Jump to content

Moto Zajednica

AGV K5

Recommended Posts

  • U prolazu, 62 postova

 

Ja sam kupio novu k5 bele boje za 100e, bilo nekoliko komada sve otisle brzo. Inace, i ja bih rekao da je prilicno bucna preko 100km/h... :neznam:

Probaj da skines vizir, tamo gde se kaci ima po jedan sraf na obe strane, probaj da popustis ili da dotegnes, mozda to malo pomogne.  :)

 

Probacu sutra, stize mi komunikacija pa kad budem ugradjivao bas cu probati. Hvala na savetu. :)

 

 

Ja sam kupio novu k5 bele boje za 100e, bilo nekoliko komada sve otisle brzo. Inace, i ja bih rekao da je prilicno bucna preko 100km/h... :neznam:

Jel orginal agv? Pitam posto sam se nagledao kopija kod nas (cak je drugar kupio jednu i zajebao se,naseo na povoljnu cenu)

 

 

Original je. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Uzeo u Italiji, doduse dao sam drugaru koji zivi u Italiji pare da mi naruci pa njemu dodje, i vec se vratio u Srbiju..njemu stiglo i poslao mi za ovamo :) tako da ono..ovde je 3x skuplja, pritom sve mi je stiglo upakovano nerealno dobro, dve kutije, druga je AGV kutija naravno, zapakovano itd..papiri djavoli onda ona vreca itd..odusevio sam se koliko zaista paze na sve...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Aprilia Dorsoduro 750 - Husqvarna TE450

Agv kacige su trenutno povoljne u Dainese outletu u Vicenci, K5 hurricane ispada 200 eura sa popustom na kasi i povracajem poreza, K3 ispadaju negde oko 100e. Corsa je 450e u crnoj boji i na to ima 20% na sve kacige na kasi i jos povracaj poreza preko global blue oko 13%. vr46 project carbon je sad 750e, nisam za nju pitao ali verovatno i ona ima 20% na kasi i jos povracaj. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

@Dragic_12 hvala brate sa zakasnjenjem

@xroad Pa nazalost ne, mislim mozda ima kod Mirka Svemirka u 14. decembra odnosno Cara Nikolaja II na Vracaru, mozes tu pogledati. Ali mislim da ti se vise isplati da narucis preko neta ili da ti neko donese od preko, jer osecam da su cene ovde prenapucane kao i za kacige...i ja treba da nabavim Iridijumski vizir za moju K3 SV..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sachs xroad

Pogledacu to u Cara Nikolaja cim bude neki lep dan za voznju. Ako nema onda bolje sacekati neki odlazak u inostranstvo. Hvala u svakom slucaju.

Inace to za cene je potpuno neverovatno, uzeh u Italiji prosle godine k3 sv za 200e, ista takva "nova kolekcija" sad na sajmu 150e vise.  :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Pogledaj, ali je i kod njega jako skupo...i to bas...nema na cemu, uvek :)
Pa ja uzeh pre dva meseca K3 SV isto u Italiji i to za 150eur na snizenju....dok su iste K3-SV koje su ovde novi modeli satro ..oko 40,000din..sto je apsurd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

Svuda je u principu jeftinija nego ovde, jer smo mi drzava koja je poznata po monopolu firmi nad trzistem jer je konkurencija slaba, a alavost je nerealno velika...

@xroad

buraz sta si uradio za kacigu? 
P.s. Kada sam malo prosao oglase od preko i moto radnje razne itd...skapirao sam koliko je ovde sve preskupo zapravo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sachs xroad

@CrveniKimi

Nista nazalost. Cekam da iskrsne neki odlazak u inostranstvo, ako ne, uzecu obican crni u mass-u. Moracu to uskoro da resim, jer mi ne prija da spustim naocari a sa providnim se osecam kao u izlogu, 7 godina nosim crni vizir i danju i nocu pa je verovatno navika. :neznam:

I da, nisam buraz jer sam zensko. :moto3:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSX-R K7 600

@xroad

hahaahaha izvini za ovo BURAZ hahahahahaahhaa :D:D Ja cu iduci mesec naruciti sebi vizir iz Italije za moju K3-SV, ako budes htela mozes i ti da porucis, meni ce slati prijatelj odande, bez placanja carine itd, pa odemo samo pokupimo i posle kad pokupimo platis ? Jer su ovde nazalost toliko bezobrazni da je to preterano, pritom ni nemaju izbor neki :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Herceg Novi
  • Motocikl: Yamaha R6 007 & Yamaha XTX660 007 & BMW F800S

Gledao sam kod nas danas u CG

AGV K3 SV je 290 evrica

AGV K5 350 evrica

Plus tamni vizir od oko 50-60 evra

Zaista jeftino :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1150GS
46 minutes ago, Crnmarin said:

Ekipa,

Kakva su iskustva s agv k5 ako ima netko da je diže koristi?

Imao k5s nema greske,super kaciga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Slažem se sa kolegom. Nema greške sa AGV K5 S kacigom.903a9ac00303183790b95424007e6e88.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

U odnosu na shoei gt air 2 / 1? 

Gt air 2 mi se čini kao da je lošije izrade nego agv k5 ovaj, ili mi jednostavno više paše...

Navodno dosta ljudi ima problema s gt2 unutarnjim vizirom i problemima s polugom.

Volio bi da me netko demantira tko je zgazio više desetaka tisuća kilometara s njom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
On 28.6.2022. at 23:07, Kadezi je napisao:

Slažem se sa kolegom. Nema greške sa AGV K5 S kacigom.903a9ac00303183790b95424007e6e88.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Uzeo sam istu!

Jako mi je lipo nalegla na glavu!

 

 

IMG_20220703_223601.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Ma videćeš, super je. Otkad je nosim, stalno me muva jedna Bell kaciga. .... Pa se vozikamo zajedno... Love story....c5615f8e012a4a164811236ca32f95a0.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja