Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT 600 E - 1993

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 308 postova

Imam viška jedno motorče, znači Yamaha XT 600 E iz 1993 godine, u stanju kao sa slika, urađen je servis i registrovana do avgusta. Gume guraju sezonu a lanac i lančanici su u super stanju. Prešla je oko 25000. Sve je standardno na njoj. Cena je 2000 evra, dogovor je uvek dobrodošao.

t_DSC04257m_4bb1d20.jpg

t_DSC04255m_d1fa7cf.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Motor vredi onoliko koliko je kupac spreman da ga plati, a da prodavac pri tom nije na gubitku. Zato sam spustio cenu, motor vredi svaki evro, ali šta ćeš kada evra jednostavno nema, e onda ide spuštanje dotle da samo izvučem svoje pare i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

mislim da sam te danas video kod elektro skole, u fotoskoj ulici. prosao si na motoru, ja sam stajao kod pesackog. brate, to je ko novo, zapazio sam odma... znaci motor peva, jos standard auspuh, necuje se, a ide!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

To sam bio ja, i verovatno si primetio da sam poveći za to motorče, zato ga i prodajem, i još pride planiram put pa mi treba nesto da me ovako debelog prenese sa mesta a na mesto b. Inače je motor odličan (mada klx), no svaki ciga svoga konja hvali, i tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja