Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit, Beograd

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Tema za clana koji jos uvek nema 100 postova:

 

 

Pozdrav drugovi , potrebna mi je mala pomoc , naisao sam na oglas i deluje mi interesantno cuo sam se sa covekom deluje mi sve ok.

Motor kaze da je kupio od nekog bajkera , pa ukoliko neko nesto zna o ovom motoru molim vas da mi kaze evo link oglasa: http://www.polovniau...9/suzuki-bandit

 

Takodje ukoliko je neko u mogucnosti i zivi u uzem delu Beograda da ode i pogleda motor , spasio bi me 300km puta. Takodje ukoliko treba neka naknada za to spreman sam da platim.

 

moj br telefona je 062-8-965-529 ili ovde na Pm : LiNUX

 

Unapred Hvala !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

koliko se ja razumem u bandita, ovo ne moze da bude 2000to godishte. ram je od verzije koja se pravila zakljuchno sa 1999, dok je maska repa jeste sa verzije posle 1999te..u svakom nisam vidjao ovakav spoj u fabrichkom izdanju...neka me neko ispravi ako greshim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ovo je vrlo čudno sklepan Bandit :) Plastika repa nije od novijeg modela, nego od modela do '99 (farbano je) ali je stop svetlo vrlo čudno - nije fabričko... Inače godište proizvodnje sigurno nije 2000, možda je tada prvi put registrovan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

rep do 2000te ima dva rukohvata sa strana za suvozacha, dok od 2000te pa nadalje ima samo jedan rukohvat iza suvozacha kao na slikama...zbog toga i drugachijeg shtopa nego na mom banditu sam i kontao da mora biti sa novijeg modela...u svakom sluchaju je rep budzen :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

U pravu si, s tim što donji deo te plastike (od polovine sedišta pa do rezervoara, ovo što je crno ofarbano) odgovara modelima od pre 2000 :D :D Ali ovaj zadnji deo mi je potpuna enigma... Ima jedan rukohvat  umesto 2 ali opet nije oblika kao na novijem Banditu... To je od neke dve plastike spajano, ali mi je zadnja stopaljaka i dalje enigma, od čega je to nabudženo :) Neko je bio kreativan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

isekao zadnju plastiku i spojio sa postojecom, tada je dobio umesto dva rukohvata jedan, isto je produzio zadnju plastiku da pokrije stop svetlo, mozda ga je uzeo od rf-a?, na rukohvatu ima ona dva srafa ili sta su vec (nosac za kofer), a na drugoj strani ta dva srafa za nosac kofera nema, znaci nosac kofera ne mozes da namontiras vec trebas da ga budzis, nisam skidao nikad plastike sa starijeg ali ne verujem da se gadjaju srafovi, tako da je moguce da je bio udaran od pozadi pa su budzili rep, a posto je stavljen od novijeg i menjan rukohvat moguce da je varen taj deo gde se srafi,

 

 

neka se javi neko ko bolje poznaje materiju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vstrom DL1050XT M2

Ja sam vozio mk1,pa fazera,a sada bandzu mk2...od 2000-og godista je krenuo mk2,a ovo sto je gore nema nikakve veze sa prvim modelom...od rama,rezervoara,preko svega ostalog...ja bih zaobisao.
Kolega koji je zainteresovan za  bandita,nek pogleda ovaj koji cu ostaviti u linku...moj jako dobar prijatelj ga vozi,i mogu da garantujem za sve navedeno..i pritom cena moze dole..

http://www.polovniautomobili.com/motori/7724452/suzuki-gsf-600s-bandit

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

To je neki frankestajn. Nije taj video u fabrici 2000 godinu sigurno.A pitanje je i 99god. cim ga je neko budzio ne verujem da ga je buzio da sakrije godinu dana starosti. Stop svetlo i jeste verovatno od novijeg bandita ,a rep je neko od gita modelovao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja