Jump to content

Moto Zajednica

Puch motor

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Cao maistore imam problem s puchom napravio sam cafe racer od njega ali nece da mi radi normalno upali i nmg dodati gas radi mi jedino pod saugom spustenim cim ga podignem saug  tj iskljucim ugasi mi se .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Ovako  motor je prije palio gurne se i povuce se kvacilo i upali na par metara onda je odjednom kada sam ga farbao prestao da radi .Mjenjao sam mu paljenje klip karike sve paljenje nije neko ali ima dobru iskru i sve platine nove .Rezervoar sam mu izdigao sada mu je veci malo pad benzina iako sam probao u stranu da ga gurnem da mu smanjim pad benzina u sami karburator. Motor znaci sada upali kada ga gurnem pod saugom doda sebi sam gas ide tako 200 metara i onda stane  radi jos par minuta i ugasi se ,a ako izgasim saug  omda se i ugasi a nikako nmg da dodam gas kada radi tih prvih 200 metara nist ne reaguje na gas samo tako ide 20 na sat .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Moguci uzroci su:slavina goriva,plovak i iglica plovka,dihtung na usisnoj grani,semerinzi radilice,dihtung ispod cilindra,glavna dizna,iglica na siberu,filter vazduha,dihtung izmedju blokova.Mada je najverovatnije jedna od prve dve navedene stvari,ali nije zgoreg sve prekontrolisati.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Hvala pogledat cu sve da je obicni pony express ne bi ga ni pravio  ovako sam napravio dobar motor od njega samo sto me to zeza ako ne budem mogao rijesit problem gledat cu da nabavim komplet masinu od njega u uklopim .

puchstf.png

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja