Jump to content

Moto Zajednica

LOUIS - POLO... Treba nekome nešto? (epizoda druga)

Recommended Posts

  • Јахач змајева, 1537 postova

Dragi prijatelji, poznanici, forumaši, podjebavači, moto-stručnjaci, nejebičari, političari i ostali...  :lol:



Dakle... ako nekome treba nešto iz Louisa ili Polo motorrad store, neka mi se javi u inbox...
Sitnice mogu da ponesem za džaba, nije mi frka, ne nosim mnogo ličnih stvari jer idem na 4 dana kući...

Velike stvari po dogovoru...


Cijena je BEZ provizije i BEZ ikakvih skrivenih troškova...


Da budemo još jasniji, nemam od ovoga ništa, samo sam voljan izaći svima u susret...
(Plaćanje po preuzimanju ili na PayPal, u zavisnosti od cifre, jer ne daje mi se za nečiju kacigu 500€ pa da neko ne dođe po nju)


Sav doneseni arsenal (kao i prošla dva puta kada sam se sa nekim kolegama sretao u Banjaluci, Doboju i slično) se preuzima između Banjaluke i Dervente u Republici Srpskoj... (ko dolazi dalje od 100 kilometara platim mu i ćevape)... :lol: 

 

 

Pozz!   :) 

 

 

 

P.S. Bez da imenujem, desilo mi se da sam prošli put donio nešto za šta se neko ko je to naručio nikada nije javio.
Nije mi stalo za 19€ ali ne želim da se to ponovi.

 

  • Podržavam 17

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Prošli put je jedan od članova foruma javio da bi rado uzeo Highway Summer 2 rukavice, napisao mi par poruka preko Vibera i meni nije bilo mrsko, jer sam to radio i prije i sve je bilo ok...

Kupio rukavice (koje su srećom bile jeftine) i donio ih 1000 kilometara u Republiku Srpsku, napisao poruku da ako mu je daleko (rekao je da će tada biti u prolazu) mogu da mu pošaljem busom u Srbiju ili slično ali da naravno on plati šofera koju paru tamo i da meni plati na PayPal... 

Čekao odgovor 3 dana, 5 dana, 7... bilo vrijeme da idem nazad... 


Posle me drugar pitao za rukavice jer sam mu pokazao kada je bio, pasala mu veličina i ja mu poklonim... kažem bratu da mu odnese...

Kao što rekoh, nije mi stalo... radi se o obrazu... upravo zato ga i ne pljujem ovdje pred svima... 

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1560 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Svaka tebi čast, koleZa, na dobroj volji da se zezaš i trošiš svoje vreme zarad (ničim izazvanog) dobročinstva  :takoje:, A ovaj lik što ga spominješ nije vredan ni komentara! :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Prozor je zatvoren... Ujutro pravac Louis po neke sitnice za kolege i pakujem kofer... 



Sledeća tura pred novu godinu vjerovatno...  :zdravo:  :zdravo:  :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja