Jump to content

Moto Zajednica

Gume za cruiser

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Potrebne gume za Hondu Shadow Aero 750. Nije neka velika frka, ali bih voleo da ih zamenim ove sezone.

Zadnja 160/80-15, mada moze i 170/80-15, Tube Type, 74s

Prednja 120/90-17, Tube Type, 64s

 

Mogu polovne (mladje) ili nove (mogu i starijeg DOT-a, ali ne starijeg od par god.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Ja sam za moju Hondu Spirit 1100 kupio na predlog drugara (koristi ih na Viragu 750) Heidenau gume kod Branislava iz Backe Palanke, Altes.doo.
Prednja 110/90-19 kostala 10.400 sa postarinom
Zadnja 170/80-15 kostala 14.600 sa postarinom
Dobio garanciju 2 godine na njih, inace najjeftiniji je sa gumama i korektan momak.
A sto se tice guma po pitanju voznje, fenomenalne su, na kisi dobro drze u krivinama, lako se koci sa njima, i jako su mekane gume, trose se, sto je dokaz dobrog kvaliteta. Drugar i ja smo ih bas testirali prosle godine na Transfaragasanu i Transalpini po kisi i magli i odlicno se pokazale.

A takodje drugar iz Rumenke ih koristi na Africi Twin 750.

Ukoliko se odlucis evo ti kontakt tel. : 021/754-504

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R51/3, Honda VT750 Shadow Aero, Suzuki DL650

Hvala puno na odgovoru. Ja sam razmisljao o Hidenau gumama, a posto idem za Backu Palanku bar jednom nedeljno, nije mi problem da odem i vidim. Sajt firme koja ih prodaje vise nije u funkciji (Altes), a vec par dana zovem i niko se ne javlja... Nadam se da cu nahvatati nekog...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

Adresa je Stevana Hatale, koliko vidim po racunima a i na google-u. Imas te gume i u NS-u i u BG-u ali su za po 3.000 skuplje, Moto Land prodavnica je letos pravila akciju na Michelin gume, znam da je drugar za CBR FireBlade platio obe gume oko 210 evra, Ali navodno se Michelin sad proizvodi u Srbiji....ali nisam siguran u to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Hvala puno na odgovoru. Ja sam razmisljao o Hidenau gumama, a posto idem za Backu Palanku bar jednom nedeljno, nije mi problem da odem i vidim. Sajt firme koja ih prodaje vise nije u funkciji (Altes), a vec par dana zovem i niko se ne javlja... Nadam se da cu nahvatati nekog...

 

Sajt trenutno nije u funkciji ali uskoro će ponovo biti

Nazovi na ovaj broj mobilnog iz mog potpisa da se dogovorimo kad budeš dolazio u BP i da pogledaš gume.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Trtl", 584 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: BMW K1600 GT

 

Hvala puno na odgovoru. Ja sam razmisljao o Hidenau gumama, a posto idem za Backu Palanku bar jednom nedeljno, nije mi problem da odem i vidim. Sajt firme koja ih prodaje vise nije u funkciji (Altes), a vec par dana zovem i niko se ne javlja... Nadam se da cu nahvatati nekog...

 

Sajt trenutno nije u funkciji ali uskoro će ponovo biti

Nazovi na ovaj broj mobilnog iz mog potpisa da se dogovorimo kad budeš dolazio u BP i da pogledaš gume.

 

Taman sam se zabrinuo da ne radis vise, suza iz oka krenula ;) Cucemo se sledece sezone sigurno, uzeo sam FJR-a pa ce mi trebati gume a koliko vidim i Draki ce ti se opet javiti, menja motor i on ;) Veliki pozdrav Bane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

 

 

Hvala puno na odgovoru. Ja sam razmisljao o Hidenau gumama, a posto idem za Backu Palanku bar jednom nedeljno, nije mi problem da odem i vidim. Sajt firme koja ih prodaje vise nije u funkciji (Altes), a vec par dana zovem i niko se ne javlja... Nadam se da cu nahvatati nekog...

 

Sajt trenutno nije u funkciji ali uskoro će ponovo biti

Nazovi na ovaj broj mobilnog iz mog potpisa da se dogovorimo kad budeš dolazio u BP i da pogledaš gume.

 

Taman sam se zabrinuo da ne radis vise, suza iz oka krenula ;) Cucemo se sledece sezone sigurno, uzeo sam FJR-a pa ce mi trebati gume a koliko vidim i Draki ce ti se opet javiti, menja motor i on ;) Veliki pozdrav Bane!

 

 

Radim i dalje  :takoje: ovo sa sajtom je tehničke prirode i biće rešeno uskoro.

trenutno nemem neki izbor guma, zima je nema vožnje i slabo ide prodaja ali uskoro kreće prvi uvoz ,a uskoro će i vožnje  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja