Jump to content

Moto Zajednica

Valencia MotoGP™ Official Test 15 Nov - 16 Nov

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Novinari smatraju da se Lorenco odlicno snalazi na Ducatiju, kao i Ianone na Suzukiju, mada je Suzuki mnogo nemirniji nego sa Vinalesom. Na konferenciji za stampu posle sesije Markez ce opisati razlike izmedju novog i starog motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Izraelski novinar Tammy Gorali imao prilike da razgovara sa Ducati timom. Saznao da je Lorenco vise nego zadovoljan motociklom, narocito odusevljen snagom motora i kocnicama. Voznja do sada sluzila za adaptaciju na motocikl i pronalazenje pravog polozaja. U krivini 11 vec laktom struze po asfaltu.

Својевремено је Колин Едвардс дао изјаву како је невероватно колико брзо се Лоренцо прилагођава мотору. Рекао је нешто типа док остали траже да се мотор монтира по возачу, Лоренцо вози 5, 10 кругова, онда каже још мало момци, скоро га имамо и после 20 кругова то је то. И још је чика Колин на крају рекао "мали је невероватно брз".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Нашао сам га, нисам запамтио баш у детаље:

 

Jorge Lorenzo is the first MotoGP World Champion who never rode a 990. Is that profound? Is that an important or obscure fact? His head has never been inside a 990. It's always been an 800. He went 250 to 800.

A We could talk about it all day long. But you ask my opinion, you could've put him on a Hayabusa, and he's still going to go fast. I don't really think it matters if it was an 800, a 990 or a 1400. The kid's going to be ... he's fast. You follow him, and he's just fast. He's always fast. He's got good braking, he's got tremendous corner speed, and he just seems to hook up. In all honesty, from what I know, as far as setting up a bike, I think he's found a setting that works good for him. He goes to the track, and I mean they tinker around with it. But we always find out his settings. We always know what his settings are, being the sister team. They're nothing that much different than, what he found that worked, he just kind of keeps it around that area and adapts himself to the bike. He'll go out and run ten, twelve laps, come in, "Okay, don't change anything, I've almost got it." Go back out, run another ten laps, "Okay, all good, let's roll."

 

http://www.superbikeplanet.com/2010/Dec/101207-colinedwards2.htm

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Rosi imao mali pad, trenutno ga prevoze skuterom nazad u boks. Zene, sklanjajte se!

Ha, ha, ha

'Ajd' ubaci još neku Lorencovu fotku!

Stvarno, ima li kraja ovome?

Ni ja nisam objektivan, ali si ti ...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2892 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

 

Rosi imao mali pad, trenutno ga prevoze skuterom nazad u boks. Zene, sklanjajte se!

Ha, ha, ha

'Ajd' ubaci još neku Lorencovu fotku!

Stvarno, ima li kraja ovome?

Ni ja nisam objektivan, ali si ti ...

Uz svo poštovanje prema Lalajku, Crank ga ipak šije :D

 

Jel rano da postanem optimista? Meni se ovo što čitam već polako sviđa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Rossi izašao sa staze.

 

Iannone zveknuo. Nije mu ništa, sam se dovezao skuterom do boxa i usput nije nikog šutnuo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ko sto neko reče ovo je vožnja za inžinjere, prilagođavanje...

Sem toga pada veče, staza se hladi...

A ovih sa fluo žutim detaljima ima ko govneta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Rossi izašao sa staze.

 

Iannone zveknuo. Nije mu ništa, sam se dovezao skuterom do boxa i usput nije nikog šutnuo.

:lol3: :lol3: :lol3:

Samo te gledam :lol3: :lol3: :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Stvarno, ima li kraja ovome?

Ni ja nisam objektivan, ali si ti ...

Bas me je zanimalo sta ti mislis o mojim postovima o ovom testiranju :)

 

Ja prenosim vesti o svakako najvecem prelasku sezone i snalazenju petostrukog prvaka sveta na novom motociklu. Ako te zanima matori zabar, ti prenesi o njemu sve sto smatras interesantno.

 

PS. Imas u podesavanju profila ignore listu, iskoristi je. Ja na zalost ne mogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Lorenco upravo izbio na prvo mesto! Najbolji u prva dva sektora, u trecem ne, ali na kraju kruga najbolje vreme.

 

Sad procitah da je ovaj krug sa najboljim vremenom prvi koji je Lorenco napravio na GP17!

 

Vidim da na pravcu Yamahe idu oko 310, Markez 317, Ducati sa lakocom preko 320km/h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Lorenco upravo izbio na prvo mesto! Najbolji u prva dva sektora, u trecem ne, ali na kraju kruga najbolje vreme.

Kod mene 3. i otišao u box.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Bez motora.

 

Lorenco upravo izbio na prvo mesto! Najbolji u prva dva sektora, u trecem ne, ali na kraju kruga najbolje vreme.

Kod mene 3. i otišao u box.

 

Ista stvar i kod mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Stvarno, ima li kraja ovome?

Ni ja nisam objektivan, ali si ti ...

Bas me je zanimalo sta ti mislis o mojim postovima o ovom testiranju :)

 

Ja prenosim vesti o svakako najvecem prelasku sezone i snalazenju petostrukog prvaka sveta na novom motociklu. Ako te zanima matori zabar, ti prenesi o njemu sve sto smatras interesantno.

 

PS. Imas u podesavanju profila ignore listu, iskoristi je. Ja na zalost ne mogu.

 

Ja, na žalost, ne mogu da dajem minuse! A, verovatno znaš, kome bih ih dao! Sa onim "matori žabar", sve si rekao! Ko je tebi dao za pravo da vređaš nas, koji volimo, ili obožavamo Doktora? To, što si admin? Na tome zasnivaš pravo da briišeš teme i postove?

Moje je pravo da volim koga hoću, kao  i tvoje, s tim, što ti imaš veću odgovornost, kao admin, da budeš nepristrasan! Par puta sam se sa to crancom "prepucavao", ali je to za mene (verujem i nadam se i za njega) bilo čista drugarska zafrkancija. Ti, po mom mišljenju,  prelaziš tu crtu, što nije dobro, za Forum. A nije ti prvi put i ne samo u ovoj temi, čemu su i drugi članovi svedoci.  

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja