Jump to content

Moto Zajednica

Enduro je zakon, ja volim endu

Recommended Posts

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Evo konacno stizem da vam se predstavim. Iz Paracina sam, imam 30 god, vozim od skoro Gileru XR2 125cc. Moj prvi "ozbiljan" motor, ako se tako uopste moze nazvati :)

 

Obozavam da se vozim motorom, ali eto, zahvaljujuci zemlji u kojoj zivim i losoj finansijskoj situaciji tek sad sam mogao sebi da priustim neki malo ozbiljniji motor.

 

Do sada sam se vozikao Tomosom t-15, njime sam prespartao sva brda u okolini uzduz i popreko prelazio i po 150 km dnevno po brdima, znam ih bolje nego neki lovci :D Zato sam se i odlucio da kupim enduro da bi mogao da nastavim po starom, samo bolje, brze i dalje posto me voznja tipa "idem da ubijam 150 kruga po gradu" ne zanima :)

 

A kad budem skupio jos neku paricu Gileru menjam za Yamahu xt600 ili Kawasaki KLR500, to mi je cilj :)

 

Eto, udavih vas ja, ali posto mi je toliko trebalo da odgovorim nakupilo se :)

 

Hvala svima na dobrodoslici, forum je najbolji na koji sam naisao, samo tako nastavite ! Pozdrav iz Paracina !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pozdrav i od mene

A da razmislis malo o Yamahi WR 450 npr. ako gazis brda XT nije bas pravo resenje!!!

U jeste dobra, ali kako sam video nema starijih godista, a novije su skupeeee :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja