Jump to content

Moto Zajednica

skuter oko 300e

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2809 postova

kupujem skuter cenovno oko 300e,prva opcija 4t,pa onda 2t,vizualno nesme biti los-ofucan,ako nekom treba dajem u cenu za 150e mtb 28 coli interbike extreme-stara bugarska fabrika bicikla,napred nazad amortizerishimano revoshift,nije kinez,potpuno nov u najlonima ,treba mu firmirati pedale i volan-u kutiji,povoljna cena za takav bicikl

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Ima kod mene u preduzeću Sym Joymax 50cc 4T 2008 ili 2009, prešao 10.000-tak iljada, ako si zainteresovan javi se pa da proverim detaljnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

imam ja skuter 4t 2005 god. presao 4900 km onaj u retro fazonu kupio zeni a ona ga uopste nevozi.ovo mu je neki naziv "yiying yy50qt

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

godiste 2005 stanje rekao bih odlicno nije nista radjeno oko motora sem zamena ulja i ciscenja karburatora jer motor uglavnom stoji, treba zameniti akumulator ali ja ga necu kupovati jer mi je jedan posle oreginalnog vec propao zbog stajanja predpostavljam, a i losi su akumulatori za te motorice. Za koga uzimas motoric ako nije tajna posto je manjih gabarita od recimo sprintovih skutera.Ja sam nizak 170 cm i meni nije problem da ga vozim.kilometrazu sam napisao 4900 km.E da zamenjen je jednom i kais.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja