Jump to content

Moto Zajednica

Najava-MC Srem 02.-04.maj 2008.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Die Beste ,bravo ,mega (izleti su 2x mega)

PS A za savet dana- ako pucate iz R-a najbolje je da sacekate do veceri i da ga palite ispred satora na gurku,po blatu je efekat jos duplo bolji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 441 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

Babane i ostali...

Svaka Cast na organizaciji.Ja jesam iz S.Mitrovice i mozda ce neko po misliti da drzim stranu kolegama iz MC Srem,ali to nije tacno.Nisam clan kluba,ali zaista moram da ih pohvalim za sjajnu organizaciju .Tolika guzva,ludilo,1000 motora...pa ljudi neko je morao da ostane bez pasulja.

Jedino sto je meni zasmetalo na susretu jesu ..... kako iz zovete pucaci.E to necu moci nikad da razumem.I sto je najgore,kad neko pocne da puca okupi se narod i slika mobilnim telefonima  ???

Ako bi neko mogao da mi objasni koja je svrha tog izdrk...nja bio bih mu zahvalan.

Jos jedna stvar.Primetio sam dosta roditelja sa malom decom...jedan gura bebu u kolicima a dete nema vise od godinu dana i prolazi pored motora a ovaj pocne da puca...dete se istraumiralo,pocelo da vristi.Po meni treba roditeljima skrenuti paznju da to nije mesto gde se vode mala deca.

Ja mog sina nisam mogao da odvedem kuci,ali on je malo stariji i ne boji se ni Svetog Petra,a jos je poceo i pivo da pije na susretima  :D :D :D

Ocena skupa:  cista 10  (mada su po meni igracice morale biti malo masnije  :D)

 

 

 

 

post-1785-12878996807727_thumb.jpg

post-1785-12878996808289_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

 

 

S4IRG_img549921nu9.jpg

 

 

 

Jeli...jel ovaj "mali" onaj shto je bio,a onda vishe nije, a sad hoce ali nece obaveze?  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2726 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

 

 

EQZEx_img549921nu9.jpg

 

 

 

Jeli...jel ovaj "mali" onaj shto je bio,a onda vishe nije, a sad hoce ali nece obaveze?  ;D ;D ;D ;D

Jos cudnije,hoce obaveze a nece... ;):D ;D ::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Pozdrav za organizatore i za sve koji su bili na skupu .

Ja bio u subotu, iskiso, ostao bez suljpe  ;D ali mi

srce bilo puno, druzenje, muzika sve je bilo ekstra .

Sledece godine idem ali od pocetka skupa .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Zao mi je sto su organizatori ulozili puno truda a priroda im nije bila naklonjena u udarnom danu.  Medjutim evo i dobronamernih kritika kako bi sledece godine bilo besprekorno.

 

1. Doterajte buldozer pa poravnajte malo onaj teren desno od ulaza.I sa leve stran bi moglo da se naspe 10 -ak kamiona zemlje,da se povalja i zasadi trava.  Kada je vlazno i kada su motori teski ili R-ovi ,pakleno je uci  i izaci sa terena.

2. Predpostavljam da ono parce zemljista ispred zice kod ulaza je opstinsko vlasnistvo. Trazite dozvolu da se prosirite na 4 dana tako sto cete samo skinuti zicu sa svoje ograde. Svake godine je sve vise motora i to postaje vasa boljka (nedovoljno prostora).

3. Urediti nacin parkiranja motora. Parkira gde ko hoce,zatvara prostor za druge i zatvara se prostor za ulazak novih. A o izlasku vec parkiranih da ne govorim ( ja sam se provlacio iza one prikolice sa motorima da bih mogao do grada).Dobrom organizacijom parkinga ne bi bilo problema oko mesta i ne bi bilo zagusenja prilikom ulaza i izlaza.

4.Defile je bio katastrofalan. Znam da je to zbog pruge,tj. rampe koja je bila spustena. Ljudi posli u defile,izgubili strpljenje,pocela kisa,oni stoje i hteli su da se vrate u kamp. Sa druge strane ovi iz kampa hoce u defile tako da je bio status qvo na ulazu u trajanju od sat vremena. Treba iznaci nacin da se ta pruga izbegne ili pratite vozni red pa "hvatajte" kada je rampa podignuta.

Narode Mitrovacki, ovo su zaista dobronamerne kritike,ja sam se lepo proveo i pored ovih "nevolja", ali mozete misliti kako bi tek bilo meni i ostalima da nema ovih gore navedenih primedbi.

  POZDRAV!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Evo i od mene malo slika:

 

Izlet na Zasavicu - petak:

epljF_01zasavica1hi8.jpg

404.jpg

nYBZ6_01zasavica3ss8.jpg

MB123_01zasavica4ke2.jpg

 

Petak u kampu:

 

Gevin iz UK i Bojan (Brothersi)

D6pNM_02gevinbojanfj6.jpg

 

Gosti iz Slovacke:

1KJbP_02slovaciyy7.jpg

 

YgF6E_03petak1re7.jpg

 

Joseph, David (UK), Steve (UK), quasaar

PfFLh_03petak2bb4.jpg

 

404.jpg

 

Mikica sa lepsom polovinom:

zp7jK_03petak4kl2.jpg

 

9CCfk_03petak5dq3.jpg

UbRCS_03petak6kw3.jpg Ovu dvojicu do mene nema ko ne zna, suvisno objasnjavanje  ;)

NXol7_03petak7rm4.jpg Koja jedinica mere je veca od hektolitra?

eCFWj_03petak8re3.jpg

 

 

Subota:

 

Dusan (ako se ne varam) SLO i Pit:

404.jpg

 

UlJWT_04subota2um6.jpg

6pcGM_04subota3uw3.jpg

uoGqy_04subota4na7.jpg

 

Markone i Djeneral:

qF9QO_04subota5hc2.jpg

 

Helena:

WUOdj_04subota6iq7.jpg

 

Federfufna i Bata:

zLUSX_04subota7nh6.jpg

 

Samuraaj:

1Xx7E_04subota8he1.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2726 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Pozdrav za organizatore i za sve koji su bili na skupu .

Ja bio u subotu, iskiso, ostao bez suljpe  ;D ali mi

srce bilo puno, druzenje, muzika sve je bilo ekstra .

Sledece godine idem ali od pocetka skupa .

Eee,da si dosao u cetvrtak...Od 14 h do ujutro u 02 se pekao besplatan rostilj non-stop. Svi koji su prespavali su dobili besplatne narukvice - znaci ulaz free.

Oni su prosli " najbolje " :

- petak je bio urnebesan,podnosljiva guzva,lepo vreme koncerti,igracice u kavezima,izlet u Zasavicu i tamo mezence sa rakijom i besplatna voznja brodom,a po povratku sremacki paprikas.

- subota : izlet u manasir petkovicu,dalje voznja do vile Ravne,a tamo kulenje,kobasice od divljaci i dosta tecnosti.Za rucak cuveni pasulj iz  tri oranije .Uvece naravno koncert i sve ostalo...

-nedelja : besplatana burek za dorucak i kafa za srecan put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Ludo burazuru, ludo  ;D

Hvala organizatorima za ovako dobar skup.

Sve pomenute primedbe su na mestu ali su nistavne u odnosu na atmosferu koja je bila super od pocetka do kraja.

Svaka cast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Sabac

Pozdrav za MK Srem od clanica MK.Gvozdene - Sabac. Sto se tice skupa , odusevljene smo, pogotovo izborom bendova. Svake godine ste sve bolji i bolji.

 

Vidimo se u Sapcu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: BRCKO

imam samo jedno da kazem SVAKA CAST

MC Silver Wings ima same pohvale a svi ovi nedostaci o kojima vi pricate uopste nisu uticale na dobar provod

hvala jos jednom svim organizatorima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Zitat : Zizsimpaticna zurka i DOBRA svirka austrijsko srpskog benda kom cak ni ime neznam ....

 

Pozdrav mi smo Band Rockhead iz Beca nasa strana na netu je www.rockhead.at ajda pa i posetije bi ce uskoro i forum na srpski jezik  ;)

 

Kao sto sam vec u jednim drugim forumu piso

Mi se zahvaljuemu Klubu MC Sremu pogotovo

Pretsedniku Kolibaru Milenku, Podpretsedniku Nedic Alexandru i Sekretaru Miroslavu za Mogucnost da sviramo na Susret u Srbiji

Zahvalujemo se dalje i pogotovo Tomislavu Cerovcecu, Zoranu Kovacevicu i Rade Relicu  Hvala (za Pivo na Sceni  ) za sve sto ste nam ucinili i to je bilo mnogo vise neg sto smo mi  a i sigurno i vi ocekivali za vreme naseg gostovanja na susretu

Skup vam je bio prva Liga

 

Respekt, Ljubav i Druzenje u tom Smislu

Zelim vam sve najbolje za buduce Skupove i nadam se da se i vidom na kojim u boducnosti

 

Izvestaj o tim Skupu i o buducim skupovima di mi budemo ce bice izjavljen u sledecem Broju u Magazinu Biker in Österreich

i mi se nadamo da ce se jos vise bajkeri iz austrije i nemacke za skupove u srbiji i celom balkanu interesovati

 

Snimak nase svirke ce uskoro bite na nasoj strani i na youtube da se gleda

jedva cekamo da ge dobijemo u ruke

a moje svabe i moj slovak isto kao i ja idu sa osmehom na licu na spavanje i sa slikama od ti dozivljaja koji smo imali na nasem izletu u srbiju  ;D

 

Pozdrav iz Beca

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Po meni skup je bio super, bio sam u subotu veče. Gomila motora, puno poznatih mi faca... Ono što mi se nije svidelo je hrana tj konkretno pljeskavice koje su bile providne (150din)  >:( te sam morao da idem do grada da jedem. >:(  Druga stvar je: dok se spremao bend koji će da svira ZZ top muziku, na razglasu je išla upravo ta muzika pa me je ubrzo smorila kad su majstori počeli da sviraju a trebalo im je dugo da se postave na binu... I to je sve, ostalo je kao što sam rekao bilo super. Nigde nisam video toliko pešaka da dolazi na skup kao ovde,  za pohvalu stvarno

 

post-2656-12878997018905_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 441 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

Po meni skup je bio super, bio sam u subotu veče. Gomila motora, puno poznatih mi faca... Ono što mi se nije svidelo je hrana tj konkretno pljeskavice koje su bile providne (150din)  >:( te sam morao da idem do grada da jedem. >:(  Druga stvar je: dok se spremao bend koji će da svira ZZ top muziku, na razglasu je išla upravo ta muzika pa me je ubrzo smorila kad su majstori počeli da sviraju a trebalo im je dugo da se postave na binu... I to je sve, ostalo je kao što sam rekao bilo super. Nigde nisam video toliko pešaka da dolazi na skup kao ovde,  za pohvalu stvarno

 

Pleskavice su bile malo manje,ali su zato lepinje bile bajate  :D :D :D

:D :D :D :D majstor za pljeskavice se zove Shuca :D :D :D malopre sam ga sreo u gradu,kaze kupio bi motor.Sad znam i odakle mu pare  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: BMW R1100RS

Posto smo vaskrsli od kako smo izgoreli krecemo po skupovima. ;D

Ekipa je verovatno vec stigla u Umag.Ostali krecemo sutra:Nis,Sokolac...

                Vidimo seeeeeeeeee!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja