Jump to content

Moto Zajednica

Dva cilindra.

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7065 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Evo novog dvocilindrasa,  i to aprilia RS 660 ,  paralelni, brutalno izgleda (osim malenog repa)

nadam se da ce preci u serijsku proizvodnju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Od debelih i okruglih do kosih i tankih. Tako je bilo i sa ženama. Prvo su bile najpozeljnije one dobro uhranjene zaobljene, a kasnije mršave tek par kilograma teže od prosečno šilježe. Trendovi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 15 sati, SHOKLA je napisao:

Da li je to ONA Cagiva sa zamenjenom prednjom maskom? Ako je to TA, pokupio si mi je ispred nosa... I, ako ti ne predstavlja problem, postavi neku fotku iste.

Nisam tu kupio... Gledao sam je, ali je bila u bas losem i zapustenom stanju a cenu je tada kuvar betonirao i hvala mu na tome. Razmisljao sam dosta, reko' uzecu je ako je da povoljno al' bolje sto nisam. Seo u kafic da se ugrejem, listam oglase, i nekako u keshu davno isteklih oglasa sajta "moj auto" naidjem na jos jedan Navigator. Nazovem, nije prodat, normalan covek i lako se dogovorimo... Kupio sam besprekoran motor sa malo kilometara, sa tri fabricka kofera, mnogo mladji od tog sivog sa zamenjenom maskom.

 

Evo slika obe:

IMG_20180210_113003.jpg

IMG_20180210_113453.jpg

IMG-a240b987c315287cdd0d1c6be4ddd744-V.jpg

IMG_20180506_144558.jpg

IMG_20181117_104410.jpg

 

P.S. Ima sada u oglasima par komada, neocekivano puno u Srbiji s' obzirom koliko je redak motor...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 18.11.2018. at 11:14, PremieRacing je napisao:

Nisam tu kupio... Gledao sam je, ali je bila u bas losem i zapustenom stanju a cenu je tada kuvar betonirao i hvala mu na tome. Razmisljao sam dosta, reko' uzecu je ako je da povoljno al' bolje sto nisam. Seo u kafic da se ugrejem, listam oglase, i nekako u keshu davno isteklih oglasa sajta "moj auto" naidjem na jos jedan Navigator. Nazovem, nije prodat, normalan covek i lako se dogovorimo... Kupio sam besprekoran motor sa malo kilometara, sa tri fabricka kofera, mnogo mladji od tog sivog sa zamenjenom maskom.

 

Da, to je ta siva sa aftermarket maskom. Ali, posle nekog vremena, kada smo se culi prodavac i ja, rece mi da je motor prodat... Doduse, u igri je bila neka nasa zamena, koja je bila dogovorena vec, pa je mozda zbog toga odustao. :neznam:

Prelep ti je motorin, od velikih V2 putnih endura sam gledao samo nju i Caponorda. I, da, nema masinu od SV-a i TLs/r-a, vec od Stroma sa 98 - 100 ks.

Odoh da pretrcim ponovo oglase. :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1435 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
On 18.11.2018. at 11:14, PremieRacing je napisao:

Nisam tu kupio... Gledao sam je, ali je bila u bas losem i zapustenom stanju a cenu je tada kuvar betonirao i hvala mu na tome. Razmisljao sam dosta, reko' uzecu je ako je da povoljno al' bolje sto nisam. Seo u kafic da se ugrejem, listam oglase, i nekako u keshu davno isteklih oglasa sajta "moj auto" naidjem na jos jedan Navigator. Nazovem, nije prodat, normalan covek i lako se dogovorimo... Kupio sam besprekoran motor sa malo kilometara, sa tri fabricka kofera, mnogo mladji od tog sivog sa zamenjenom maskom.

 

 

 

Nadjoh celu jednu, srebrnu iz Batajnice M-Moto...  :-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja