Jump to content

Moto Zajednica

Hitno Kupujem Auto do 700e

Recommended Posts

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Hitno kupujem auto do 700e, moze i malo skuplji ali mogucnost da me sacekate... Bitno je da mozemo da se dogovorimo. Bez Zastavinog programa

Pozeljno da je registrovan....

 

Apsolutno sam svestan sta se nudi za 700e i realan sta mogu da dobijem....

 

Zamolio bih kolege da kometare tipa ispod 1500e-2000e nema kola i da su sve to lesevi zadrze za sebe, bez ljutnje i Hvala....Znam sve ja to ALI ne mogu drugacije ko razume razume...

 

Kazem hitno jer pozicija gde zivim zahteva motorno vozilo PA bi bilo dobro da za ovaj vikend nadjem vozilo. Ima ih na Polovnim automobilima koliko hoces al ajd da vidim od nekog "poznatog"...

 

Hvala unapred

 

061 1389 850

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000
  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Runaway hill
  • Motocikl: suzuki dl-650 L7

Imam ortaka koji ima floridu u sasvim dobrom stanju, mislim da bi bilo i manje od te cifre 2004-2005 god. Nema plin, registrovana, prvi vlasnik. Zelena. Poz. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Imamo jedan auto visak u porodici, savetovao sam mami jos i ranije da proda svoju opel suzu koji vrlo malo vozi i da koristi moj auto, jer sam ja nedavno dobio sluzbeni.

Suza ima plin koji je  atestiran do sledece godine, mislim da je registrovana jos 11 meseci, uradjena limarija pre 6 meseci, u voznom stanju, redovrno odrzavana.

Mislim da bi i cena bila ispod 700 evra, samo da vidim sa njom da li bi prodavala svoj auto ako si zainteresovan za tako nesto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Moderna interpretacija G2, samo udobnija i sigurnija, a ima i karavan

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/pretraga?brand=202&model=1917&without_price=1&price_to=700&showOldNew=all

 

Ja imam 1.6mpi i služi me odlično više od godinu dana, a ne gasi se, ko nije u žurbi ima i 1.9sdi za nešto manju potrošnju, onaj 1.3 od škode bih izbjegavao. Auto smješno jeftin za održavanje, a realno može da ispuni sve potrebe, dovoljno je udoban da se ode i neđe malo dalje, kompaktan za grad i čvrst za tegljenje i tovarenje.

 

Stare mečke su utopija, svi ih prodaju kad je trap već katastrofalan, a nije uopšte prost i jeftin za održavanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Zasto ne zastavin program kad realno za 700 evra mozes jedino da kupis dobrog juga ili keca....ostalo je sve seci usi krpi dupe....meni riknuo motor na mom gtv-u,ja odmah sutradan kupim keca 2006 god sa pinom i to poprilicno ocuvan i dobar kec....i sit se navoza......prvo je plan bio da kad uradim alfu da ga prodam ali izgleda da ce ipak ostati kod mene...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Evo da se javim, pogledah danas par automobila... jedna Mazda 323f je u uzem izboru...

 

@marko4522

nisam se cuo, sutra cu...

 

@Stevan B

Jel tvoj auto ili si naleteo na oglasima... Ako je tvoj cimi mi se da sam resio problem...

 

@Pauk

Sve smo se razumeli pojuricu jos malo po Bgd-u

 

@arnyman

Felicije gledam i izbegavam i ja taj 1.3 gledam onaj 1.6

 

@Mohikanac

Imao sam i Yuga i Keca vozio ih po godinu dana i imao razne inostrane leseve i moram reci da su mi vise zivaca pojela Zastavina vozila posebno kec...To je moje licno iskustvo...

 

@Phenom

Generalno sve jedno, al da kazemo da preferiram benzin (+) plin

 

Idem sutra ovo da pogledam

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7980135/fiat-tempra-19d

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ako mozes poledaj neki Audi 80 b3-jaje. Auto je velik,ne kosta mnogo,malo trosi (8-9 l plina),za odrzavanje je smešno jeftin. Registracija do 20000. Jedina mana je mali gepek kad ima bocu za plin i sto to vise nije mlad auto.. Ja sam moj prodao pre neki dan. Presao sam sam Bog zna koliko,a i ovaj sto je kupio od mene ima da se navoza. Nema klimu,tj retko koji ima. Slab je na trapu,ali 4 silen bloka u RV kostaju 1000 dinara. Lezaj tocka 500 - 700 dinara. Gume 14-ske -4500 din nova Tigar. Motor 1.8 vw nesaranjiv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Nije moja Toyotica,takvu sam vozio pa preporucujem. Jeftina eksploatacija a pouzdana i jednostavna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ako su ti zastavina kola pojela zivce onda ne znas da gledas auto kad kupujes pa kupis totalni krs koji se svaki dan kvari ili ne znas da opravis ako sam odrzavas auto trece nema.....zastavina kola su toliko prosta za odrzavanje,minimalna elektrika,motor ili menjac sam na livadi zamenis za jedno popodne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja ne bi vise uzeo Zastavu zbog drugog razloga: kad god procitam u novinama o tezem sudaru u kome je ucestvovala neka Zastava, u njoj ima mrtvih ili tesko povredjenih, a u onom drugom (EU, ili Japanskom) autu eventualno neko "slomio nokat"... 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Ako su ti zastavina kola pojela zivce onda ne znas da gledas auto kad kupujes pa kupis totalni krs koji se svaki dan kvari ili ne znas da opravis ako sam odrzavas auto trece nema.....zastavina kola su toliko prosta za odrzavanje,minimalna elektrika,motor ili menjac sam na livadi zamenis za jedno popodne...

 

Da pojasnim

 

Nije stvar u popravci losi su zamenski delovi, karovi su bili tipa, uplim krenem posle 200m op udasi se ..hmmm nema struje - komutator...dobro novi...mislim da je ELMOS .svi novi su takvi...posle ...mesec dana opet...hmmm juri gorenje koji su polovni 2 puta skuplji nego novi Eltimovi...Onda one ïtalijanske kape...probijaju na par hiljada dok nisam nasao pravu BOSH, onda gumena spojnicka biraca brzine... Sajla kvacila 2 komada za 1.5god jedna na pocetku Beogradske u spicu, narvno nece da upali uzbrdo u prvoj... Sajla kosta 180din ej 180din ej kakvo je to sranje!!!!!! hocu da platim 1800din i da ne razmisljam...

 

Ja mesecno prelazim min 1500km, ne stedim auto kad vozim, vozio Keca 1.5god Yuga oko 6meseci, da ne gresim dusu Yugo nije pravio takve gluposti

 

Pre Keca imao Audija 80 (kockicu) '80 i neko vozio je malo manje od 2god, Audi je za keca svremirski brod a trebali bi da budu u klasi... Kao i Austin iz '76 koga sam imao pre Audija...i sva ostala vozila koja sam imao...

 

Razumem, postujem i salusam zaista svaciji savet i zahvalan sam svima koji su se ukljucili u temu... Ali ponavljam iz licnog iskustva Zastava ne, cak i nije samo zbog kvaliteta, vozila, delova...sam osecaj tog enterjera ,te jeftinoce po meni bez duse... Diana koju sam takodje imao koja je pravljena da bude jeftin, mladalacki auto sa minimalizmom unutra mogo sam se lepse osecao u njoj...

 

Pa ova toyota iz '88 sto je okacio StevanB je auto koji je direkni konkurent Yugu po MENI ni zadnje serije Yugica iz 2000-tih ne mogu da se porede sa tim kolima iz '80...Mislim i ti Yugici iz 2000-tih su iz '80 tj. konstrukciski iz kraja '70

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

To nije u Lazarevcu,vec selo na 15-20 km od lazarevca...inace cigansko selo,tj. vecina su romi....inace mi auto nije poznat...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2841 postova

lancia dedra,pocinkovana karoserija,,dosta velika,bio menadzerski auto,,kvarova skoro da i nema,ili stvarno nema ,posle 1995-6 idu agregati i vecina mehanike ko u fijata,znaci odrzavanje najeftinije ,sve su metalik,kad je operes izgleda ko nova,gume 14 cola,extra podcenjene na nasem trzisu-nepostoji nijedan razlog,naprotiv bolje od mnogo cega sto spada u jako dobro,luksuzno,prefinjeno a jako jeftino,znaci definitivno najbolja kupovina,ima i mnogo karavana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ovaj oglas dole na linku nije moj,ja sam prosle god prodao za 800 evra Rover 214,2000god,odlican auto sa odlicnim motorom a i enterijer je ok,2 air bega itd...pogledaj njih,vrlo korektan auto sa hondinim 1,4 motorom

 

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015545008540116&set=gm.1695552947358401&type=3&theater

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ja trenutno vozim Lanciu dedru 2.0 ie. Prodao sam Audi 80 pa dok ne kupim drugi auto.

Auto smo platili 250 evra. Sredili kocnice, !!! okrenuli ventilator da se ne greje !!! , sredili plin i registrovali. 4× podizaci, alu felne 14, digitalna klima -radi, maglenke... Trosi desetak litara plina. Radi i na benzin.

Mana ja enterijer koji se sav iscepao. Zadnje sedista je kao novo,ali prednja i naslon za ruku bi trebalo da se srede. Nesto se nekada uzjoguni pa nece da upali,ali to je do isparivaca. Nikako da ga skinem da ga servisiram ili da stavim drugi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja