Jump to content

Moto Zajednica

Menjali auto za motor

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Leb mu razeni,oce se javiti ko zreo i iskusan da posavetuje ovu zenu i dete...

Da ja tebe nešto posavetujem!

Život je sranje i jednom se živi...ja takodje imam i ćerku koja boluje od smrtonosne ne izlečive bolesti deset godina je u krevetu nepokretna.Vidite ovu frizuru pa nije to baš zbog mode imala sam 6 Novembra operaciju ogromnog tumora na mozgu.

Nisam ja baš toliko luda da ubijem sina, voza tu po ulici u selu!

Imamo sreće sa menjanjem xa xa menjala sam reno lagunu za forda mondeo koža grejači sedišta i na zadnjim sedištima,hladjenje prednjih sedišta ghia oprema automatik 2004 godiste laguna bila 2001.Mondeo je upravo carinjen i sutra ide na tehnicki i registracija.Laguna bila stranac ali smo je carinili i registrovali.

Dan po dan!Ko razume shvatiće...

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Jako cudna i nerealna prica...kisa pa malo zabave nije na odmet.. :takoje:

Pogledajte malo po fejsbuku učite šta je život Slavica Caca Jovanović

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Pa jel motor legalan i sve?

Prešao 42000 dao nam saobraćajnu sve je tu

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Pada kiša bajkeri se pokrili ušima i zavukli pod sto...

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2373 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Pa Caco ja se izvinjavam na komentaru al delovalo je po do tada napisanom u najmanju ruku zabrinjavajuce.Protiv toga sam da se nekome onako mladom da i u auto da sedne i vozi a kamoli na onakav motor.Klinci se oduseve naravno al ne znaju za strah i posledice.Izvinjavam se sto sam se mesao u tudja posla.Ja to zbog malog samo...po meni je osoba tog uzrasta gora od malog deteta.Poz

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Pa Caco ja se izvinjavam na komentaru al delovalo je po do tada napisanom u najmanju ruku zabrinjavajuce.Protiv toga sam da se nekome onako mladom da i u auto da sedne i vozi a kamoli na onakav motor.Klinci se oduseve naravno al ne znaju za strah i posledice.Izvinjavam se sto sam se mesao u tudja posla.Ja to zbog malog samo...po meni je osoba tog uzrasta gora od malog deteta.Poz

Izvinjenje prihvaćeno...koja će majka dati detetu da se vozi onakvim motorom kako mu volja...na skuteru se vozio pa sam ga zvala proveravala i autom špijunirala...u igraonicu ode sa drugom igraju neke igrice ja tamo kao treba li ti jos para...

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: U potrazi

U forumu na koji si upala Ima dokonih ljudi spremnih da iskomentarisu i posavetuju svakoga, vole da ga silje da izvines... Ipak ima i drugi deo zanimljivih i cool likova, u vecini su ali se ne eksponiraju. Caco samo napred! Sva podrska!!!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Подршка у давању 100 коња детету у 8 разреду?

 

Људи немојте зајебавати

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Nema zaista potrebe da neko ko ne želi gleda moj profil kroz ceo život ja prolazim u borbi i visoko dignute glave...moj sin je jedan od najboljih i jedan ako ne i jedini koji zna koje lekove sestri da da kad ona ima epi napad zna da je nahrani preko pega(creva na stomaku) izuzetno je odgovoran za svoje godine ima dva skutera i zna dobro da vozi...kawasaki da vozi i vozice s vremena na vreme po ulici i možete me kis kis u gu..zuu

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Životu i borbi da, ali igrati se životom svog deteta, sigurno ne.

Životom svog deteta?

Da li ti je dete ikad bilo na intenzivnoj nezi tamo dete ostaje samo na aparetima a posete su 1 sat?

Da li su ti ikad doktori rekli to je to kraj neće preživeti ja ostala kod rodjaka a muž otišao kući da sprema sahranu na šta sam mu js sve po spisku alo dete je još živo...čak i par meseci posle toga vodili je u Grčku na more a hvala bogu jos je s nama pa je i ove godine vodimo...ne priča ne jede ne mrda samo trepće...

Meni pričate o životu deteta?

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 969 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ne pričamo o životu tog deteta, nego deteta koje je 8. razred (isto kao što je i moj sin) kome se daje da vozi motor od 600ccm i 100KS.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Mislim da svi treba da spustimo loptu ljudi. 

Ne treba ovako, bez uvreda ljudi koji vam je. 

Caco vecina na forumu daje samo korisne savete jer ipak treba biti ozbiljan sto se tice voznje motora. Nije samo jednom se zivi, uzmi vozi itd... Ovde postoji dosta korisnih linkova pocevsi od podcast emisija i saveta koje mozes naci, do kurseva bezbedne voznje. 

Takodje mozes naci i zanimljivih stvari tipa humanitarnih voznji, akcija itd. 

Nema potreba da se ovako krene odmah. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Ne pričamo o životu tog deteta, nego deteta koje je 8. razred (isto kao što je i moj sin) kome se daje da vozi motor od 600ccm i 100KS.

Niko nije rekao da će ga on voziti na autoputu alo ljudi dete vozi u ulici 300 metara koliko on moze da nabije brzinu i kao što rekoh okrene ga sam i baš lepo vozi i stojim i gledam dok vozi i ovo mi sve liči na one babe u selu koje nisu čule da su mi operisali tumor pa me zgranuto pitaju što ošišah onoliku kosu

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Mislim da je ova tema zbog pojedinaca skroz izgubila smisao. Obrisati offtopic i prepucavanje pod hitno. Ne znam samo koji vam je djavo....

 

Kao sto rece neko vec, 99% nas je "normalno", ali u svakom zitu ima kukolja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha tzR125,Sachs er49

 

Ne pričamo o životu tog deteta, nego deteta koje je 8. razred (isto kao što je i moj sin) kome se daje da vozi motor od 600ccm i 100KS.

Niko nije rekao da će ga on voziti na autoputu alo ljudi dete vozi u ulici 300 metara koliko on moze da nabije brzinu i kao što rekoh okrene ga sam i baš lepo vozi i stojim i gledam dok vozi i ovo mi sve liči na one babe u selu koje nisu čule da su mi operisali tumor pa me zgranuto pitaju što ošišah onoliku kosu

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

 

Komsinice use u svoje kljuse,da niste za neku trampu dam vam yamahu taman za vaseg sina da se uci motor je kao stvoren za njega  a vi meni kawasaki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

 

 

Ne pričamo o životu tog deteta, nego deteta koje je 8. razred (isto kao što je i moj sin) kome se daje da vozi motor od 600ccm i 100KS.

Niko nije rekao da će ga on voziti na autoputu alo ljudi dete vozi u ulici 300 metara koliko on moze da nabije brzinu i kao što rekoh okrene ga sam i baš lepo vozi i stojim i gledam dok vozi i ovo mi sve liči na one babe u selu koje nisu čule da su mi operisali tumor pa me zgranuto pitaju što ošišah onoliku kosu

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Komsinice use u svoje kljuse,da niste za neku trampu dam vam yamahu taman za vaseg sina da se uci motor je kao stvoren za njega a vi meni kawasaki.
Komsija videcemo nesto možda se i dogovorimo

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

 

Leb mu razeni,oce se javiti ko zreo i iskusan da posavetuje ovu zenu i dete...

Da ja tebe nešto posavetujem!

Život je sranje i jednom se živi...ja takodje imam i ćerku koja boluje od smrtonosne ne izlečive bolesti deset godina je u krevetu nepokretna.Vidite ovu frizuru pa nije to baš zbog mode imala sam 6 Novembra operaciju ogromnog tumora na mozgu.

Nisam ja baš toliko luda da ubijem sina, voza tu po ulici u selu!

Imamo sreće sa menjanjem xa xa menjala sam reno lagunu za forda mondeo koža grejači sedišta i na zadnjim sedištima,hladjenje prednjih sedišta ghia oprema automatik 2004 godiste laguna bila 2001.Mondeo je upravo carinjen i sutra ide na tehnicki i registracija.Laguna bila stranac ali smo je carinili i registrovali.

Dan po dan!Ko razume shvatiće...

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

To sto je život sranje, sto inate cerku bolesnu, sto si ti imala velikih zdravstvenih problema, sve to nije razlog a još manje opravdanje da daješ detetu motor koji može dok trepnes da ga osakati ili ubije.

 

Kako se osećaš kad on sedne na motor, jel ne brineš da li je sve ok i da li će se vratiti ispravan kući? Jel ti treba pored svega sta te je snaslo jos i da budeš i lično odgovorna za zdravlje svog rodjenog deteta? Ajde stavi malo prst na celo i razmisli. Zaista ne zelin da te omalovažavam niti da ti drzim pridike ali jednostavno osecam potrebu da kažem ono sto mislim dok jos nije kasno. Shvati to kako hoćeš i slobodno ne ispljuj posle ovoga jer svejedno neću reagovati dalje.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Umčari
  • Motocikl: Kawasaki ZZR 600

Ne razmišljam kako će se vratiti kući jer vozi samo tu u našoj ulici u našem selu i pred mojim očima dakle vozi 2-3kruga dok ja stojim napolju ili muž da kontrolišemo brzinu a to što pokušavate da napravite debila od mene neće vam uspeti uostalom šta se ja vama pravdam šta radim nismo mi toliki debili kolikima nas napraviste vozaće par dana a posle ide kod mojih da čeka dok on bude stasao za dozvolu...i naša ćerka nema veliki zdravstveni problem ona umire ako niste čuli za Batenovu bolest prelistajte malo ona je jedina u Srbiji sa tom bolešću koja je napunila 16 godina...Mislim da ste malo ljubomorni što nadjoh ovakvu grdosiju za sitne pare xa xa napisah gore koliko se kreću cene ovakvog motora hm svi ignorisali ali su dali sebi za pravo da dele savete o životu i šta ja da radim

 

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1224 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L

Kakvih smaraca ima na ovom forumu da ne poverujes,unististe jedan lep trenutak srece u necijem zivotu,vama je stalo do njenog sina ko do lanjskog snega,stalo vam je samo do toga da tupite kurac ko sto neko vec rece,ali to su oni ljudi koji su culi kako se neko bori protiv zmaja pa misle da mogu i oni.Caco,svako dobro.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Realno ne treba ni da seda na taj motor. A motor je extra, bez obzira na cenu. Klinac moze slucajno da pogresi, jer je klinac. Iskusniji su padali sa 20kmh. Vidim da je situacija napeta, i da samo cekas da odgovaras drugima. Komentari su dobronamerni. U najboljem slucaju moze policija da naidje i odreze vam 200.000din i kod socijalnog savetnika da te salje da se javljas itd itd. Po meni sledeci korak je da se motor prevede, i onda je vas. Ovako moze da bude da neko place za njim. Da li si napravila neki ugovor sa prodavcem( iako se ne vodi na njega) i u njega unela jmbg i br lk?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Odlican motor, jos bolja cena, zelim da ga dugo vozite i uzivate u njemu. Svaka cast za borbu i za zivotnu pricu i tu zelim mnogo uspeha porodici i tebi ALI nemoj davati detetu motor, neka ide redom, step by step. Bice dana kada nisi kuci a deciji mozak je cudo, nemoj dopustiti ni da razmilja o njemu a kljuceve uvek sa sobom kao i provera da nije napravio duplikat( ja krao od ujaka pa znam).

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja