Jump to content

Moto Zajednica

STUNT voznja..

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Probao i prednji i zadnji volim vise da tockiram nego hleb da jedem....... ;D

 

P.S. Biilo je vec tema o ovome i nisu se bas zavrsile sjajno.....procackaj malo....

Nadam se da se nece i ova tako zavrsiti.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

Uf sto bih voleo da stuntujem, samo kucajte na youtube: crazy bike stunts ili slichno...ccc, sta rade ljudi

 

Je l bio neko ovde u BGu kada je bio neki lik sa ninjom i stuntovao? Chuo sam da je bilo super...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Mene te vratolomije ne zanimaju, jer znam koliko sam puta pao dok sam učio da vozim biciklu, a kada se sa motora padne to baš i nije kao ogrebotina od pada sa bicikle. Za ljude koji to rade imam poštovanje sve dok se to ne radi u centru grada gde može puno ljudi da nastrada ako nešto krene po zlu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

da li se upustate  u neke vratolomije..?

 

zadnji tocak..?

 

prednji..?

 

sta ste sve probali i kakvi su vam utisci..?

 

Probao sam i na bajsu i na motoru. Bajs sam prilicno naucio,a motor...kad bude bilo para da pored Horneta,koji koristim za svakodnevnu voznju, u garazi imam motor namenjem samo za te zajebancije, tada cu i sa motorom da pokusam sve sto radim sa bajsem....

 

Na ovom snimku dok sam vozio na zadnjem negde mi je ispao prednji tocak,al me mrzelo da stajem,pa sam tako nastavio...  :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=4BwxTlHbOh8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

Imam zelju da naucim ali nemam hrabrosti! Nesto ne bih bas voleo da padnem i da napravim stetu i sebi i motoru. Postujem one koji znaju i upraznjavaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

Imam zelju da naucim ali nemam hrabrosti! Nesto ne bih bas voleo da padnem i da napravim stetu i sebi i motoru. Postujem one koji znaju i upraznjavaju.

 

Dobro je rekao srkki, kupis motor neki za zajebancije, moze naked, ugradis mu crashbarove, skines plastike, farove sve zivo i vezbas :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 63

Imam zelju da naucim ali nemam hrabrosti! Nesto ne bih bas voleo da padnem i da napravim stetu i sebi i motoru. Postujem one koji znaju i upraznjavaju.

 

Dobro je rekao srkki, kupis motor neki za zajebancije, moze naked, ugradis mu crashbarove, skines plastike, farove sve zivo i vezbas :) :)

I ja bih to isto radio ali nemam motor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

madjar je mislim Zoltan...lik je legenda,imate Paky stunt(ZG)-decko kod nas sto radi takodje jako lijepo i jedan duo iz Slavonije Bruno(VU) i Senka(VT),,,

imat cete ih prilike vidjeti za 1.maj ako dodjete na festival  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Hteo sam da naucim zadnjak, ali sam kupio motor nesposoban za takve vratolomije... ako nekad kupim nekog jednoklipana naucicu.

samo pazi kod kawasakija ti nebih preporucio,posto noviji pucaju po ramu di se ucvrscuje guvernal,ali ne od dizanja vec od spustanja  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Dobanovci

Hteo sam da naucim zadnjak, ali sam kupio motor nesposoban za takve vratolomije... ako nekad kupim nekog jednoklipana naucicu.

moze moze na zadnji itekako verovatno nisi dovoljno uporan ! neizvlaci se na racun motora kad to nije istina !    ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

da li se upustate  u neke vratolomije..?

 

zadnji tocak..?

 

prednji..?

 

sta ste sve probali i kakvi su vam utisci..?

 

Probao sam i na bajsu i na motoru. Bajs sam prilicno naucio,a motor...kad bude bilo para da pored Horneta,koji koristim za svakodnevnu voznju, u garazi imam motor namenjem samo za te zajebancije, tada cu i sa motorom da pokusam sve sto radim sa bajsem....

 

Na ovom snimku dok sam vozio na zadnjem negde mi je ispao prednji tocak,al me mrzelo da stajem,pa sam tako nastavio...  :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=4BwxTlHbOh8

 

bravo majstore..!!

 

na tocku mi (na biciklu naravno) mi nije ispao tocak,ali jeste pukao stub sedista..!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6315 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Hteo sam da naucim zadnjak, ali sam kupio motor nesposoban za takve vratolomije... ako nekad kupim nekog jednoklipana naucicu.

moze moze na zadnji itekako verovatno nisi dovoljno uporan ! neizvlaci se na racun motora kad to nije istina !    ;)

Naravno da moze, nisam rekao da ne moze, ali tesko da je transalp za tako nesto, meni je zao da ga kidam na taj nacin. Ipak je 50ks malo za skoro 200kg tezine. Sa druge strane recimo XT600, dominator itd  se za cas podignu i nije im toliko mucenje dizanje na zadnjak. Ovo sam probao, pa govorim iz iskustva jednog laika :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

mene mnogo fascinira zadnji, mislim voznja na zadnjem.. juce sam sa ortakom bio na adi i na makiskoj strani, na onom putu, kad se prodje sajam, ka obrenovcu, ne znam kako se zove, je na zadnjam PROLETEI beli gsxr.. samo smo se pogledali i ustanovili da smo obojica najezni ko krokodili...! to moram da naucim!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

...na zadnjam PROLETEI beli gsxr..

 

Pa nije fora proleteti na tocku. To znaju i ovi gradski pozeri tj. klosari sto se kurce i voze na tocku do blokade. Treba znati voziti lagano,smireno,na trecini gasa,kad na tocku mozes da saltas brzine potpuno normalno. E takvu voznju ja cenim, a ove klosare sto kroz Srpskih vladara voze na tocku do blokade, ne gledam ni u retrovizoru.

 

Tema je dosadna,jer se prica o necemu po ko zna koji put.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

...na zadnjam PROLETEI beli gsxr..

 

Pa nije fora proleteti na tocku. To znaju i ovi gradski pozeri tj. klosari sto se kurce i voze na tocku do blokade. Treba znati voziti lagano,smireno,na trecini gasa,kad na tocku mozes da saltas brzine potpuno normalno. E takvu voznju ja cenim, a ove klosare sto kroz Srpskih vladara voze na tocku do blokade, ne gledam ni u retrovizoru.

 

Tema je dosadna,jer se prica o necemu po ko zna koji put.  ;)

 

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2881 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ljudi, da usaglasimo termine. Stunt voznja je poput baleta, ne pocinje i zavrsava se tako sto se na gas digne motor, a kad ga spustis izbijes semeringe viljuske, ili stisnes prednju i boga molis da ne preteras. Stunt se ne radi po ulicama, ne radi se da bi se pokazao svima koje to i ne zanima. To se zove kur....nje i to je boljka od koje mnogi pate.

 

Stunt su momci, recimo bas oni Francuzi koji su i izmislili tzv stant voznju, koji odu na prazan parking van grada i tamo se zezaju sa svojim motorima. Kad zavrse sa igranjem, lepo ih potrpaju na prikolice i idu srecni i zadovoljni kucama. Pravi stant je kada se motor podigne iz mesta na tocak i ne predje 30, 40 na sat, a baja ga drzi na vagi, seta se po njemu, oko njega itd, valjda ste gledali. Svaka budala /kola, motor/ ume da ocepi gas, na pravcu i da se oseca ponosno, vazno, jako. Mnogi ne stignu tamo gde su krenuli, zato sto ne znaju sta rade, ali su prepuni sebe da bi to priznali. Ljudi koji su neostvareni, nerealizovani u svim drugim segmentima zivota, na nacin kako smo pomenuli pozere pokusavaju sebi da daju vaznost, hrabrost, umece. Niko od njih ni ne pomislja, sta je motor od 150- 200kg u niskom letu, bez kontrole i koliko ljudi moze da pocisti na trotoaru /npr/. Ne misle, jer su baje, kupili RRRR ili vec nesto /R pominjem zato sto ipak, hteli da priznate ili ne, su izbor najveceg, ponavljam najveceg, ne svih/ neizivljenih likova kojima je motor sredstvo za..... a u dupetu imaju oko 200km gradske voznje.

Niko pri zdravoj pameti ne bi pokusao da se rve sa meckom ako je visok metar i cevap. A upravo je to odnos mnogih likova koji kupuju takve motore i to, najcesce, kao prvi motor. Sve znaju, sve umeju, pametniji su od svih koji su to prosli, i samo oni znaju kako to treba da se radi. Zato, taj moron koji je na tom belom gsxr proleteo, nije faca, plakao bi kod sudije sto je pobio neke ljude, plakao bi u Zabeli da ga ostave na miru, ili bi se vadio na taticu.

 

Tocak je lep, prelep, ali kao sto to rade ljudi koji znaju, ne priuceni, ili oni koji smatraju da su svu mudrost sveta posisiali iz malog prsta i da su posle dve, tri godine voznje ravni onima koji to rade decenijama, ili su se specijalizovali za stant, vezbajuci tamo gde im je za to mesto, pali desetinama puta i doveli pricu do savrsenstva, a opet se ne stide i da ponovo padnu.

 

Izvinjavam se za duzi post, ali mislim da su kod nas malo pomesane babe i zabe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Tacno misa-pei, dakako je razlika velika od divljanja i stunt voznje, doduse kod nas ne znam gde se to ( i da li se tako nesto uopste ) odrzava, ali sam procitao na forumu o nekoj raskrsnici ( putu ) koji se slabo koristi i gde se ljudi okupljaju, te se mozda tamo odrzava ( zaboravio sam tacan naziv ali pretpostavljam da znate na koje mesto mislim ).

 

Sto se tice odgovora na temu...pa ovaj...i dalje sam " bici" bajker, ali da, radim stunt  :D

 

Npr ovako silazim sa bajsa  ;D i do sada sam samo 2 puta ljosnuo i isto toliko mi je bajk zadnjim delom pobegao sto je rezultiralo padom  ;D

 

image-1.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja