujem na 169 jevreja. Ali je kaciga stvarno vrh! Posto ovo kuckam u 5 ujutru, vec oko 14h palim za BG na koncert. Svira TESTAMENT :) pa kud puklo da puklo. Pozdrav za sve ljude na forumu.

Nikola...

 

Znaci metalac, mozda se i vidomo na 'certu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

danas sam bio. nisam stigao da dodjem na miseluk, al sam zato stigo na defile! bilo je extra! jako je bilo dobro, mase puno, puno motora, nadrkanih riba.... ma sve je odlicno. evo sad se spremam pa dolazim i veceras. video sam sa foruma OBELIXA, iz Bijeljine.... nisam video Lakija, neznam jel je dolazio uopste... uglavnom 5+

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

ja nisam bio zbog problema sa motorom prekjuce sam sklopio alternator koji je privremeno stavljen samo da bi dosao na skup iako mi neradi signalizacija mogao sam da palim motor,medjutim juce se stvar iskomplikovala tako da nisam mogao ni da upalim motor  >:( ,u ponedeljak saljem alternator na opravku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

evo i mene...i ja sam bio i bilo je stvarno super....bas sam prezadovoljan..pogotovu defile..inace ovo mi je prvi u zivotu :)

e da video sam zeljka srb i mogu vam reci da njegoma mackica stvarno j%be kevu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Bio i ja danas, sta da kazem, dosta ljudi i motora, klasicno za NS. Jedino sto me je iznenadilo je da sam video jednog momka da je dobio batine :o  Glava mu je bila prilicno modra, pogotovo oko ociju. Video sam da je momak krenuo prema izlazu i da su ga ostali vukli i za ruku i govorili daj nemoj sad zbog toga ides, sta sad i tome slicno. Posle sam ga opet video i moram priznati da mi je bilo zao kad sam video onakvu facu sa prilicno tuznim izrazom lica. Skup bi valjda trebalo da bude mesto gde ce ljudi druziti i zabavaljati, a ne tuci. Ne znam sta se desilo pa ne mogu da nista da sudim, ali tuca na moto skup je poslednja stvar koja treba da se desi. Ako se ne postujemo medjusobno, kako onda da trazimo da nas drugi postuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ma tuca je oduvek bilo, svugde, i bice ih. malo se popije, poludi, i eto nastane picvajz. potuku se dva rodjena brata, a ne, dva pijana motorasa. mislim nemoze te nista iznenaditi.

 

evo malo lepih slika od sinoc. snajke su bile   :o :o :o

 

 

 

 

th_17161_Image072_122_499lo.jpgth_17163_Image089_122_1186lo.jpgth_17164_Image092_122_541lo.jpg

 

 

 

post-2028-12878998609678.jpg

post-2028-128789986097.jpg

post-2028-12878998609712.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Sad

                                                                        HVALA  SVIMA    NA PREDIVNOM  MOTO  FESTU...NS  RIDERS  NS TIME

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Bio i ja danas, sta da kazem, dosta ljudi i motora, klasicno za NS. Jedino sto me je iznenadilo je da sam video jednog momka da je dobio batine :o  Glava mu je bila prilicno modra, pogotovo oko ociju. Video sam da je momak krenuo prema izlazu i da su ga ostali vukli i za ruku i govorili daj nemoj sad zbog toga ides, sta sad i tome slicno. Posle sam ga opet video i moram priznati da mi je bilo zao kad sam video onakvu facu sa prilicno tuznim izrazom lica. Skup bi valjda trebalo da bude mesto gde ce ljudi druziti i zabavaljati, a ne tuci. Ne znam sta se desilo pa ne mogu da nista da sudim, ali tuca na moto skup je poslednja stvar koja treba da se desi. Ako se ne postujemo medjusobno, kako onda da trazimo da nas drugi postuju.

ma video sam ga i ja..neki nizi decko,deblji malo....ja sam ga video kako se valjda po podu pijan ili uduvan...mislim da taki ljudi i nisu za motosusrete...e da,moja ocena je 4+ zbog veoma neugodnih cika koje su stajale na ulazu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

ma video sam ga i ja..neki nizi decko,deblji malo....ja sam ga video kako se valjda po podu pijan ili uduvan...mislim da taki ljudi i nisu za motosusrete...e da,moja ocena je 4+ zbog veoma neugodnih cika koje su stajale na ulazu...

Stvarno su bili neugodni, narocito prema onima sto su imali ulaznice i nisu pravili nikakve ekcese.

 

PS Samo da mi je znati gde ih nadjose.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ma neugodni nema šta... I nema nikakve protekcije za članove BJB... Naplatili su mi svih 400 din...  ;D ;D ;D

 

Pozdrav za naše ljude na odgovornim mestima ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ma neugodni nema šta... I nema nikakve protekcije za članove BJB... Naplatili su mi svih 400 din...  ;D ;D ;D

 

Pozdrav za naše ljude na odgovornim mestima ;):D

Cuti ti si jos dobro prosao, kawi su i kacigu uzeli!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Cuti ti si jos dobro prosao, kawi su i kacigu uzeli!  :D

kako uzeli, jeli ukrali??

 

edit sredio sam citat RG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Cuti ti si jos dobro prosao, kawi su i kacigu uzeli!  :D

kako uzeli, jeli ukrali??

 

edit sredio sam citat RG

Ma ne druze to je sala posto je kawa ostavio kacigu da mu je cuvaju  :D

 

PS Nek napise svako javno ko je imao neki problem na ulazu, mozda mi je nesto promaklo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Cuti ti si jos dobro prosao, kawi su i kacigu uzeli!  :D

kako uzeli, jeli ukrali??

 

edit sredio sam citat RG

Ma ne druze to je sala posto je kawa ostavio kacigu da mu je cuvaju  :D

 

PS Nek napise svako javno ko je imao neki problem na ulazu, mozda mi je nesto promaklo  ;)

 

Paaaaa....premalo ste sipali rakije u čašice za dobrodošlicu,pa sam morao da ih spajam preko nekoliko  :D za pošten gutljaj  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

ja kad sam se prvi dan kupao,kad sam dosao kuci morao da skinem onu narukvicu,nisam je pokidao. i kad sam drugi dan dolazio...ja mu je pokazen,onako iz rukea on kao ne mozes da udjes ?!  ??? >:(  a ja jos nervozan...i kao,ocesda vidis da cu uci?! i onaj drugi gari ga spasi od batina jer je rekao ae kao pusti malog.... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

ja kad sam se prvi dan kupao,kad sam dosao kuci morao da skinem onu narukvicu,nisam je pokidao. i kad sam drugi dan dolazio...ja mu je pokazen,onako iz rukea on kao ne mozes da udjes ?!  ??? >:(  a ja jos nervozan...i kao,ocesda vidis da cu uci?! i onaj drugi gari ga spasi od batina jer je rekao ae kao pusti malog.... :D

Vidi se da si neiskusan  :D

 

Traku na ruku stavljaju oni bajkeri koji ne planiraju da se kupaju  :D dok traje skup,oni drugi traku kače na retrovizor,ili tu negdje na motor  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja