Jump to content

Moto Zajednica

Najava-MC Srem 02.-04.maj 2008.

Recommended Posts

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

meni licno najlosiji do sada skup u S.Mitrovici do sada. Mesto je postalo premaleno a standardno ga svake godine tesko pronalazim iako je ove godine zaista bilo daleko najbolje oznaceno ali kisa je ucinila svoje i sa takvim oznacavanjem je opet sve poravnala na nivo prethodnih godina. Znaci, mora nesto bolje od flomastera i papira kad se vec sprema kisa.

 

Onako kako je zaista, rekao bih, skroz dobro procenjen broj dodatnih WC-a, mozda je istim metodom trebalo proceniti i uopste samo mesto za okupljanje.

 

Najrazocaraniji sam ruckom, jos u najavi pise da je rucak od 15.00 ali vec u 15.30 nas je sacekalo obavestenje da pasulja odavno jos nema. Ne znam zasto su nam onda uopste naplacivali ulaz u 15.10?

 

Da se razumemo, ovo su primedbe upucene jednom od najboljih organizatora skupova kod nas i samo zbog toga su upucene Mitrovcanima a ne zbog toga sto takvih propusta nema na drugim mestima. Naprotiv, da nije rec o takvom renomeu i tradiciji, ne bih ih ni iznosio, bar ne ovakve vrste primedbi.

 

Veoma, veoma je ruzno ispalo prema onima koji su pokisli i takvi dosli na sam skup i "rucali" na ovaj nacin.

 

Ostatak skupa nije prakticno ni mogla pokvariti kisa jer je standardno dobro drustvo popravilo sve te utiske i posle tog prvog gorkog dozivljaja, ostatak je bio prihvatljiv. Da, pucac i njegovi sledbenici su nesto sto moze pokvariti itekako dogadjaj, ali zato smo videli nesto sto nas je toliko zasmejalo da smo dugo bili raspolozeni bas zbog toga:

prilikom ulaska u S.Mitrovicu, pridje nam jedan automobil da nas pita gde je taj moto-skup. A unutra sede cetvorica sa punom moto-opremom na sebi i kacigama u rukama.....he, he, a mi onako naliveni valjda do gole koze.....eto, "bajkeri" se snasli, ne sumnjam da su imali sa sobom one skupe mobilne sa sve fotoaparatima u sebi i da danas posle ustajanja i "teske voznje po kisi" pokazuju slike na kojima su na moto-skupu (motor pored njih na slici je pozelji vec, jelte...).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Uhhhhh!!!!!!!!!!

 

Evo malopre stigao kuci.

 

Na skup sam otisao pravo sa DDK u BG-u. Stigao oko 10-11 uvece, pokisao k'o mis, ali dobro drustvo i sank su mi pomogli da se brze osusim (pa ako nista onda bar spolja).  :D

 

Sve pohvale organizatorima... letvica za standard ove godine podignuta je veoma visoko i ostali ce morati dobro da se potrude da proprate ovo. Izleti u petak i subotu su bili pun pogodak... lokacije, voznja, drustvo... izbegnuto prepodnevno dosadjivanje... vetar produvao i oterao maurluk...  Sremci odlicno iskontrolisali raskrsnice prilikom izleta... sve u svemu odlicno!!!

 

Petakmi je bio definitivno najbiolji dan i svi koji nisu dosli tada, mogu samo da zale. Uvece svirke i drustvo odlicno!!! Bar koliko se secam... oni slovenci i englezi su strasni... nisam uspeo da propratim njihov tempo pa se poslednjih detalja pred odlazak na spavanje bas ne secam najbolje  ;D Veliki pozdra ekipi iz Slovenije (kojih je bilo poprilicno), sjajni momci, drago mi je da sam ih upoznao i nadam se da cemo se uskoro provesti i na njihovom terenu. Takodje veliki pozdrav i englezima, Dave-u, Steve-u i Gevin-u!

 

Drago mi je sto sam video i dosta forumasa. Neke sam vec znao od ranije, neke sam tek sad upoznao, ali smo se lepo proveli.

 

Skup je skoro cista 10-ka, zamalo!!! Jedina zamerka je sto je tu i tamo neko ostao bez paprikasa i pasulja. Malo me je (i mnoge druge) izzvcirao onaj skot u zelenoj majici sto je mucio onaj motor na stolu. Znaci preterao ga je u 3 lepe. U subotu od 2 popodne pa do 10 uvece skoro nista drugo se nije culo na skupu osim tog idiJota. Ali posto znam da toga uvek ima (mada ne u ovolikoj meri) bas i ne mogu da to pripsem kao propust organizatora.

 

Suma sumarum: muzika, pice, hrana, ultra kratko cekanje za sankom (neveovatno kako se skoro nikad nije trebalo cekati bez obzira koliko ljudi je pod satorom), voznje, izleti, okrzenje, sve sve sve odlicno.

 

Hvala momcima iz Srema, sto smo bili primljeni kao voma dragi gosti, sto su nam priredili ovako lep vikend, i nadam se da ce sledece godine biti bar ovako kao ove! I sve cestitke na brojnosti motora... po nekim informacijama vise od 1000 u subotu.

 

Slike sutra kad malo odmorim i odspavam... vreme je posle 4 dana da se malo druzim sa krevetom.

 

********

 

PS - bice mnogo onih koji ce reci da im se nije svidjalo, ali sta da im radim kada dodju samo u subotu kada je najkomercijalnije, kada se u amp sjati svako, i bajker i ne bajker, kada je najveca guzva i gungula. Neka dodju dan-dva ranije da vide kako je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2726 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

U ime MC Srem zahvaljujem se svima koji su nas posetili ove godine.

Nadamo se da vam je boravak bio prijatan. Ocekujemo vas i sledece godine.

 

                                                                                                MC Srem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2726 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

A privatno... Pored gomille obaveza,koje sam kao i svaki od nas 70 imao, prelepo sam se i ja proveo.Uspeo da sretnem nekoliko forumasa , upoznam gomilu novih ljudi,naslusam se dobre muzike, a cak i napijem glavu. :D

Tek sam kasnije video predlog Gordanov za postavljanje BJB oznake,ali ko je bio zna da u onoj masi ljudi i motora ne bi bila uocljiva.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Bila i bilo mi je bas lepo. Videla sam ljude koje dugo nisam videla. Upoznala sam i dvijicu sa foruma. Sve u svemu svaka cast organizatorima,sve je bilo kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

evo i mene nakon sto sam odspavao...

 

ovo je moj prvi moto skup pa nemam sa cime da ga uporedim, osim po nekim elementima sa vasarima

 

puno poznatih ljudi, super atmosfera i odlicne svirke nije mogao da zaseni ni neverovatan broj ludaka koji besomucno maltretiraju svoje motore

 

ocekivao sam da bude toga ali u daleko manjoj meri...

 

elem, sve u svemu lepo :)

 

necastivi :D

unholy.jpg

 

ekipa: Night hawk i bane 45

crew.jpg

 

 

DSC_5372.jpg

 

 

DSC_5407.jpg

 

oda ludosti

DSC_5413.jpg

 

 

DSC_5427.jpg

 

ma bravo  ::)

DSC_5445.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
Malo si se zajebo, jes prosle godine bile prokupacke table al je vlasnik iz Sapca i ovo je drugi motor od istog vlasnika.

Dosta ljudi ga zna kao Bocca ili Serif

Moja greska pogresno sam razumeo drugara koji ga licno poznaje....Pardon...

 

 

 

 

Doda?

 

Osvijo si milion litara piva.....;D

Dodu kontaktiraj u vezi preuzimanja nagrade......;) ;D

pozdrav

 

 

           

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: temerin
  • Motocikl: honda CBX 550,Yamaha RD 350 ypvs,MZ TS 250-1,Danuvia 125.

dosad sam bio otprilike na desetak skupova ali toliko motora na jednom mestu jos nisam video,to je nesto neverovatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Ja vam se iz srca zahvaljujem na gostoprimstvu. Kasnije cu i slike okaciti, ali zasad samo toliko da je MC Srem ( i ostali pojedinci, koji nisu clanovi kluba a opet su pomogli oko realizaciji)  i pored malih minusa (za klopu koja je nestala u rekordnom roku , za pustanje "onog idiJota" pod sator) kod mene zasluzio vrlo visoku ocenu. Orkanizovani izleti , koji su uprkos kise prosli bez incidenata, odziv gostiju iz drzave i iz inostranstva, uvek hladno pivo, sve to govori dosta o ljudima koji su puno vremena i napora ulozili u ovu manifestaciju. Bilo mi je drago videti stare prijatelje i drago mi je zbog novih poznanstva. Mozda cu biti dosadan nekima, ali mislim da je ovoj susret vise ucinio za medjuljudske odnose izmedju bivsih YU republika ( video sam i upoznao ljude iz SLO, HR, BIH, MNE, FYROM) i naravno predstavnike EU ( SK, H, A, D... ) nego politicari i ambasadori svi zajedno... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Mozda cu biti dosadan nekima, ali mislim da je ovoj susret vise ucinio za medjuljudske odnose izmedju bivsih YU republika ( video sam i upoznao ljude iz SLO, HR, BIH, MNE, FYROM) i naravno predstavnike EU ( SK, H, A, D... ) nego politicari i ambasadori svi zajedno... 

 

to je i poanta svega,motori ne poznaju granice  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam se takodje super proveo. Nazalost sam morao ranije da odem zbog neke proslave... ::) koju nikako nisam mogao da zaobidjem. Sve u svemu, jaaaako puno motora, dobra muzika, kisa nije pokvarila ni minut dogadjaja (bar meni), oni seLJomberi sto su drndali masine - pa valjda tako skrecu paznju na sebe... Odavno posecujem skupove u SM (koji je  moj rodni grad), samo na proslogodisnjem nisam bio, ovo mi je do sad najbolji kojem sam prisustvovao.

 

 

Mrljo, stvarno mi je zao sto smo se mimoisli, ti se javljas, a ja na putu prema mestu odzavanja "proslave".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

A uh,udjoh u kutju pre pola sata.Shta reci osim HVALA VAM SREMCI NA GOSTOPRIMSTVU !!!!!!! LM.sa porodicom sam otishao u Mitrovicu u cetvrtak ujutru gde nas je docekao na konak Cidilko jedan od clanova kluba koji je priredio ovaj fenomenalni skup.U cetvrtak u kampu je ceo dan cirkulisala neka hrana pecene krmace,roshtilj kobaje a bogu fala i pivo je bilo hladno tako da je pocetak obecavao dobru zurku u naredna dva dana.Petak preko dana fino druzenje sa raznim ljudima ,upoznah dosta ljudi sa foruma ,a i bajkera van ove ekipe Slovenci sa kojima sam proveo dosta vremena su zaista sjajni ...Izlet u rezervat Zasavica beshe zaista prelep sa jednom zamerkom kratko je trajalo(dosli odslusali predavanje o rezervatu ,ukrcali se na brodic napravili djir po bari i natrag u kamp)nisam stigao da ugrabim malo pogleda sa vidikovca .Posle podne u kampu prijatno sa cerom i suprugom (lucky woman) i na kraju vece za pamcenje sa forumashima i jos nekim prijateljima uf mnogo je piva te noci proteklo nashim telima ::).Subota ko subota vasharski dan koji je josh zakitila uzasna kisa i neki nesrecnik sa motorom koji je drndao ceo boziji dan,uvece opet simpaticna zurka i DOBRA svirka austrijsko srpskog benda kom cak ni ime neznam ali sviraju za sve pare.Nedelja e to je posebna prica u kampu pre podne glavna atrakcija beshe zezanje oko skidanja Kawe koja je bila izlozena na metalnoj konstrukciji prilicno visoko kasnije rucak kod domacina i negde oko cetiri posle podne razlaz.....Po povratku sam bioprimoran da svratim kod Dekija iz dobanovaca (majstor zivota) yamaha je postala malo neposlusna ali reshice se i to zacas.Da nedavim dalje odoh malo da spavam a slike kacim sutra kad se vratim sa posla .

 

Pozdrav Mikica & lucky woman

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

U Mitrovici sve gori. Svaka cast organizatorima. Obeliks jos uvek nije sma ko veprica ha ha ha.

 

Jel' ti ti sumnjaš u mene. ;D  Bilo je veprovine...na pretek,samo jedan papak sam prepustio Ćaletu ( Arhangel ).

 

A i Rimljane sam opkolio  :D

 

post-694-12878996748926_thumb.jpg

post-694-1287899674948_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Billy i njegovi BAND-Xovci su otprašili fenomenalno.

Mislim da su organizatori pogriješili što ih nisu planirali u udarnom terminu.

 

post-694-12878996750094_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2726 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Veliki pozdrav svima iz MC SREM i hvala na gostoprimstvu i sjajnoj organizaciji.

Uzivali smo.

 

 

Sve najbolje.

 

BAND X

 

Hvala vama.

Mi smo uzivali !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: BGD

Odlican skup. Puno motora, dobra organizacija (oprastam  pasulj >:() puno ljudi sa raznih strana, dobre svirke i konacno Jelen pivo sponzor umesto MB-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3174 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

bio sam u subotu, najveci utisak je sto sam sreo neke od forumasa i upoznao nove ljude, ostao sam nesto do posle 22h jer je pivo pocelo da blago hvata , a ako mi se otvori dizna... pa polako prateci turbopedju na africi, dosao lepo u bg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2726 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Hvala svima i na kritikama i na pohvalama. Samo tako mozemo napredovati.

Moram samo da objasnim za pasulj. Vodio sam drugi izlet tako da nisam bio u toku.

Kuvane su tri oranije pasilja,tako da nas nije zatekao broj gostiju. Kazu mi da jos nigde nije tolika kolicina skuvana. Ali... Posle 14 h je pocela kisa i masa ljudi je navalila gde treba i ne treba,trazeci zaklon od kise. Pritisak na kuvara i osoblje je bio takav da su poceli pre vremena da ga dele. Znam da ce neko reci da smo imali organizatore,pa obezbedjenje itd. i to mogli spreciti...Ali to su nasi gosti, i to gladni.

I meni je bilo neprijatno sto deo ljudi sa izleta nije uspeo da jede pasulj. Njima smo makar malo utisali glad kulenjem i domacom sunkom ,kobasicama- na izletu.

A sto se tice pucaca. Zastitna ograda je kao sto ste videli postavljena jos u petak i tada je uspela da ih lokalizuje tamo gde smo planirali ,u "prostor za ludilo". Ali ta ekipa nam je u gostima od cetvrtka ,svake godine najbrojniji,najveseliji i kada prosvercuju motor u ogradjeni deo - kako da im zamerimo.

Sve ce to biti sledece godine ispeglano, videcete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ja sam se vratio sinoc sa skupa i jos sam pod utiscima.Skup je ekstra,organizatorima sve cestitke sve je funkcionisalo besprekorno i kako treba.Ja sam dosao u petak ali sam cuo od ljudi koji su bili da je u cetvrtak podeljena ogromna kolicina mesa (rostilj i pecenje) i to BESPLATNO.A to nesto znaci.Petak je bio odlican sa ukusnim gulasem za rucak i odlicnim igracicama za veceru ;) ;) ;) a moram da pohvalim i muziku koja je celom skupu dala pravi bajkerski dozivljaj.Subota je prica za sebe oko 11 smo krenuli na zakazanu voznju prema Fruskoj gori.Kolonu je predvodio NINJA 66 .Kolona je bila ogromna nije se video kraj ,sigurno preko 100-150 motora.Prva destinacija je bila zensko manastir gde su nam monahinja pozelele dobrodoslicu uz odlicnu zakusku(pite kolace ,rakijica i kafa).Igumanija manstira nam je odrzala primeren govor koji cu sigurno pamtiti.Nastavili smo dalje prema Titovoj vili u kojo je on boravio svega 2 sata.Do vile semora doci krivudavim puteljkom (betoniran) kroz sumu jedno 10-tak kilometara.Tu smo ostali oko1sat i imali prilike da uzivamo o odlicnim sremskim specijalitetima tipa kulena i sremskih kobasica a nije falilo ni piva ni koka kole.U povratku nas je malo zakacila kisa ali nista strasno.Po povratku u kamp zatekli smo toliku guzvu i toliko motora sto je razumljivo jer je subota ionako udarni termin svakog skupa.Upoznao sam i nekoliko forumasa i mogu vam reci da je uzivo mnogo drugacije.Jos jednom Sremci svaka cast i samo tako nastavite .BRAVO BRAVO BRAVO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Hvala svima i na kritikama i na pohvalama. Samo tako mozemo napredovati.

Moram samo da objasnim za pasulj. Vodio sam drugi izlet tako da nisam bio u toku.

Kuvane su tri oranije pasilja,tako da nas nije zatekao broj gostiju. Kazu mi da jos nigde nije tolika kolicina skuvana. Ali... Posle 14 h je pocela kisa i masa ljudi je navalila gde treba i ne treba,trazeci zaklon od kise. Pritisak na kuvara i osoblje je bio takav da su poceli pre vremena da ga dele. Znam da ce neko reci da smo imali organizatore,pa obezbedjenje itd. i to mogli spreciti...Ali to su nasi gosti, i to gladni.

I meni je bilo neprijatno sto deo ljudi sa izleta nije uspeo da jede pasulj. Njima smo makar malo utisali glad kulenjem i domacom sunkom ,kobasicama- na izletu.

A sto se tice pucaca. Zastitna ograda je kao sto ste videli postavljena jos u petak i tada je uspela da ih lokalizuje tamo gde smo planirali ,u "prostor za ludilo". Ali ta ekipa nam je u gostima od cetvrtka ,svake godine najbrojniji,najveseliji i kada prosvercuju motor u ogradjeni deo - kako da im zamerimo.

Sve ce to biti sledece godine ispeglano, videcete.

 

 

Da budem iskren, skoro nisam cuo ili procitao ozbiljnije objasnjenje ali i ozbiljniji pristup problemu. Vala, posle ovog i ovakvog objasnjenja, ne bih imao obraza da bilo sta zamerim. Vise mi znaci sto je sa ovim objasnjenjem zaokruzena tradicija jednog od najboljih organizatora kod nas i nadam se da ce i toga biti u vidu kod naredne organizacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja