Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem R-a do 4000e

Recommended Posts

  • Hronicar Svakodnevnice, 97 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Brod i to onaj prekookeanski :D

Kao što naslov kaze kupujem R-a naravno što bolji za što manje pare :D Zar ne želimo svi to isto? Naravno gledam na neku zimsku cenu ili nekom kome treba keš hitno. Imam vremena da čekam. Stvarno bih voleo da je motor negde u blizini novog sada, kikinde odnosno Vojvodina je ok. Nemam transport za motor pa bih ga doterao lično mislim može i neki motor južnije ali morao bih malo bolje da se organizujem.sve u svemu 2005 godište pa na dalje ne više od 25000km ima na oglasima k6 600 i k7 600 u tom rangu za 4200 ali su malo udaljenih pa ne mogu ni da odem da ih pogledam. Ima još jedan cbr 1000 2005 što mi se svidja nije baš u toj ceni, 4300 je mada realno previše za mene i ne bih da čoveka ponižavam plus je isto daleko. Jedan od možda glupih prioriteta je da ima aftermarket izduv. Neću farbano jer iskreno nisam video nijedan motor lep a da je farban. I je farban pa su stavljati neki tribali ili zmajevi... Znam da možda tražim previše za te pare ali treba mi motor, imam pare i vreme što nikad nisam imao. Uvek nešto falilo. Eto vam i razloga i nema potrebe da mi pričate koliko para toliko muzike i ostale stvari ako neko ima šta u ponudi neka ponudi ili ako zna nekog drugog da ima nesto javite se ovde ili na pm ili na Facebook. www.facebook.com/dulezec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

E zaboravi si samo jos nesto da napises................................muzicku zelju................................................ :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Evo mohikanac ce ti ponuditi odlicnu uljaru za te pare  :jee:

 

Duga je zima samo strpljivo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

E zaboravi si samo jos nesto da napises................................muzicku zelju................................................ :)

Zasto druze? Para je sasvim ozbiljna, zahtevi su rezonski, jedino su u celoj prici neozbiljne ove biciklice od 600ccm.  :-P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Evo mohikanac ce ti ponuditi odlicnu uljaru za te pare  :jee:

 

Duga je zima samo strpljivo ;)

 

 

Rado....ali uljara prodata...................................................................strasan motor :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Znas kad bi ja dao 4 hiljadarke za pola motor...nikad.............kad vec dajes tolike pare kupi hiljadarku kao covek...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

А кад је већ код иљаде, нек буде још и оних 100 па да вози прави мушки мотор? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja