Jump to content

Moto Zajednica

Pancir kociona creva

Recommended Posts

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Mom prijatelju su potrebna pancir kociona creva sledih dimenzija...

1x1m    

3x0,7m

Mogu nova a mogu i polovna.Krajevi creva klasicni...Boja nebitna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Hvala na pomoci.Metalproizvod  iz NS je firma za primer.Ljudi genijalci...Dugujem pivo...

I koliko je to kostalo kod ljudi genijalaca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Kolko se ja sećam cena zavisi od dužine creva tipa završetka ravan kriv... od toga da li moraju da rade neku obradu na mašinama ili su klasični fabrikovani elementi i konačno od tipa creva guma,teflon,....

U svakom slučaju cena je takva da ja ne znam da ima negde jevtinije čak ni u kini.Stim da oni koji sumnjaju u kvalitet treba da se zamisle da li su motori najkomplikovanije sprave ili ima i komplikovanijih hidrauličkih sustema za koje oni inače rade delove.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Stim da oni koji sumnjaju u kvalitet treba da se zamisle da li su motori najkomplikovanije sprave ili ima i komplikovanijih hidrauličkih sustema za koje oni inače rade delove.

 

Naravno. Po meni, savršeno ispravan rezon. Time sam se i sam vodio i, umesto brendiranih Helovih, naručio po skoro 3 puta povoljnijoj ceni da mi budu napravljeni prema uzorku. Uštedeo sam oko 70 evra. Meni itekako znači ta razlika a znam da ljudi sjajno rade teflonska kočiona creva i da ih ugrađuju u neuporedivo skuplje i komplikovanije kočione sisteme nego što je kočnica na mom motoru iz '79 godine.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

ljudi božji, žene moje ...  :P

 

u xy slučajeva se oko banalnih stvari radi atomska fizika...  :lol3:

 

i operacija srčanih zalizaka je piškin dim za kardiohirurga koji zna šta radi ... i upravo u tome i ja sva mudrost ...  :takoje:

 

ako ljudi znaju šta rade i koji je smisao hidrauličkog sistema, nema razloga da ne bude dobro napravljeno ...  :takoje:  ... samo što je u glavama NAŠIH ljudi u defoltu namješteno da je "naše" loše a tuđe dobro ... 

 

dok sam imao dobavljača koji je rješavao robu koja "ispadne iz kamiona" za sitne pare, ja sam sam slagao kočiona crijeva i NIKAD nikome nije "krepao" ...  :lol3:

 

P4300381.jpg

 

P4300384.jpg

 

P4300385.jpg

 

P4300386.jpg

 

P4300387.jpg

 

P4300388.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja