Jump to content

Moto Zajednica

Cbr 600F4 ili dr.

Recommended Posts

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

http://www.polovniautomobili.com/motori/9174955/honda-cbr-600-f4i

 

F4i, 2500e.

Fotke su loše, kilometraža realnija od ovih što pišu da su im motori prešli do 30000km a stari 15 godina... Baci oko.

Ista priča, ne poznajem vlasnika, pretraživao sam polovne automobile i naleteo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

@Andreja

Video sam tu Hondu, stavljena je na oglase pre par dana. Nije mi se svidela zato sto je cela farbana. Da se razumemo svestan sam da je najmanje 70% motora tog godista farbano ali ako se to vec radi neka bude sto pribliznije fabrickom stanju..

Za kilometrazu se slazem. Ne znamo da li je tacna ali svakako je realnija od "malo vozenih" primeraka koji su verovatno presli 120 a ne 20k.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

Video sam i ja tu hondu pa me odbila zbog boje. Sad kad sam je bolje pogledao ,vidim da je prodaje  neki decak,koji mozda ima oko 18godina sudeci po slikama. Na slikama su neki razni motori i on kako pali gume itd  Ima slika kako ide 299 i pise da hoce jos :D ne uliva mi poverenje to sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Drug ja za koji dan punim 20 tako da veruj mi ovaj decko nema vise od 15-16godina. Dobro napaljeni klinac to nije opasno, ja se zabrinem kada vidim da tako nesto izbacuju ozbiljni ljudi. Pre par meseci sam gledao jedan GSX-R K3 koji je na izlged bio sasvim ok. Covek povezao fejsbuk sa polovniautomobili, naravno udjem da pogledam ko ga prodaje jer to mnogo govori i o motoru. Lik je imao 30+ godina i slike na kojima pali gumu GSX-Ra, stavlja nogu na kacigu, motor itd. Mislim se samo ti pali gumu, vole ozbiljni kupci da vide tako lepo odrzavan motor. Samo ga zatvorio i krenuo dalje u potragu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

prvo, ne razumem kakve veze ima paljenje gume sa odrzavanjem motora?

 

drugo, kaciga je njegova, moze da se*e u nju to opet nema veze sa odrzavanjem motora.

 

trece, evo ja punim 30 za neki dan pa se lozim i dalje na zvuk masine u 15k rpm i lozim se da vucem lakat po asfaltu, jesam ja sad neozbiljan? dobro jesam, ali nije to poenta :lol:

 

poenta je da:

 

-smo svi mi palili gumu sa nasim motorima, pa smo na 5-6k menjali ulje filtere i mazali lanac na 300-500km.

 

-ti kad odes i upalis taj motor, provozas, znaces kakav je. ovako po slikama apsolutno nista osim estetike ne znas, mozes samo da pretpostavis.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Okej, stvar ukusa. Po meni nije normalno paliti gumu i to nikada necu da radim na svom motoru.. Ne vidim poentu osim cepanja gume, silovanja motora i privlacenja paznje drugih ljudi. Ni jedno od toga mi nije cilj, tako da..

Mozda ne govori o odrzavanju motora, ali svakako govori o nekom odnosu koji covek ima prema motoru.

Necu vise da off-ujem coveku, vratimo se temi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Zar nije bio skoro na forumu neki CBR 600FS koji se prodavao.  Crveno-crni. Bas je lepo izgledao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 947 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cbf 1000

drugari motor je kupljen na preporuku,ja sam zadovoljan.Videcemo kad pocne sezona i voznja kako ce se pokazati. :jee1:

Hvala svima na pomoci.  :takoje:

Tema moze da se brise

 

 

post-40545-0-47700300-1481151879.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja