Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Majesty 150

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Moj ortak vozi Majesty 180. Ako te nesto posebno interesuje pitaj, pa cu ti preneti njegove savete. On je ima nekoliko godina. Imao manji problem sa rolnicama, morao je da promeni neki mali dihtung, curkalo je ulje, sada mu je riknuo akumulator... Nije mnogo presla, kupljena nova, redovno servisirana, nije imao nekih vecih problema, nikad ga nije ostavila na putu, niti mu zadavala glavobolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Odlican motor, pravi se od 98 godine u verziji od 125 ccm do dan danas, sa tim sto su mu vremenom pomalo povecavali zapreminu do 180 ccm , ali je u principu ostao isti. Yamaha-Minareli proizvodnja. Ja sam imao 125ccm sa kitom,na 180 i bio sam jako zadovoljan. Taj motor se ugradjuje i u malaguti madison pa ti evo jedan link, mozda ti i bude od pomoci..;)

 

http://www2.motorino.it/nuovo/scheda.php/100/MalagutiMadison+150.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Hvala puno. Da li znate kolika je prosecna potrosnja i koja mu je max brzina? Moj ide 120km/h, ali ima problema sa rolnicama i kaisem.

 

Mislim da potrosnja varira od 3,5-4,5 litara, u zavisnosti od rezima voznje i da li si sam ili sa suvozacem..;) preko 4,5 ne bi smela da predje..

A sto se tice max brzine, to je to oko 120, +-5kmh , ne ocekuj da ce nove rolnice da ga poteraju 140-150, a i ne treba ti, ipak je to motor sa tockovima od 12''..;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja