Jump to content

Moto Zajednica

Bgd-Fruška gora-Bgd 29.03.2008.

Recommended Posts

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Pozdrav svima koji su se vozali danas po Fruskoj planini  ;D

Voznja je bila super, dan je bio super, sve je bilo super  ;D

Inace, ja sam stigao kuci oko 20:30h...ko bi rekao da zivim u Novom Sadu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Voznja je dobra koliko i ljudi sa kojima vozite.

Ova je bila predobra.

Irig, ili ono sto se od njega vidi sa ove tacke

404.jpg

L8Df3_irig2no9.jpg

Joseph B. + pratnja

0zO9E_josefbqs9.jpg

Malo poziranja

5W3RS_poziranjaqf6.jpg

Ove crnopute momke sam slucajno slikao.

Medjutim, saznao sam da su u trendu sada kod nas.

Traze nase drzavljanstvo i zele da nas pretstavljaju pa evo i mi njih da pretstavimo :)

Srpski crnci

404.jpg

I na kraju osoba zbog koje kraj svake prelepe voznje nije tuzan vec srecan.

Nikolina

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Bravo Zmajevi, bas mi je drago da vas je bilo ovoliko. Slidze su super. ;)

 

@Boban Zemun:  Kod mene nesto nece tvoj filmic da radi ??

 

@Shejtan:  I, kakve su nove pantalone ?  ;D

 

Iiiiiii....  jedan Veeeeeeeliki poljubac za Bjakerku Nikolinu !!    themot22.gif

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

kamera je podesena na format od 16/9, zbog toga je i snimak malo izduzen

 

Ma nema veze baš smo kao u western filmovima ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3128 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

izgleda da vam je bilo veoma  lepo, po fotkama i komentarima se zakljucuje da jeste. Nego dosta lepih fotki, a da vas pitam ja nesto, jeste li vi jeli nesto na tom izletu? Dajte neku fotku da vidimo kakav je restoran sto se hrane tice, to je meni bitna stavka kada idem negde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

A ne sinak ako si video formaciju kao na slici i to oko 1-pola 2, tada smo kretali na voznju preko Fruske gore do Beocina pa na Miseluk gde je neplanirano doslo do razlaza, jer je neko procenio da ce ga uhvatiti mrak ako ostanu jos sat vremena  ;)

 

Neki od nas su se jos na Fruskoj gori dogovorili da krenemo nazad oko 4h da nas ne bi uhvatio mrak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

bas ste se lepo proveli i provozali svaka cast na sledecoj voznji cu se i ja pridruziti ako dotle razradim motor pozdrav za celu ekipu

Nesto ga slabo razradjujes nije valjda jos u sobi ;D Ja bi ga jos zimus razradio da sam na tvom mestu i sad bi bio miran a sad cu i ja imati tih okupacija cim mi stigne nova sprava ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: YAMAHA XJ 600 Diversion

Bratac,

 

Ako dolazite iz pravca Iriga ka N.Sadu, na samom Iriskom vencu (raskrsnica sa NIS-ovom benz.stanicom sa desne strane)  - SKRENITE LEVO (uzbrdo u sumu) i samo pravo. Na svim raskrsnicama samo pravo, do putokaza desno za Beocin. Izbicete na kraju kod Beocinske fabrike cementa pa odatle polako ka N.Sadu (20-tak km). Svo vreme cete voziti po grabenu, kroz sumu, putem koji je sve samo ne dosadan. Uz put, naicicete na dovoljno lokala za okrepljenje, sto u prirodi sto u selima. Predlazem da za pocetak obidjete manastir u starom Beocinu (morate uci bas u Beocin - za dalje pitajte). Kad shvatite kakva je Fruska Gora doci cete opet, a onda obilazite i druge manastire (ima ih 20-tak). Dobar provod!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Bratac,

 

Ako dolazite iz pravca Iriga ka N.Sadu, na samom Iriskom vencu (raskrsnica sa NIS-ovom benz.stanicom sa desne strane)  - SKRENITE LEVO (uzbrdo u sumu) i samo pravo. Na svim raskrsnicama samo pravo, do putokaza desno za Beocin. Izbicete na kraju kod Beocinske fabrike cementa pa odatle polako ka N.Sadu (20-tak km). Svo vreme cete voziti po grabenu, kroz sumu, putem koji je sve samo ne dosadan. Uz put, naicicete na dovoljno lokala za okrepljenje, sto u prirodi sto u selima. Predlazem da za pocetak obidjete manastir u starom Beocinu (morate uci bas u Beocin - za dalje pitajte). Kad shvatite kakva je Fruska Gora doci cete opet, a onda obilazite i druge manastire (ima ih 20-tak). Dobar provod!

 

Da dodam,

 

od Venca do Beocina TIM putem imaju kafanu Zmajevac(planinarski dom bolje receno, jedno 50-100 metara udaljen od puta), PTT dom Brankovac (uz put), i do Beocina nema ni kafane ni pumpe.

 

Ako hoce LAGAN off-road, kod PTT doma Brankovac, spustite se stazom , izlazite pravac na manastir Beocin i rasadnik. Dalje Vas pu vodi kroz Beocin selo ....

 

Otvoricu novu temu danas i postaviti kartu Fruske gore sa OFF road putevima koje poznajem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Bratac,

 

Ako dolazite iz pravca Iriga ka N.Sadu, na samom Iriskom vencu (raskrsnica sa NIS-ovom benz.stanicom sa desne strane)  - SKRENITE LEVO (uzbrdo u sumu) i samo pravo. Na svim raskrsnicama samo pravo, do putokaza desno za Beocin. Izbicete na kraju kod Beocinske fabrike cementa pa odatle polako ka N.Sadu (20-tak km). Svo vreme cete voziti po grabenu, kroz sumu, putem koji je sve samo ne dosadan. Uz put, naicicete na dovoljno lokala za okrepljenje, sto u prirodi sto u selima. Predlazem da za pocetak obidjete manastir u starom Beocinu (morate uci bas u Beocin - za dalje pitajte). Kad shvatite kakva je Fruska Gora doci cete opet, a onda obilazite i druge manastire (ima ih 20-tak). Dobar provod!

 

Tacno ovim putem smo se vracali za NS!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja