Jump to content

Moto Zajednica

Pancir kociona creva

Recommended Posts

• Stara Garda, 258 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Mom prijatelju su potrebna pancir kociona creva sledih dimenzija...

1x1m    

3x0,7m

Mogu nova a mogu i polovna.Krajevi creva klasicni...Boja nebitna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 455 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Hvala na pomoci.Metalproizvod  iz NS je firma za primer.Ljudi genijalci...Dugujem pivo...

I koliko je to kostalo kod ljudi genijalaca?

• Drug član, 2640 postova
  • Motocikl: sttromić

Kolko se ja sećam cena zavisi od dužine creva tipa završetka ravan kriv... od toga da li moraju da rade neku obradu na mašinama ili su klasični fabrikovani elementi i konačno od tipa creva guma,teflon,....

U svakom slučaju cena je takva da ja ne znam da ima negde jevtinije čak ni u kini.Stim da oni koji sumnjaju u kvalitet treba da se zamisle da li su motori najkomplikovanije sprave ili ima i komplikovanijih hidrauličkih sustema za koje oni inače rade delove.

• Podržavam 2

• Svrati ponekad, 450 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Stim da oni koji sumnjaju u kvalitet treba da se zamisle da li su motori najkomplikovanije sprave ili ima i komplikovanijih hidrauličkih sustema za koje oni inače rade delove.

Naravno. Po meni, savršeno ispravan rezon. Time sam se i sam vodio i, umesto brendiranih Helovih, naručio po skoro 3 puta povoljnijoj ceni da mi budu napravljeni prema uzorku. Uštedeo sam oko 70 evra. Meni itekako znači ta razlika a znam da ljudi sjajno rade teflonska kočiona creva i da ih ugrađuju u neuporedivo skuplje i komplikovanije kočione sisteme nego što je kočnica na mom motoru iz '79 godine.

• Podržavam 1

• Drug član, 2248 postova
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

ljudi božji, žene moje ...  :P

u xy slučajeva se oko banalnih stvari radi atomska fizika...  :lol3:

i operacija srčanih zalizaka je piškin dim za kardiohirurga koji zna šta radi ... i upravo u tome i ja sva mudrost ...  :takoje:

ako ljudi znaju šta rade i koji je smisao hidrauličkog sistema, nema razloga da ne bude dobro napravljeno ...  :takoje:  ... samo što je u glavama NAŠIH ljudi u defoltu namješteno da je "naše" loše a tuđe dobro ... 

dok sam imao dobavljača koji je rješavao robu koja "ispadne iz kamiona" za sitne pare, ja sam sam slagao kočiona crijeva i NIKAD nikome nije "krepao" ...  :lol3:

P4300381.jpg

P4300384.jpg

P4300385.jpg

P4300386.jpg

P4300387.jpg

P4300388.jpg

• Podržavam 1

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.

• Aktivni korisnici   0 članova

• Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja