Jump to content

Moto Zajednica

Auspuh prerada

Recommended Posts

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Hteo bih da preradim auspuh na motoru, jos to samo da resim, u pitanju je yamaha ybr, iz razloga sto je jako tih, i imao sam nekoliko situacija kad me pesaci uopste nisu culi, pa i na to obracam dodatnu paznju dok vozim. Vidim po hrvatskoj ugradjuju neki kucelj kao najbolje se cuje, ja bih ovaj prepravio ili stavio od nekog drugog motora koji moze da se uhvati. Svaki savet dobrodosao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Sačuvaj fabrički auspuh, doći će dan kada će i u Srbiji raditi tehnički pregled na motociklima pa ćeš imat problem.

 

Jesi gledao išta po oglasima, to ti je najjeftinija varijanta osim ako nisi spreman da ga sam praviš?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 615 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Izbusi neku rupu na izlazu ko sto kaze kolega, ili jos bolje polako raznituj izduv ako imas nitne negde da ne moras da seces izvadi izolaciju i teraj, ako si u fazonu da sacuvas mozda ti je ovo najjeftinija opcija, jos ako ih prave mogu da ti urade po tvom topu sto se tice nosaca i rupe, samo da bude supalj tj glasniji http://www.kupujemprodajem.com/univerzalni-sportski-auspuh-AKCIJA-28556804-oglas.htm?filter_id=18872

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7111 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Nikako nemoj da busis originalni auspuh, imaces totalno sranje od zvuka, lepo kupi neki krsteni protocni auspuh i nemas frke. Robert, Dragon Ada, Tora, Darko iz maglica...biraj

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Auspuh nema nitne ceo je izvaren i niklovan. Tora bese covek iz leskovca kolko se secam na apn 6 imam njegov auspuh, ako jos radi oticicu do njega da mi napravi novi, ovaj cu da cuvam, koliko se otprilike krecu ti protocni auspusi.

 

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha fz 6

Ja se zezo pre neki dan sa mojim auspusima na dominatoru, posto su prilicno losi i za menjanje su, planirao sam da stavim Robertov izduv. A do menjanja sam se igrao malo sa njima, skinuo ih i osekao im zadnji deo izvadio sve iz njih, odsekao orginalne cevke one male sto izlaze iz topa i ostavio one siroke, vratio sve na svoje mesto i izvario sa co2. Mogu vam reci da sam se nadao da ce da bude njesra zvuk ali sam se odusevio, nije mnogo ni preglasan a ni tih, taman. Razlika nebo i zemlja u odnosu na fabricki zvuk, ceo dan sam se vozio iako je bilo hladno, kez od uva do uva. A mogu vam reci i da ne izgleda lose uopste. A probao sam i bez auspuha malo, a joj probija bubne opne, komsije htele da me ubiju haha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Cuo sam se sa robertom, koliko sam se sjebo kad mi je rekao da je invalid i da radi sve iz kolica, tako da sam se odlucio za njega.

 

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7111 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Covek jeste u kolicima, ali nek te to ne brine, jer su mu auspusi extra kvalitetni i precizno uradjeni, covek je hard core perfekcionista :care: 

 i nece da ti preda proizvod sve dok nije siguran da je najbolje moguce uradjeno, ja sam bio prosto odusevljen kako covek ima volje zelje i snage, a i znanja i koliko se trudi da sve bude do maximuma,  extra mi je uradio top i prikljucak za moj CBR, znaci perfekcija, ni najmanju zameku nemam :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Znam poslao mi je slike, ja sam prosto odusevljen, i meni je reko da nece da preda proizvod dok nije 100 posto siguran u to sto je napravio, uradicu ceo u kompletu stari cu da cuvam u rezervi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja