Jump to content

Moto Zajednica

30.03.2008. voznja do Dače . . . pa i dalje

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

OK, znaci ovako... danas na voznji na Fruskoj Gori je pao dogovor o ruti:

 

Sastanak u 9:00 na Miseluku (t.j. pokret u 9:00)

Vozi se za Beocin - Cerevic - Susek - Nestin (put koji vodi uz Dunav do same granice sa Hrvatskom)

Tu se skrece levo i vozi se prema Vizicu, pa do Bingule - Erdevika - Kuzmina

 

Kuzmin bi bio dobro mesto za sastajanje sa grupom koja nece ici sa nama ovu rutu vec ce ici direktno iz pravca BG-a, Sapca,...

 

Iz Kuzmina se krece najkasnije u 11:30 da ne bismo stigli na hladno pecenje i rostilj. Mesto sastajanja - centar

 

Odatle se ide na Sremsku Racu pa za Bijeljinu

 

Za one koji eventualno ne znaju... za prelazak granice potrebna licna karta, dozvola i saobracajna (ne znam da li su mi gledali zeleni karton)

 

Evo i slike rute:

6INgL_nsbijeljinaui1.jpg

 

znaci mogucnosti za one koji krecu iz NS:

1. gore navedena t.j. da voze ovu rutu sa nama

2. da se dogovaraju o alternativnoj ruti

 

oni koji krecu iz pravca BG, Sabac,..., ako hoce mogu da dodju u Kuzmin pa da spojimo grupe ili da nadju alternativnu rutu koja im se vise dopada

 

U svakom slucaju, gledajte da stignete do 12:30 inace cete ostati gladni.

 

Eto, pa nadam se da cemo se okupiti u lepom broju i da cemo se lepo provesti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Mislim da ljudi iz BGD treba da idu preko Rume pa Sabac a odatle preko Stitara, Bogatica, Badovinaca do Pavlovica mosta.

Zelim da se ljudi jave dali da ih cekam na mostu na ulasku u Sabac ili ce ici na Racu a to im je dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Stromcina

Samuraju,jesi li pio rakije danas?

Ne bolan, kako si ti otiso vise ni jedne!!!

A to sto sam zaspo za tastaturom.....to je stari tradicionalni samurajsko-bosanski obicaj  ;D ...za sretan put!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Mislim da ljudi iz BGD treba da idu preko Rume pa Sabac a odatle preko Stitara, Bogatica, Badovinaca do Pavlovica mosta.

Zelim da se ljudi jave dali da ih cekam na mostu na ulasku u Sabac ili ce ici na Racu a to im je dalje.

 

Slazem se! Nka svako ko misli da dodje najavi gde ce se pridruziti grupi da bismo ih docekali

 

Jedna napomena: noceas se u 2 sata pomera vreme na 3 !!!!

Podesite satove da ne biste kasnili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ajd samo da ponovimo :

 

Vreme se nocas pomera napred za 1 sat...vodite racuna o tome  8)

 

Oko 11h ekipa iz Novog Sada ce biti u Kuzminu i odatle nastavljamo za Bjeljinu. Sasha ce biti u Kuzminu i ako jos neko hoce da se tamo nadjemo.

 

Oko 11h u Sapcu ce Gordan sacekati drugi deo ekipe koji ide drugim putem ali se svi na kraju nalazimo kod Dace.

 

Drustvo vidimo se, vozamo se...  ;D 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ja se javljam da stižem. Zavisi mi društvo samo od YOmana i Pabla. Vidjeli smo se danas i postigli okvirni dogovor za sutra, ali ništa još nije definitivno. Ostalo je da se vidi kako će zdravstveno ujutro biti YOman i da li će Pablo da dobije bitku sa obavezama.

 

U svakom slučaju, ujutro u 09:00 ću znati šta je i kako je... I naravno, ko sve i kojim putem ide i dolazi,  jer je YOman predložio da idemo starim putem preko Fruške gore, pa da se onda spustimo na Rumu i onda dalje na Kuzmin prema Bijeljini.

 

Lanac je maloprije podmazan, ranac je spakovan.

 

A za Daču imam nešto dobro iz mojih krajeva. ;) ;D

 

U svakom slučaju, vidimo se...

 

PS: Evo i moj broj, čisto da se ima: 063/394-369...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: Honda CB600F Hornet PC36

I tako mi dodjosmo u Bijeljinu a od Dace i ekipe ni traga ni glasa, koga smo god pitali niko nista ne zna ali smo na svu srecu improvizovali izletcic pa smo se nasli sa jednim drugarom (ovaj iznad) te smo kod Dace u pabu, uz pice procaskali i vratili se kuci.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Malo vise sam imao problema sa gumom u povratku al se ipak nekako dopeljah sa srecom do kuce.

Ispratio sam Bucu do OMV pumpe, on dalje sam do Panceva.

Spicio sam 2 spreja pa sutra kad odem kod vulkanizera ima da se usere dok skine i okrpi gumu na ovom mom kombajnu :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Cuo sam prve utiske od caleta,i jako mi je krivo sto nisam mogao da vam se pridruzim...Svaka cast na lepom druzenju!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Uh bilo je PRETERANO. Jako lepo smo se navozali, jos lepse nas je ugostio Daco, onda smo se opet lepo provozali, pa nas je Daco opet jos lepse ugostio, pa smo se malo opet provozali al mi tu nije bilo jasno zasto nas je Daco vodio da gledamo tipove u suknjicama  :D i onda smo se opet lepo provozali  ;D

U povratku smo, kao i uvek, bili grupa za uzor  ;D iako smo se par puta medjusobno pogubili. Jedini "incident" se dogodio kad je Markone pokusao da zaustavi saobracaj dok smo se mi okretali na putu ispred Rume ali se gaaaadno zahebao jer je bas tada naisao kamion koji nije ni pomislio da stane pa je nas junak jedva uspeo da mu se skloni sa puta  >:(

Sve u svemu dan je bio UF  ;D

VEEEEELIKI pozdrav domacinima...Daci posebno, VELIKI pozdrav i Zaretu...ma VELIKI pozdrav svima  ;D

 

Mi smo u NS stigli oko 22:30h pa ne znam za ostale ali ja sad jedva gledam koliko mi se spava  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Bilo je super. Meni je žao što sam otišao onako rano, ali mi se nije ostajalo da vozim po noći... Boki i ja smo u 5 krenuli i u pola 7 bili u Beogradu...

 

Narode, drago mi je da smo se vidjeli i upoznali, da je druženje bilo super, a kako Pablo reče, biće toga na redovnom nivou od 5. mjeseca.

 

Pozdrav. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Jedno od najlepsih voznji/izleta/druzenja !!!

 

Daco je zadao tezak domaci zadatak svima kao domacin. Ovo ce tesko biti prebaciti!

 

Sve u svemu odlicna ekipa, odlicna voznja, odlicno druzenje... jednostavno nemam reci kojima bih opisao jucerasnji dan.

 

Ja sam stigao u NS oko 10 uvece, pa sam jos otisao na neko couchsurfing okupljanje u jedan kavic gde sam poprilicno zaglavio. Stigao sam kuci negde posle 1 posle ponoci.

 

Subota F. Gora, juce Bijeljina + pomeranje sata... jedva sam za vikend sastavio par sati spavanja a sad treba da sedim na poslu i kao da radim neki uvoz... Treba mi samo par sati sna pa mozemo sve ponoviti.

 

Veeeeliki pozdrav svima koji su juce bili u Bijeljini. Slike cim stignem kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Dobar si ....ja sam stigao kuci u pola dva..... :) a da ne pricam kako smo se smrzli :'(

 

Ali ipak vredjelo je ......Daco je dobar domacin kao i Zare , Cola i ostali momci iz kluba....a i prase je bilo extra peceno......a mladi luk nas je dosao glave u povratku :D...to je prvi put da sam pozelio otvorenu kacigu.....

 

Pozdrav za sve (juce) okupljene.........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

M1losh i ja smo predhodnog vikenda vozili zajedno jednu a ja dve voznje. Jedna u subotu koju smo poceli susretom sa Paukom na auto putu kod izlaza za Smederevo. Vec uigrana trojka je usla u Veliku Planu gde nam se pridruzio pit. Blizu nam je sstruja. Brzo stizemo. Posle kraceg zadrzavana sada vec pet motora u voznji putem paralelnim sa auto putem stize u Batocinu. Sstruja na lako dovodi do naseg sledeceg domacina Vladamira. Necu mnogo o diskusijama koje su se vodile jer ce vam slike sve reci. Polazimo ,Sstruja i njegov drugar (eh zaboravio kako se covek zove) vracaju se kuci a mi nastavljamo jos malo voznju do Cuprije gde odlazimo do Lalajkove kuce da se sa njim sretnemo. Posle kraceg zadrzavanja M1losh i ja izlazimo na auto put i vec po prilicnom mraku stizemo kuci

 

404.jpg Struja nas je docekao na kapiji i naravno slikanje

404.jpg

iBW0X_picture012hd2.th.jpg

 

Bilbord na sstrujunom ambaru :D404.jpg

 

Na stolu u prvom planu cuvena SStrujovaca404.jpg

404.jpg

404.jpg

 

"Biblija"404.jpg

 

kako doakati BMW-u404.jpg

Szbdg_picture032im8.th.jpg

404.jpg

 

Nedelja prelepo jutro. M1losh ne moze u voznju zbog svojih obaveza ali ja se spremam i krecem. Beograd Sabac gde cekam gordana ali ga nema. Resim da krenem sam ka Bjeljini. Taman stajem na granicnom prelazu i stize me drifter a gordan malo nervozan a kako i ne bi kada je imao gumi defekt pa ge nekako zna se zena spasla donevsi mu sprej  :D Guma malo skakuce ali stizemo na ulaz u Bjeljinu gd nas ceka Daco i vodi do svoje kuce. Neki vec stigli atmosfera nevidjena domacini fantasticni motori jos stizu. Prelepo druzenje pozitivna energija...ma neka slike govore

 

 

 

7gjZQ_picture038qf0.th.jpg

 

Najomiljeniji ucesnik druzenja..dole "pliva ledja"404.jpg

404.jpg

404.jpg

 

DOMACIN!!!!...sta dodati...UCViO_picture043ua4.th.jpg

Eh kako zabrinut pogled.. :D81yma_picture045or7.th.jpg

404.jpg

 

Ma ko da doceka da stigne do stola.. :P :P404.jpg

404.jpg

 

Veterani!..nedostaje samo fotograf(Buca)404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja