Jump to content

Moto Zajednica

NS RIDERS 30.31.01

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hvala Bogu da imamo neke informacije PAR DANA PRE...bilo je krajnje vreme...a bilo bi lepo kada bi jedan klub bilo to NS Ridersi ili neki drugi,mogao SAM da napravi SVOJ skup, a ne da prave neki drugi, u necije ime...s obzirom na to da su NS Ridersi najstariji klub u NS i da su prosli teska vremena (mi u NS dobro znamo kakva), zelim vam pre svega da budete SAMOSTALNI I SVOJI i da ne pravi niko u vase ime neki skup, jer nije dobro kada JEDAN covek drzi sve konce u rukama, i onda dolazi do informacija tipa ''besplatan upad na skupove'' a ono nista od toga. Pa ko je video da se upad ne placa...

Obelix, lepo je sto se ti cujes telefonom sa svojim prijateljima i sto ti bolje od nas iz NS znas kad i sta se desava u NS, ali nije cilj informisati ''vas par jarana'', nego sto vise ljudi da znaju, kad, sta... pa zna se valjda red?! Ako organizator nije mogao konkretno javiti mozda nije bio jos siguran, OK, trebao je samo javiti kratko da li će biti skupa i kada i ništa više, a za detalje bismo kasnije naculi preko ''par prijatelja iz vrha, dobro obaveštenih''.

Hvala Crni na informacijama, i nadam se da će se dogodine znati na vreme, a ne mimo svih ostalih...o cenama pića i svemu ostalom ne bih, to je već druga priča (baš lepo što se vrti i na Pinku reklama, mozda nam dodju i zvezde Granda, ko zna?)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

P.S. nešto mi ne ide u glavu, da je organizator stigao da izreklamira skup na kojekakvim ''ružičastim'' televizijama taj skup, a na najvećem bajkerskom forumu u Srbiji nije stigao :o ???

Na kraju svega lepo je što će skupa ipak biti, jer kad sam čula pre oko mesec dana od nekih da je pitanje da li će biti, nisam mogla verovati, nikakve plakate po gradu, ništa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Ja stvarno već iz godine u godinu ne kapiram zašto jednostavno svoj bojkot prema skupu u novom sadu ne iskažete ne dolaskom na isti, a ne pisanjem beskrajnih postova o tome ko ga organizuje i šta i kako. Šta time pokušavate da postignete, da date nama na uvid da ste bitni i obavešteni. Imajte lepo razumevanja i poštovanja za klub koji to organizuje, pa ma ko im bio iza leđa, ili jednostavno ako ga nemate ćutite i pustite nas kojima je taj skup drag i dobar da idemo i da ne daj Bože dođemo do reči posle skupa, i kažemo koju na ohrabrenje ljudima koji se trude oko toga.

 

Uostalom šta je vaš cilj, da skupa u Novom Sadu više ne bude???? ??? ??? ???

Tako ispada budući da čitam šta pišete, ovim se posebno obraćam Olji, koja kao da joj je Cirkus pobio pola porodice, iskuliraj čoveče!!! Nije on baš za sve kriv, da si upućena koliko se izdaješ da jesi to poodavno shvatila...

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Moj predlog bi bio da sledeće godine pravite skup u vreme Sajma motora osim ako Vam je stalo do tradicije održavanja tj zadnji vikend u maju... To poštujem i ako je tako onda nema zbora.

Ako nije onda moje razmišljanje je: tad dolazi puno motora pa što ne bi kampovali i ujedno obišli sajam preko dana a noću se provodili na skupu.

Što se mene tiče doći ću jedan dan da se vidim sa svima koje nisam video za vreme sajma ;) Bio bi i duže ali moram da prisustvujem na nekim svadbama u BG-u

Pozdrav

 

post-2656-12878997933062_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Ja stvarno već iz godine u godinu ne kapiram zašto jednostavno svoj bojkot prema skupu u novom sadu ne iskažete ne dolaskom na isti...

 

U sustini i iskazujemo, ali ne znam cemu toliki revolt kod tebe u vezi tudjeg misljenja o necemu. Bar ovde donekle delimo misljenja. Zar ne?

 

Poz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Moj revolt u suštini ne dolazi zbog iskazivanja mišljenja. šta više pa ja sam pobornik slobodnog iskazivanja mišljenja na forumu, što se nadam se vidi iz mojih postova. Stvar je jednostavno u tome da se već treću godinu za redom blati tema o moto festu u Novom Sadu suvišnim komentarima ljudi koji ne žele da dođu i ja to smatram krajnje zlonamernim, ako ne želiš da dođeš nemoj doći. To nije razlog da pljuješ po organizaciji kluba NS Riders i susreta na koji i ovako ne dolaziš, e tu mislim da je vaše mišljenje suvišno. Uostalom, tema služi da se ljudi pozovu na skup i informišu o pojedinostima vezanim za skup, a ne da se prijavljujemo ko će doći ili ne.

 

Skup nije lako organizovati, nemojte pljuvati po tuđem trudu i naporu da ugosti ljude u svom gradu, ma ko to bio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: NS

;D ;D ;D

Sta ces kad smo popularni...

Ma necu vise da se nerviram oko prozivki... Laki je skroz u pravu... i od sad imam novu parolu...

I antireklama je reklama... ;D

A oni koji nece da dodju... pa neka nedodju... ili nek se predomisle pa nek dodju....

U svakom slucaju, mi koji budemo tamo cemo se odlicno provesti...

Ovi ostali nek zaista dobro razmisle... Vrata su otvorena za sve... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Eh, eh, Laki šta sujeta radi...kao prvo, JA svake godine dolazim i ove godine cu doci JEDINA ispred mog kluba (kako mi se čini), a koliko čujem mnogi ljudi neće doći ove godine...zašto imaju takav stav, neću o tome, njihova stvar, ne zanima me, a ako mene neko ovde proziva da ja ne daj Bože blatim skup NS Ridersa, taj se grdno za.ebao! Nemoj mi stavljati u usta ono što nisam rekla!!! Pa ovih dana  mi rade poruke non-stop a tema je dolazak na taj skup, i verovao ili ne ispalo je na kraju da ja nagovaram i čudim se nekim ljudima što neće doći...toliko o tome da JA pozivam na bojkot a neću da pričam o gospodinu C. i nije on tema ovde (sticajem okolnosti čovek organizuje taj skup još uvek). Ja sam revoltirana zbog NEOBAVEŠTAVANJA na vreme kad je, šta je i ko nastupa. Laki ako nisi pažljivo pročitao moje postove, a ti ih onda pročitaj opet (i ti i još neki ovde). Dakle, treba obavestiti na vreme, koliko se sećam, prošle godine ste na vreme obavestili kad je šta, a zašto nije na vreme javljeno ovde ovog puta, to vi raspravljajte tamo u klubu, da se ne ponovi opet, jer RED JE RED...mi koji smo u NS nije kasno za nas, ali ima ljudi koji su iz daleka a i dan danas ne znaju detalje u vezi skupa, pa jel to u redu?! E ja sam zato prigovorila, za ništa drugo, i NE VOLIM DA SE MOJE REČI IZVLAČE IZ KONTEKSTA nadam se da sam bila jasna?! Ja dolazim SAMO i ISKLJUČIVO zbog dragih ljudi iz NS Ridersa makar grmilo i sevalo, ne zbog nekog organizatora ili ne znam čega...

Toliko od mene, pozdrav (nadam se da će biti lepo vreme)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

P.S. naravno da jedan čovek nije nikad kriv za nešto uvek treba ''pomoć''iznutra, to je jasno, ali ne pričamo o vašim ili bilo čijim klupskim problemima (svaki klub ih ima), nego pričamo o (NE)obaveštavanju na vreme, a ova priča je koliko vidim nepotrebno otišla predaleko...ovde ljude samo zanima TAČAN PROGRAM i ništa više.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Bilo kako bilo, ono što sam želeo reći je da se ljudi nepotrebno trude da svake godine iznesu svoj stav o dotičnom skupu. Evo ti i dokaza mi smo već na četvrtoj strani a skup još nije ni održan. E to mi smeta, što ako se ovako nastavi, neko ko uzme da čita temu o moto skupu u Novom Sadu smoriće se na prvoj strani, kao da taj skup nema baš ništa da ponudi, a da je tako pa zar bi dolazili svi ti ljudi koji dolaze. Tvrdim da je Moto Fest jedan od posećenijih skupova u Srbiji i to ti je to. Znači da ipak valja, e sada što se to ljudima sa foruma ne sviđa, to je druga stvar. A kome se ne sviđa možeš da vidiš iz komentara od prošle i pretpošle godine, uvek isti ljudi napune pet strana o tome kako ONI neće doći, sve moj do mojega (kad moram da kažem).

 

Koga nema bez njega se može.

 

A sa druge strane, Olja moguće da nisam dobro shvatio šta želiš da kažeš, i ako je tako izvini, nadam se da sam ovaj put bio jasan u pogledu toga šta mi ustvari smeta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki Vulcan 500

Nisu mi jasni ljudi koji od najave skupa očekuju "detalje" , a možda i kako će se provesti, dali će puno para potrošiti itd. Kalendar moto skupova je objavljen na forumu 02.12.2007. u  20:43, gde se jasno vidi kad je skup u NS-u. Skupovi su se održavali i pre ovog foruma, pre nego što su neki uzeli tastaturu u ruke i počeli postavljati standarde o dobrom provodu. Izbor je vaš, vidimo se na putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Nisu mi jasni ljudi koji od najave skupa očekuju "detalje" , a možda i kako će se provesti, dali će puno para potrošiti itd. Kalendar moto skupova je objavljen na forumu 02.12.2007. u  20:43, gde se jasno vidi kad je skup u NS-u. Skupovi su se održavali i pre ovog foruma, pre nego što su neki uzeli tastaturu u ruke i počeli postavljati standarde o dobrom provodu. Izbor je vaš, vidimo se na putu.

Amin, brate (smajli koji se klanja).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa normalno je da se bar dve nedelje pre (najkasnije) postavi program nekog skupa (nije datum u pitanju nego PROGRAM), e sad pitanje je da li neko prima kritiku (DOBRONAMERNU) ili ne...i nadam se da će sledeće godine biti na vreme okačen program da bi oni koji su daleko znali...a ja naravno uvek dolazim i nisam se ni malo dvoumila da li doći ili ne doći...i znate šta, ajde da mi ne pričamo puno i ne zadržavamo ljude, pa još par dana je ostalo, moraju nešto raditi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

P.S. Laki meni je jasno šta si ti hteo da kažeš, ali ti nisi skontao šta ja hoću da kažem, dakle tražili smo (bar ja) INFORMACIJU NA VREME, ništa više ni manje od toga, a za druge kom se svidja , ne svidja, nebitno skroz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ajde brate, da se nadjemo. ocu i ja da dodjem. nisam nikad bio po skupovima, a bas me zanima kako ce biti, a jos ako bude neka ekipa sa foruma, ima da bude do jaja! aj da se organizujemo, da se nadjemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Jedna grupa iz Pazove krece u petak a jos jedna u subotu. Nadam se da cu imati vremena pa da dodjem u subotu. Voleo bih da dodjem. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja