Jump to content

Moto Zajednica

KTM Chicago classic

Recommended Posts

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Drugarice i drugovi, oglašavam suprugin bicikl (uz njeno znanje, da ne bude zabune :D ). Kupio sam ga na proleće, izmenjao sve što nije valjalo ili gospođi nije odgovaralo, ali avaj ... Na kraju je ispalo da sam bicikl ne odgovara. Konkretno Top tube, ili ti gornja šipka na ramu jbg. 

 

Oglasio sam ga na ciklo-berzi, ali sumnjam da će biti zainteresovanih, jer su sada u modi napucani bajsevi sa vrhunskom opremom ... Bitno je samo da je marka što zvučnija, a model sa vrha proizvođačke game. To što se neće koristiti ni 20% od njegovih mogućnosti naravno nije. 

 

Sledi opis, prepisujem iz oglasa sa ciklo-berze, da ne sastavljam ponovo ...

 

"Potpuno ispravan i dobro očuvan, bez skrivenih mana. Nove kenda cross gume, nove sajle kočnica, prašinari i klizači u amortu, novo sedište Selle Bassano Volare 3 Comfort zone . SKS blatobrani. Stavljena kraća KATEEM lula, po želji ide sa originalnom KTM line 100mm i Selle Royal Viper sedištem. Normalni tragovi upotrebe i po koja ogrebotina na ramu. Nedostaje dugme za preload. Lock-out ispravan. 

Sve u svemu, solidan bicikl za malo para. Može zamena za očuvan ženski mtb/city/trekking, ali bez ili sa nisko postavljenom gornjom cevi (top tube), koja je jedini razlog prodaje ..."

 

Za drugare sa bjbikersa gratis kurirska dostava.

 

Hvala na pažnji ! :)

 

 

kc-3086.jpg

kc-3088.jpg

kc-3090.jpg

kc-3091.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Izvinjavam se. Cijena prava sitnica, 15 crvenih novčanica ili 125 eura. Fiksno.  Inače, platio sam ga 150, i uložio još 40, ako je to nekome bitno ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

Imam ktm sa nisko postavljenom sipkom zenski model sa 3x7 brzina sa slabasnim gumama 28x1.5 sele royal sediste al nemam slike u vikendici je bicikl u dobrom stanju poslao bih vam sl8ke za koji dan.A koliki su tockovi na tom vasem biciklu poz Dule

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Nije nikakva žurba, bicikala k'o salate, a i kraj je sezone ... ne verujem da će otići za tih par dana. 26" su točkovi na ovome, pozdrav Dule !  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 755 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Moguće. Mada ne znam po čemu ste to zaključili, po veličini točkova ? :) U svakom slučaju nema na čemu. :takoje:

 

Inače ram je 19". I to sam propustio da navedem. Po KTM-u namenjen je za vozače visine 180-184 cm, mada sve to dosta zavisi od građe. Moja gospođa je desetak cm niža, ali kada je sedište skroz spušteno kao na slikama, i uz kraću lulu kormana, vozi bez problema ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja