Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Hondu 1100XX Blackbird

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ovaj si verovatno video   http://www.polovniautomobili.com/motori/8502923/honda-cbr-1100-xx

 

Nisam ga video uživo ali iz nekog mog iskustva mogu da kažem da od ovog teško može da se nađe bolji.

Cena mu jedino nije lepa ali i to se da korigovati i to mislim da bi tu mogla malo jača korekcija da prođe, ali to je već stvar dogovora.

Ovaj motor nije u sferi mog interesovanja, ali kad ga vidim odmah mi bu dao mog TDM i doplatio .

Vozio bih ga jednu sezoni i ostatak života se time hvalio :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda VFR 1200F
Jesam Jasminko, taj je trentno prvi na mojoj listi kandidata. Mehanicki motor je skroz na mestu, nisam mu naso manu (onoliko koliko ja znam kao amater). Izgreban je na 3 mesta sa desne strane, verovatno je naslonjen ili ocesan u nekom trenutku, nesto od toga zafarbano, nesto nije, ali u svakom slucaju manji kozmeticki problem.

Cena jeste jaka, ne znam da li se i koliko moze korigovati, vlasnik nije bas raspolozen za saradnju po tom pitanju. Ja nudio cak i 4000, on covek nece ni da cuje. Ne razumem zasto kad mu oglas stoji vec 5 meseci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Taj motor je pre nekoliko meseci imao cenu ispod 40000, čak mislim da je bilo nešto 3500-3600, ne m ogu tačno da se setim, i onda je odjednom digao cenu na preko 4000.

Zato sam i mislio da bi cena mogla ići dobro dole, ali eto ......

 

Nego kad budeš kupio taj "pravi" motor i rešio da baciš tu Afriku, javi..... :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda VFR 1200F

Znam, secam se oglasa jos iz Juna meseca, tada je cena bila 3500, vlasnik tvrdi da to nije tacno, da je to bio neki drugi oglas. Ja ga se izricito secam zbog karakteristicnog opisa, ali ajde ne vredi raspravljati se.

 

Afrika (bivsa Djoletova, znas motor) je na moju veliku zalost otisla od mene u Bor jos prosle zime. Nikad je ne bih bacio, najbolja masina koju sam dosad imao, ali okolnosti su bile takve da sam morao rasprodati ceo vozni park. Kupicu je ponovo kad-tad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Сећам се овог из огласа, имао и бочне кофере у боји мотора.

 

Перверзија! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda VFR 1200F

Sto se mene tice moze katanac na temu.

Bio, pogledao, pazario. Masina deluje odlicno, vlasnik vrlo fin covek, cena korektna, ja skroz zadovoljan.

 

Hvala Markoniju i Gojku na preporuci.  :jee1:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8430 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Posle cbr1000f nekako mi logicno deluje prelazak na mocnu XX, moj naredni motor i visegodisnja zelja... U zdravlju se vozio!

Pozdrav Nenad.

 

Sent from my LG-H525n using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Sa srecom ga vozio.. Kakva je ovo masina, bog te mazo.. Pa ovo je motor ipo, probao ovaj tip motora ali jebe lakat u voznji a tako rado bi je posedovao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja