Jump to content

Moto Zajednica

Psihopata na R-u

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Svakako cu smatrati kretenom onog koji u gradu vozi slalom, prolazi kroz crveno, cepa R-a, endura ili bilo koji tip motora iznad 60 ( manje vise ).

Grad svakako nije mesto za takve egzibicije.....oces brzu voznju ? Izvoli auto put, obrenovacki....nebitno, pa cepaj do besvesti ( ili neka vukoyebina gde nema nikoga )

Hoces slalom ? Izvoli, kod aerodroma imas stazu pa obaraj do besvesti ( ili neki drugi put gde nema zive duse ), przi gume, hvataj zjale....

 

Zna se u sta spada gradska voznja ( generalno voznja u naseljenom mestu ) i koliko/kako se u gradu vozi. Nekima je to, na zalost, samo broj na papiru/tabli, a svetlo semafora je lampion.

 

Ko voli da se k***i, nek luduje gde nema nikog, povede par prijatelja pa neka se igraju " kukavice " ako hoce, samo da ne nose jos nekog sa sobom na onaj svet.

 

Klincima, bez par dasaka u glavi ( ili drvne industrije ), kojima roditelji dozvole da kupe takvu masinu, te iste roditelje treba vezati isprebijati jer su mu dozvolili takav luksuz  i mogucnost da napravi  ogromnu stetu i ponese jos neciji zivot na nebo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

by the way rekoh li da gore navedenog iz teme znam. E pa zatvaraj temu, momak se juče omlatio na banjičkoj uzbrdici i komentari su totalno izlišni. Njemu nije ništa, motor blago izgreban sa leve strane, a krivac, odn. kola koja tu prave polukružno!!!!pobegao sa lica mesta. Zapisše mu table pa će da ga vijaju, neće daleko. A on će malo da se smiri, nadam se......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Ma, psihopata je svako ko sjedne na motocikl  ;D kako mi juce jedna zena rece: ,,ta sprava nije za normalne osobe''

 

Elem, upravo sam vidio jednog da vozi motocikl a na nogama mu, pazi sad, papuce i to one platnene kucne...  ::)

i, jos nesto, nije bio na R-u, nego na customu, odmarao noge na onim platformama...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

ljudi takvih budala ima koliko hocete u svakom gradu,to me ne cudi ali nemojte

da nas sve svrstavate u jedan kos koliko ima momaka koji voze skutere cvaje

adruge vrste motora pa nisu nista bolji od ovih budala ali nisu svi ja vozim r

starije proizvodnje (90) to zavisi od coveka a ne motora koliko je nikeda pogradovima strita

i oni su svi dobri da se nelazemo velika je nekultura bez obzira sta se vozi

nego pamet u glavu i koliko mozemo da se cuvamo jer nece niko drugi da nas sacuva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Necu da delim moto populaciju na "ove" ili "one"  ali bih rado voleo da vidim pravo sankcionisanje takvih ljudi. Englezi resise svoj haos na fudbalskim stadionima. Kako? Pa utrcite na teren u toku meca,ali se prethodno pozdravite sa rodbinom i prijateljima i recite da necete biti prisutni u javnosti 1-5 godina!!  Moze to da se primeni i na asfaltu pod uslovom da postoji volja kod nadleznih u ministarstvu saobracaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Necu da delim moto populaciju na "ove" ili "one"  ali bih rado voleo da vidim pravo sankcionisanje takvih ljudi. Englezi resise svoj haos na fudbalskim stadionima. Kako? Pa utrcite na teren u toku meca,ali se prethodno pozdravite sa rodbinom i prijateljima i recite da necete biti prisutni u javnosti 1-5 godina!!  Moze to da se primeni i na asfaltu pod uslovom da postoji volja kod nadleznih u ministarstvu saobracaja.

U ovoj državi bi to funkcionisalo ovako:

Svi sa ovog foruma pakujte četkice i brijače i lagano na goli otok.

To su englezi, dugo razvijani zakoni koji važe za sve podjednako, ovde je stvar dosta drugačija, i to oduvek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: ZX6R, CB1000F

Pročitah ovo pa i da ja kažem koju. Mada, uglavnom je sve rečeno. Možde je OFF ali... 

 

              Zašto se stalno za vozače R-ova vezuje da su ... ??? (da ne nabrajam).

 

Verujem da ste primetili mladiće na skuteričićima kojih je pun grad. Oprema - samo "brze" naočare za sunce. Provlačenje između kola, točkiranje i sl... Nisam primetio da je neko o tome išta napisao.

 

Tako se stiče utisak da ima malo i ljubomore ili...? Moguće da grešim ali sam ja stekao takav utisak.

 

Drugari, nemojmo generalizovati! Pacijenata ima svuda i na svim točkovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Valjevo city

Svako ima pravo da radi sta hoce.Neko voli da se vozi na dalja putovanja neko da tockira .Adrenalin je cudo KO NE VOLI DA SE POKAZE NA NEKI NACIN TAJ NIJE NEKI SMEKER.HA HA HA. . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12096 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Svako ima pravo da radi sta hoce.Neko voli da se vozi na dalja putovanja neko da tockira .Adrenalin je cudo KO NE VOLI DA SE POKAZE NA NEKI NACIN TAJ NIJE NEKI SMEKER.HA HA HA. . .

 

Slazem se. Ali je POSLE sasvim nepotrebna kuknjava i ono pateticno "zasto?" i "dokle?". Eto dokle. Dok postoji previse adrenalina. A dotle ce i ovakve teme biti prakticno suvisne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Svako ima pravo da radi sta hoce.Neko voli da se vozi na dalja putovanja neko da tockira .Adrenalin je cudo KO NE VOLI DA SE POKAZE NA NEKI NACIN TAJ NIJE NEKI SMEKER.HA HA HA. . .

 

Slazem se. Ali je POSLE sasvim nepotrebna kuknjava i ono pateticno "zasto?" i "dokle?". Eto dokle. Dok postoji previse adrenalina. A dotle ce i ovakve teme biti prakticno suvisne.

 

 

Evo malo hemije:

Adrenalin

 

Sa spomenutog sajta:

"Adrenalin priprema organizam za borbu ili beg."

A zasto ljudi vole borbu? Kazu da koreni toga poticu iz detinjstva kada smo bili srecni, zadovoljni i kada smo se lepo osecali ukoliko se neka opasna situacija, u kojoj je bilo dosta straha (adrenalina), zavrsi dobro. Mnogi koji lako ovladaju tim strahovima, postaju adrenalinski zavisnici. Znaci, ne piju, ne puse, ne drogiraju se a opet imaju bolest zavisnosti. Fizicku zavisnost. Isto kao oni koji preteruju sa picem, sexom, hranom, cigaretama,...

A R motori, zbog svoje brzine i opasnosti koje se tada javljaju, zato i privlace.

Mada sa druge strane, R motori najvise privlace i devojcice  ;D...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd-Borcha
ali zato i postoji ova zajednica da bi se ljudima promenila svest 

ljudi napucani likovi na r-ovima i neznaju za ovaj sajt kao ni za internet...oni znaju samo za qu...nje!

samo nam kvare ugled!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

ali zato i postoji ova zajednica da bi se ljudima promenila svest 

ljudi napucani likovi na r-ovima i neznaju za ovaj sajt kao ni za internet...oni znaju samo za qu...nje!

samo nam kvare ugled!

 

'fala bogu da neko i to kaze, a jos vozi R-a! Bravo majstore bolje nije moglo!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

ali zato i postoji ova zajednica da bi se ljudima promenila svest 

ljudi napucani likovi na r-ovima i neznaju za ovaj sajt kao ni za internet...oni znaju samo za qu...nje!

samo nam kvare ugled!

 

'fala bogu da neko i to kaze, a jos vozi R-a! Bravo majstore bolje nije moglo!  :)

 

Jes' vala, pravo zboriš ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.

ali zato i postoji ova zajednica da bi se ljudima promenila svest 

ljudi napucani likovi na r-ovima i neznaju za ovaj sajt kao ni za internet...oni znaju samo za qu...nje!

samo nam kvare ugled!

 

Razocarao si me i kao drug i kao komunista!!!  ;D

Izdao si nacionalne interese!!!  ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

ali zato i postoji ova zajednica da bi se ljudima promenila svest 

ljudi napucani likovi na r-ovima i neznaju za ovaj sajt kao ni za internet...oni znaju samo za qu...nje!

samo nam kvare ugled!

 

'fala bogu da neko i to kaze, a jos vozi R-a! Bravo majstore bolje nije moglo!  :)

 

reče momak koji ima 16 godina.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sinoc sam imao malko zeznutu situaciju za petoricom likova na R-ovima (odmah da kazem nemam nista protiv vozaca R-ova dok se ponasaju normalno). Novosadjanima ce biti poznata lokacija, naime, skretao sam u desno na raskrsnici koja se nalazi posle prve stanice dvojke u centru prema mostu Duga. Ja sam skretao desno u jevrejsku. Lepo sam se prestrojio u krajnju desnu traku, jer sam skretao u desno. Primetio sam u retrovizoru nekoliko svetala motora, odjednom, pri skretanju u jevrejsku, dvojica su poceli da se provlace izmedju mene i bankine, a ostala trojica sa druge strane , zajedno samnom da skrecu. Da ne bih oborio ovu dvojicu sa svoje desne strane, a i da ne bih naleteo na ostalu trojicu sa leve strane (koji su usput turirali kao nenormalni - valjda zbog riba kojih je preko puta bilo u obilatim kolicinama) morao sam da ukocim u samoj krivini, pri tom kocenju je od pozadi mogao da me opizdi drugi vozac automobila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd-Borcha

Momci hvala na podrzavanju...ali umem i ja ponekad da se glupiram(ko josh moze lagano R-a da drajva?) ;D!Ali to se deshava kada je sve prazno i kada je drum samo moj!!!

U sustini uzivam dok mi vetar ubija sinuse!!! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja