Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Novog Sada

Recommended Posts

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Pozdrav svima,

 

bio sam nepristojan, prekrsio sam pravilo foruma i nisam se predstavio, tako da sada moram to da ispravim :)

 

Zovem se Slavisa, iz Novog Sada sam, '84to godiste, polako matorim. Oduvek sam voleo motore, mada nikada nisam posedovao. Inace vozio sam sve sto mi  je doslo ruku, od tomosovih automatika do Yamahe R1. Dobar i odgovoran sam vozac, mada kao mehanicar nisam nesto spretan (ali cu nauciti).

 

Vijam nekakav motor da kupim vec mesec-dva, tako da ocekujte da cu postati clan bajkerske populacije.

 

Inace mnogo vas mi je vec pomoglo oko potrage, dosta dobrih saveta sam dobio i na tome sam veoma zahvalan.

 

Cini mi se da su ljudi na forumu ok, ozbiljni kad treba, hoce da pomognu, neozbiljni kad treba takodje :), sve u svemu jako mi je prijatno dok citam teme.

 

Jedino zameram na ovih 200 poruka sto moram da napisem da bih mogao da pisem svuda, video sam dosta tema na koje sam imao nesto reci i podeliti moje iskustvo, ali ajde, pravila se moraju postovati. :)

 

Toliko od mene, nadam se da cemo imati dobre diskusije i hvala jos jednom

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja