Jump to content

Moto Zajednica

Udes na Avalskom

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Kolega oboren na Avalskom drumu pre par sati... Pezo je oduzeo prednost radeci polukruzno i kolega je direktno udario u bok auta, preleteo je auto i pao na ledja. Bio je svestan, bez povreda glave, zalio se na jake bolove u stomaku. Kasnije sam dobio inforaciju da je sa stomakom sve ok, ali da je slomljen kuk i da je odmah operisan. Inace hitna je dosla nakon 25min  :jok:

post-23316-0-33810800-1471181430.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilija Pegaso 650 Cube, MZ TS 125, BMW R 65

I tako jedna budala u kolima od lepoga dana  coveku napravi pakao,i sigurno se brani kako ga nije video.Sreca da je kolega ostao ziv.Koliko se da videti motor je BMW- R 1200 C model,da li neko mozda poznaje coveka  ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Bitno da je kolega ok...Samo ovo mi ne lici na oduzimanje prednosti nego je kolega preticao kolonu...nadam se da tu nije puna tj. da nije preticao preko pune...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Ja se onda nadam da ovaj/ova nije radio/la polukrouzno preko pune.... ludaka na sve strane ima... oprezno ljudi... kolegi zelim brz oporavak!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Bitno da je kolega ok...Samo ovo mi ne lici na oduzimanje prednosti nego kolega je preticao kolonu...nadam se da tu nije puna tj. da nije preticao preko pune...

 

Jel si bio tamo ili si po slici to zakljucio?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Kako god okrenes kolega je izvukao deblji kraj...Nezgodno je tu, posebno deo od 1000 ruza do skretanja za Ripanj...Tuda prolazim svakodnevno i naravno preticem kolonu i imao sam par situacija gde skrecu a nema ulice.. Za sad sam imao vise "srece" od kolege...

 

A po slici sam zakljucio jer je kolega gadjao vozaceva vrata po po opisu kolege, pezo se kretao, nije se ukljucivao iz sporedne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Paaa apsolutno nista sto ga je udario u vozaceva vrata....

 

Zaje*avas me :)

 

Al ajd da objasnim ono kako ja vidim situaciju ne samo po slici nego iz jedno 15 slicnih situacija na tom delu puta jer se tuda vracam kuci sa posla...

 

U stvari necu uopste po slici da pricam nego cu da napisem kako bih teoretski mogao ja da se zakucam u vozaceva vrata automobila koji se krece ispred mene u koloni istoj traci

 Znaci vozim od 1000 ruza ka Avali, kolona od onog studenskog doma ja preticem, auto koji je u koloni odluci da skrene ili uradi polukruzno, pogleda ne ide niko u susret nije obratio paznju dovoljno u retrovizor jer ne ocekuje nikog, posto sam u "zaletu" idem 60-70+ on "iskace" ja letim...Za sad sam ovih 15-tak puta uspeo da procitam vozaca automobila. Ujedno je ovo moja teorija sta se desilo...

 

Licno ja ali ponavljam JA i veruj mi da je tako ni jednom nisam bio u fazonu da tada je*em majku vozacu kola jer znam da ja vozeci u kontra traci 60-70+preko pune rizikujem...A i da nije puna opet rizikujem... E kad me neko isece tj. uzme prvenstvo iz sporedne tu padam u trans... Jos kad vidim da mu se j*be sto me je video...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Koliko se da videti motor je BMW- R 1200 C model,da li neko mozda poznaje coveka  ?

 

Jeste, BMW R 1200 C, liči na motor koji je rađen kod mene, bež, teget novo sedište, sjajni točkovi i sav hrom, ako je taj, nije čovek na forumu, sutra ću da probam da dobijem informaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Aaaa,fuck.Izuzetno vredan motor je unisten...Naravno,nadam se da je vozac ok...

 

Jeste, a dogovorili smo se da ga radimo detaljno van sezone, danima sam odlagao da odem na družbu,  inače sjajan i vrlo uspešan sabrat, biće mi jako teško ako je on, mada ništa manje za bilo kog drugog.

 

Neću da debatujem, pisalo se o udesima na toj deonici i uopšte na Avalcu, od motela 1000 Ruža da skretanja za Avalu ne obilazim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Paaa apsolutno nista sto ga je udario u vozaceva vrata....

 

Zaje*avas me :)

 

Al ajd da objasnim ono kako ja vidim situaciju ne samo po slici nego iz jedno 15 slicnih situacija na tom delu puta jer se tuda vracam kuci sa posla...

 

U stvari necu uopste po slici da pricam nego cu da napisem kako bih teoretski mogao ja da se zakucam u vozaceva vrata automobila koji se krece ispred mene u koloni istoj traci

 Znaci vozim od 1000 ruza ka Avali, kolona od onog studenskog doma ja preticem, auto koji je u koloni odluci da skrene ili uradi polukruzno, pogleda ne ide niko u susret nije obratio paznju dovoljno u retrovizor jer ne ocekuje nikog, posto sam u "zaletu" idem 60-70+ on "iskace" ja letim...Za sad sam ovih 15-tak puta uspeo da procitam vozaca automobila. Ujedno je ovo moja teorija sta se desilo...

 

Licno ja ali ponavljam JA i veruj mi da je tako ni jednom nisam bio u fazonu da tada je*em majku vozacu kola jer znam da ja vozeci u kontra traci 60-70+preko pune rizikujem...A i da nije puna opet rizikujem... E kad me neko isece tj. uzme prvenstvo iz sporedne tu padam u trans... Jos kad vidim da mu se j*be sto me je video...

 

 

Sto bi zajebavao? Koji to auto moze da uradi polukruzno u 3 metra? Nijedan. Ako je radio polukruzno kako Pizon kaze koji je bio na licu mesta onda je morao da zagazi desno van puta pa da mota. Plus toga covek je bio tamo i dobio informaciju sta se desilo a ti napises kolega je preticao kolonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Pizon jeste napisao da je ovaj radio polukruzno i nista vise, po slici i polozaju vozila koja su u suprotnoj traci , posebno motor zakljucujem da je kolega preticao.. Mozda gresim, nadam se da gresim i da ce kolega lepo da naplati stetu... Nigde nisam tvrdio da je tako bilo...nego sam rekao da "ovo mi ne lici na oduzimanje bla bla..."

 

Ono sto ne vidimo jeste ono odakle je slikano dali ima neko prosirenje pa je pezo imao lufta da se okrene ili je planirao da zgazi ivicnjak

 

Ono ispada da branim vozaca kola ili napadam kolegu... napisao sam samo ono kako se meni cini po slici.

 

I ceo moj kometar/zakljucak o tome sta se desilo jeste nastao iz toga sto pogledavsi sliku sam shvatio da je to slika koju sam vec par puta video u svojoj glavi...da lezim isto tako u suprotnoj traci...

 

Ponovicu, nadam se da gresim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Moguce je...

Zato ovo ponavljam:

 

"Ceo moj kometar/zakljucak o tome sta se desilo jeste nastao iz toga sto pogledavsi sliku sam shvatio da je to slika koju sam vec par puta video u svojoj glavi...da lezim isto tako u suprotnoj traci...

 

Ponovicu, nadam se da gresim..."

 

Nista vise od toga....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd - London
  • Motocikl: Honda CBR 600FS, KTM Adventure 990, Suzuki GSX-R 1000

Moguce je...

Zato ovo ponavljam:

 

"Ceo moj kometar/zakljucak o tome sta se desilo jeste nastao iz toga sto pogledavsi sliku sam shvatio da je to slika koju sam vec par puta video u svojoj glavi...da lezim isto tako u suprotnoj traci...

 

Ponovicu, nadam se da gresim..."

 

Nista vise od toga....

Sledeci put nemoj da komentarises nego pitaj i sve ce biti OK

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Sledeci put nemoj da komentarises nego pitaj i sve ce biti OK

Kolegijalno i sa postovanjem nema sta ;)

 

Nego ne znam dobro taj put, ali mi definitivno ne deluje kao puna linija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Pa, po prednjoj viljusci na motoru se vidi da je bio direktni udarac.  Da je preticao - viljuska se ne bi onako iskrivila !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1451 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Definitivno je to - to mesto. I, veoma je verovatno da je Pezo izlazio sa prosirenja kod piljare, i pokusao je da odradi polukruzno okretanje, pri tom NE VIDEVSI motociklistu koji nailazi odpozadi. A posto je u neposrednoj blizini i pesacki prelaz, pretpostavljam da je na tom mestu i puna linija ispred pesackog.

Moje vidjenje situacije, i ucesce u ekspertizi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Slazem se, s time sto je verovatno tacna teorija da je kolega bezao levo u nadi da ce ga budala u autu videti, stati, i ostaviti mu dovoljno prostora ispred auta da prodje. To je refleksni postupak svih motorista u ovakvim situacijama.

O brzini motora ne umem da kazem nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

 

Moguce je...

Zato ovo ponavljam:

 

"Ceo moj kometar/zakljucak o tome sta se desilo jeste nastao iz toga sto pogledavsi sliku sam shvatio da je to slika koju sam vec par puta video u svojoj glavi...da lezim isto tako u suprotnoj traci...

 

Ponovicu, nadam se da gresim..."

 

Nista vise od toga....

Sledeci put nemoj da komentarises nego pitaj i sve ce biti OK

 

Ahahaha, ahahahaha.... vrh ahahahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

 

Neću da debatujem, pisalo se o udesima na toj deonici i uopšte na Avalcu, od motela 1000 Ruža da skretanja za Avalu ne obilazim.

 

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/111163-avala-ring/?p=1790589

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/111319-avalski-put-kao-put-smrti/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

 

Hvala kolega,

 

ekspertiza je dokazala da NN vozac automobila nije imao gde da skrene levo u sporednu ulicu vec je radio polukruzno. Proglasavam ga krivim po vise tacaka iz zakona o bezbednosti saobracaja. Gledanjem street view-a sa mesta udesa takodje je dokazano da je vreme u oktobru 2014  bilo jako lepo i da su lubenice jos uvek bile aktuelne. 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5865 postova

 

 

Hvala kolega,

 

ekspertiza je dokazala da NN vozac automobila nije imao gde da skrene levo u sporednu ulicu vec je radio polukruzno. Proglasavam ga krivim po vise tacaka iz zakona o bezbednosti saobracaja. Gledanjem street view-a sa mesta udesa takodje je dokazano da je vreme u oktobru 2014  bilo jako lepo i da su lubenice jos uvek bile aktuelne. 

 

Ovo se zove surovi profesionalizam na delu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja