Jump to content

Moto Zajednica

Bardahl ulje u Nisu?

Recommended Posts

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Mozes da kontaktiras i uvoznika u BGu, sigurno bi ti poslali kurirskom sluzbom, a cenim da postarina ne bi bila preko 500 rsd.

Slicna prica je i za ljude sa foruma(da ne reklamiram lako ces naci) koji prodaju Silkolene i Motul pa imaj i njih u vidu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

kupi ipon,to ti je u cenovnom rangu,motul je skuplji,a bardal sipaj ako si planirao da u skorije vreme menjas agregat...

Ako nije tajna, šta fali Bardahl-u?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

ne znam druze fali li mu sta,ali znam da je u prve dve godine od pocetka masovne prodaje kod nas, 9 motora ovde u Cacku crklo vrlo brzo po sipanju bardala. od endura do r-ova,od ceka 5 motora i vlasnika koje odlicno poznajem,pa znam i kakvi su bili i kako su vozeni.ima li veze nemam pojma,ali znam da od tada ovde svi begamo od bardala ko ovca od noza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1693 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

ne znam druze fali li mu sta,ali znam da je u prve dve godine od pocetka masovne prodaje kod nas, 9 motora ovde u Cacku crklo vrlo brzo po sipanju bardala. od endura do r-ova,od ceka 5 motora i vlasnika koje odlicno poznajem,pa znam i kakvi su bili i kako su vozeni.ima li veze nemam pojma,ali znam da od tada ovde svi begamo od bardala ko ovca od noza.

interesantno.....vidiš, ja vozim Bardahl (kojeg kupujem u Srbiji direktno od Kompp.co več preko 80.000 kilometara i nikakvih problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

 

ne znam druze fali li mu sta,ali znam da je u prve dve godine od pocetka masovne prodaje kod nas, 9 motora ovde u Cacku crklo vrlo brzo po sipanju bardala. od endura do r-ova,od ceka 5 motora i vlasnika koje odlicno poznajem,pa znam i kakvi su bili i kako su vozeni.ima li veze nemam pojma,ali znam da od tada ovde svi begamo od bardala ko ovca od noza.

 

interesantno.....vidiš, ja vozim Bardahl (kojeg kupujem u Srbiji direktno od Kompp.co več preko 80.000 kilometara i nikakvih problema

I ja koristio Bardahl u Transalpu i provezao tako sa njim oko 60.000 km i Transalp i dalje u funkciji (nije crko).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1783 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

Moje iskustvo sa uljem:suzuki burgman 400 motul10-40w, 1500 km posle zamene ulja dosuo oko 150ml, na svakih sledecih 700-1000 km dosipao 100-150ml.Honda deauville bardahl 15-50w kupljeno u Kompp.co, 1000 km posle zamene ulja dosuo 150 ml,i to je sve.Zamenio ulje na 5000km bez dolivanja.Samo da napomenem u suzukiju sam 5 puta menjao ulje na svakih  4-5000km,svaki put je u poceku bilo ok,kako raste kilometraza tako raste i potrosnja ulja 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

I ja vec koliko dugo koristim bardahl i to na motoru koji je presao 130000 i radi kao sat i netrosi ga.Jedino ulje sa kojim mogu da predjem vise od 5000 i da nemoram da ga menjam.Druga ulja sam menjao neka na 3000 neka na 4000.Sipam XTC C60 15/50

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1466 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

 

 

ne znam druze fali li mu sta,ali znam da je u prve dve godine od pocetka masovne prodaje kod nas, 9 motora ovde u Cacku crklo vrlo brzo po sipanju bardala. od endura do r-ova,od ceka 5 motora i vlasnika koje odlicno poznajem,pa znam i kakvi su bili i kako su vozeni.ima li veze nemam pojma,ali znam da od tada ovde svi begamo od bardala ko ovca od noza.

interesantno.....vidiš, ja vozim Bardahl (kojeg kupujem u Srbiji direktno od Kompp.co več preko 80.000 kilometara i nikakvih problema

I ja koristio Bardahl u Transalpu i provezao tako sa njim oko 60.000 km i Transalp i dalje u funkciji (nije crko).

To je zato što ne umete da vozite... :-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 219 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V-Strom

Ja na malom Stromu koristim Bardahl vec dve godine,5000km bez dolivanja, znaci od zamene do zamene. Kupujem u Komp-u kod Milana, radnja kod arene na Nbgd.!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja