Jump to content

Moto Zajednica

Prvi enduro?

Recommended Posts

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Sa onako uskim sedistem ne moze da bude udoban za duze ture.

Pored toga mozes doci u problem ako eventualno odlucis da ga jednog dana prodas jer je ovaj motor egzotika na nasem trzistu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 600R Honda CT110 (trail)

Jeste lep nema sta., kazes da je udoban i za duza putovanja?

 

@AlexaEnduro

Hvala, vjerovatno jeste, nisam imao priliku da probam bas neki duzi put, a evo za razliku od XT-a udobniji je 10 puta..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 600R Honda CT110 (trail)

Sa onako uskim sedistem ne moze da bude udoban za duze ture.

Pored toga mozes doci u problem ako eventualno odlucis da ga jednog dana prodas jer je ovaj motor egzotika na nasem trzistu.

Pa i nije toliko usko vise si na zadnjem amortizeru nego na sjedistu, a to si upravu u bosni ih ima ali se vrlo tesko prodaju, ja sam imao tu srecu pa zamjenio sto nisam ocekivao.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Pancevo, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200GS 2010

Uzmi DT i neces imati problema. Visok motor, relativno mali potrosac (3.5l na otvorenom, 5-6 po gradu i na offu), izdrzljiv i manje - vise jeftin za odrzavanje, jedva ceka da sidje sa puta, a mozes sa njime i da putujes ( isli smo pretprosle godine sa 3 cvaje 125 u CG na more, mozda nije toliko udobno, ali je to bilo putovanje koje cu pamtiti ceo zivot, uostalom, isli su ljudi i tomosima na more). Za varadera se bojim da ce ti biti jako slab. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 600R Honda CT110 (trail)

Kad bi sad uzimao 125 ne bi uzeo ni dt-a ni tuarega uzeo bi kmx-a ja o tom motoru jos nisam cuo nesto lose ili neku manu jeste da ih nema puno kod nas ali se moze naci i vecinom su u ispravnom stanju, kawasaki 2t japanska masina, mala potrosnja, mehanicki rc ventil, gledam na yt svaki zakucava sat i  voze ga sestom brzinom na zadnji mozda jeste malo izgled staromodan ali to je sve stvar ukusa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 600R Honda CT110 (trail)

Kad bi sad uzimao 125 ne bi uzeo ni dt-a ni tuarega uzeo bi kmx-a ja o tom motoru jos nisam cuo nesto lose ili neku manu jeste da ih nema puno kod nas ali se moze naci i vecinom su u ispravnom stanju, kawasaki 2t japanska masina, mala potrosnja, mehanicki rc ventil, gledam na yt svaki zakucava sat i  voze ga sestom brzinom na zadnji mozda jeste malo izgled staromodan ali to je sve stvar ukusa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Pancevo, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200GS 2010

Kmx je fin motor, ja ga vozim. Jako lepo ide, lepo radi, mehanicki ventil ( na TDRu prethodnome sam imao problem sa elektroventilom da ga je povremeno otvarao i zatvarao kako on oce), oce na zadnji kao sto kazes i iz druge na gas. Jedina zamerka, jako mali (meni je to problem, nekome ne), jako uska viljuska, mora da se bruse kramponi na gumi sa strane da bi guma usla, i jako mekan ( to mi se zapravo i svidja, ali imam problem da kad uletim u neku dublju rupu guma udara pod rep, nista strasno, ali se cuje). U odnosu na DTa je nesto veci potrosac, mada sam se i ja malo igrao sa karburatorom, ali opet i na offu nije prelazio 6l. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Evo jedan zanimljiv Suzuki TS 125 R, nisam video motor uzivo ali ovako na slikama mi izgleda OK.  Do kraja licitacije jos 3 dana.

 

P.S. nemam nikakve veze sa prodavcem :) Samo sam naleteo na oglas pa reko mozda se nekom svidi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja