Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR600rr ili Suzuki GSXR 750

Recommended Posts

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

gsxr zbog gabarita, kubikazhe, elastichnosti, izgleda(subjektivno) i da, veliku kubikazhu nishta ne mozhe da zameni...

sve shto bi radio sa 600rr bilo bi lakshe sa 750  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Ja bih uzeo Suzuki da sam na tvom mestu imao sam Suzuki 600 k5 i taj je isao ko metak a ne ovaj novi gixxer 750 ima brale preko 150 konjica uhuhuj.

 

Suzuki ! ;D Pa vidi se da sam suzuki fan. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

To su iskljucivo racing orjentisane masine. Van krivudavog puta ili staze neces se bas nesto lepo navozati. Suvozac je nocna mora.

 

Oba su prilicno nezgodna za pocetnike, pogotovu GSXR750. K7 propinje prednji u vazduh u prvoj, drugoj, pa i u trecoj.

Provozaj oba pre nego sto pazaris, cisto da vidis treba li ti tako nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ajde sad lepo da navedete konkretne prednosti jednog u odnosu na drugog, ili ako neki ima neke nedostatke, a ne ovako da zbunjujete coveka. Jedan post "ja bih Hondu", drugi "ja bih Suzuki" i tako naizmenicno. Ne pomazete tako nimalo. Batalite i to sta je lepse, jer ne mora da znace da je onaj sto je vama lepsi, lepsi i njemu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ajde sad lepo da navedete konkretne prednosti jednog u odnosu na drugog, ili ako neki ima neke nedostatke, a ne ovako da zbunjujete coveka. Jedan post "ja bih Hondu", drugi "ja bih Suzuki" i tako naizmenicno. Ne pomazete tako nimalo. Batalite i to sta je lepse, jer ne mora da znace da je onaj sto je vama lepsi, lepsi i njemu. :)

 

Dechko nije ni pitao za prednosti i mane vec koji bismo mi motor kupili da smo na njegovom mestu...

U skladu sa pitanjem je dobio i odgovore.

 

 

 

Znaci ovako zanima me koji biste motor pre uzeli, naravno rec je o novom motoru:

 

Honda CBR600rr ili Suzuki GSXR 750?

^^

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ne verujem da je u pitanju samo puka radoznalost sta bi smo mi odabrali. Decko se dvoumi, i verovatno je hteo da vidi sta bi mi odabrali, i zbog cega, da bi i on sam mogao lakse da se odluci. Ukoliko to nije slucaj, onda tema nema smisla nikakvog, ali da vidimo sta on ima da kaze.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

sedeo sam na hondi 2006. model. mala je strašno. svi kažu da je extra motor ali ja je ne bi kupio ni u snu baš zbog toga. u ovom slučaju ako je suzuki veći uzeo bih njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ja vozim Yamahu R6, dakle 600 kubika, ali kao odgovor na tvoje pitanje kažem Suzuki, jači je, nebitno što je Honda verovatno dugotrajnija. A i lepši je, bar meni, mada je najlepša nova R6 ;D Ako već kupuješ nov motor, sigurno ti nije važna dugotrajnost, odnosno verovatno ne planiraš da ga voziš 10 godina, već par godina i prodaja. U tom slučaju ti dugotrajnost svakako nije merilo. Ali ako si početnik, onda ti ne bih preporučio nijedan od ova dva motora, pogotovo ne 750 kubika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Moram da te pitam zasto se dvoumis izmedju 600 i 750?

Zar ne bi bilo logicnije da poredis cbr600 i gsxr 600?

Po meni (a nisam jedini) jasno je da je tu Suza svakako u prednosti ali dok ne saznam zasto ne 600 i 600 necu dalje da ti kvarim temu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Ma dvoumim se izmedju ta dva motora, jedan cu sigurno uzeti sledece sezone pa zato pitam koji bi vi pre uzeli  8)

 

U svakom slucaju hvala na pomoci ;)

 

E stavarno si kralj ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd

uh zamalo glavu uzgubih ;D ;D ;D :D

 

E sad ozbiljno znaci nisam se lepo izrazio i izvinjavam se svima ako je doslo do nesporazuma. Hteo sam da cujem koji biste vi motor pre uzeli i da mi kazete prednosti i mane.

 

A zasto se dvoumim izmedju CBR 600rr i GSXR 750, a ne izmedju CBR 600rr i GSXR 600, pa logicno jer pih pre uzeo hondu nego suzanu 600

 

to je to. Hvala na razumevanju  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja